Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Stucki Katia. Lwia część.

Literatura szwajcarska.

Okładki lekko przybrudzone, delikatnie wytarte na rogach i przy krawędziach, pozaginane w kilku miejscach. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Kalinowski Bogumił. Toyota Corolla - eksploatacja i naprawa.

Okładki leciutko przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Dolna krawędź przedniej okładki naddarta (ok 1 cm). Górne rogi kilku pierwszych kartek pozaginane.

Wajand Jan Aleksander. Samochodowe silniki z zapłonem samoczynnym (Silniki Diesla).

Okładki lekko przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi naklejona mała karteczka z sygnaturą. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne. Książka rozłamana pomiędzy przednią okładką a pierwszą kartką.

Cartland Barbara. Klątwa klanu.

Okładki przetarte z pozaginanymi rogami, na tylnej pozostałość po metce cenowej. Tylna okładka naddarta przy grzbiecie od dołu (7.5 cm), w tym samym miejscu strony 135 - 176 oddzielone od grzbietu (do 9 cm). Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Na kartkach przy bocznej krawędzi widoczne ślady zalania.

Cartland Barbara. Duch cyrku.

Okładki lekko przetarte.

Cartland Barbara. Natasza.

Okładki lekko przetarte, na przedniej widoczne załamania, na tylnej naklejka z kodem kreskowym. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wraz z datą wykonany niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki.

Cartland Barbara. Znudzony pan młody.

Okładki lekko przetarte, na tylnej naklejka z kodek kreskowym. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wraz z datą wykonany niebieskim długopisem. Książka rozłamana pomiędzy stronami 106/107.

Tagore Rabindranath. Noc ziszczenia.

Literatura indyjska.

Okładki wytarte na krawędziach oraz wzdłuż grzbietu, pozaginane lekko na rogach. U dołu strony przedtytułowej podpis imienny. W kilku miejscach podkreślenia tekstu wykonane długopisem.

Kleczkowska Krystyna. Bugatti w kolorze żółtym. Dedykacja autorki.

Okładki lekko przetarte na rogach, boki książki przybrudzone. Na stronie tytułowej dedykacja autorki wykonana zielonym długopisem.

Więckowski Zbigniew. Podręcznik motocyklisty.

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i rogach. Lekko wytarty grzbiet książki. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ilustrowany leksykon techniczny.

Delikatnie przetarte okładki na rogach i końcach grzbietu.

Spark Muriel. Cieplarnia nad rzeką wschodnią.

Okładki przetarte, przybrudzone (wraz z bokami). Grzbiet naddarty przy dolnej krawędzi (1 cm). 

Andrt J., Malina T. Skoda Favorit, Forman, Pick up - konserwacja i naprawy samochodów.

Okładki i boki książki przybrudzone, rogi lekko pozaginane. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi stara naklejka cenowa. Przebarwienia wewnątrz okładek oraz na kilku pierwszych i ostatnich kartkach. Kilkanaście pierwszych i ostatnich kartek leciutko pofalowanych jak po zalaniu.

Fleszarowa - Muskat Stanisława. Wczesną jesienią w Złotych Piaskach.

Obwoluta przybrudzona i ponadzierana, przybrudzoen boki książki.

Gwiżdż Feliks. Zwyrtałowa Bacówka.

Okładki delikatnie przybrudzone, pozaginane na rogach, wytarte na krawędziach. Grzbiet lekko przetarty i z drobnym naddarciem u góry (0.5 cm).

Fleszarowa - Muskat Stanisława. Dwie ścieżki czasu.

Obwoluta przybrudzona, przetarta na krawędziach i rogach oraz ponaddzierana na grzbiecie u góry i u dołu do 5 cm. Książka oddzielona od okładki, boki książki przybrudzone.

 

Dejczer Stanisław. Kochanek Hitlera.

Poprzecierane krawędzie i rogi okładek oraz grzbiet. U dołu tylnej okładki nieaktualna naklejka z ceną. Pozaginane rogi okładek. Niewielki ślad po zamoczeniu w dolnym, lewym rogu książki do strony 15.

Kindersley Tania. Lato w Soho.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach i rogach, na tylnej ślad po metce cenowej. Boki książki przybrudzone.

Kanadyjski szkieletowy dom drewniany.

Delikatnie przybrudzone i przetarte okładki, głównie przy krawędziach, przednia zagięta wzdłuż grzbietu oraz naderwana u dołu na rogu ok. 1 cm.

Rodziewiczówna Maria. Macierz.

Okładki przetarte i poplamione z widocznymi załamaniami. Boki książki i kartki przy dolnej krawędzi i u dołu przy grzbiecie również poplamione.