Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Hołuj Tadeusz. Osoba.

Okładki oraz boki lekko przybrudzone. Na kilku ostatnich kartkach i na tylnej okładce (na dole książki) widoczne ślady po zalaniu. Na stronie tytułowej parafka poprzedniego właściciela wykonana długopisem.

Canfield, Title, Winters, Jensen. Ogłaszam Was mężem i żoną... - Harlequin Special nr 2.

Lekko przetarte i pozaginane okładki. Boki książki przybrudzone.

Walker Kate. Recepta na szczęście - Harlequin Romance nr 126.

Okładki lekko przebarwione. Na ostatniej kartce brakujący fragment rogu ok. 5 cm.

Andrzejewski Jerzy. Popiół i diament.

Okładki przybrudzone (delikatne przebarwienia), wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Książka na środku z tendencją do rozklejania. Lekko przybrudzone boki książki. Pozaginane rogi kartek na kilkunastu pierwszych kartkach.

Flanders Rebecca. Wczoraj zaczyna się jutro - Harlequin Special nr 19.

Delikatnie przetarte i pozaginane okładki. Na bokach książki widoczne żółte przebarwienia.

Wielcy Malarze Świata - Andriej Rublow.

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i z drobnymi zagięciami na rogach. Niewielkie wytarcia na obydwu końcach grzbietu.

Moon Elizabeth. Prędkość mroku.

Obwoluta delikatnie przetarta i pozaginana na krawędziach, z tyłu naklejka z kodem kreskowym i ceną. Naddarta 1 cm wewnętrzna zakładka przedniej obwoluty.

Lafontaine Jan. Bajki. Biblioteka Narodowa seria II nr 60.

Biblioteka Narodowa seria II nr 60. Przełożył S. Komar, opracowała Lidia Łopatyńska. Okładki lekko przybrudzone, na krawędziach pogięte i ponaddzierane (do 1 cm). Grzbiet lekko przybrudzony, u dołu z drobnym ubytkiem. Na stronie tytułowej podpisy i pieczątka. Kartki miejscami poluzowane na zszyciu. Nierówno rozcięte krawędzie kartek. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Wundshammer Benno. Fotografia dla wszystkich.

Okładki lekko przetarte i przybrudzone, wytarte na krawędziach i z drobnymi zagięciami na rogach. Lekko przybrudzony grzbiet, u dołu z drobnym naddarciem. Drobny ślad po zamoczeniu przy gónej krawędzi kilku początkowych kartek. Książka na środku częściowo pęknięta - na łączeniu tekstu z kartkami ze zdjęciami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Seklucjan Jan. Wybór pism.

Obwoluta wytarta i przybrudzona, na krawędziach z drobnymi naddarciami. Dopisek - dedykacja wykonany długopisem na wewnętrznej stronie przedniej okładki. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Richards Emillie. Klątwa Królowej Pereł - Harlequin Special nr 55.

Okładki delikatnie przybrudzone, przetarte i pozaginane. Na bokach książki widoczne żółte przebarwienia. Na stronie 4 pieczątka pobiblioteczna oraz numer "D-2497" wykonany czarnym długopisem.

O`Connell Carol. Lot kamiennego anioła.

Okładki delikatnie zarysowane i pozaginane na rogach.

O`Connell Carol. Mord w galerii.

Okładki lekko zarysowane, przetarte i pozaginane na rogach. Boki delikatnie przybrudzone.