Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Podlaski Józef. Jeżdżę motorowerem - technika jazdy, obsługa i usprawnienia.

Okładki mocno przybrudzone, przetarte i pozaginane w wielu miejscach. Boki książki przybrudzone.

Bujański Krzysztof. Daewoo Lanos.

Delikatnie przetarte okładki, głównie przy krawędziach z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Mazda 323 od modeli 1989.

Minimalnie przybrudzone okładki z lekko pozaginanymi i wytartymi rogami. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Boki książki lekko przybrudzone.

Volkswagen Polo.

Okładki minimalnie przybrudzone, przetarte - głównie przy krawędziach z lekko pozaginanymi rogami. Na stronie tytułowej napis oraz numer "4 - 5" wykonany niebieskim długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Lorca Federico Garcia. Publiczność. Sztuka bez tytułu.

Obwoluta leciutko przetarta i pozaginana w kilku miejscach. Przednia odładka delikatnie odklejona od grzbietu. Na stronie tytułowej podpis wykonany długopisem.

Antonowska Anna. Wielki Mourawi tom II.

Ilustrowała Maja Berezowska. Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i na rogach, pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet ponaddzierany (do 5 cm) na obydwu końcach, przy łączeniach z okładkami. Urwany górny róg tylnej okładki. U większości kartek delikatnie wygięty górny róg. Lekko przybrudzone boki książki.

Antonowska Anna. Wielki Mourawi tom 6.

Okładki pobrudzone, na krawędziach wytarte i miejscami ponaddzierane (do 1 cm). Rogi okładek i stron lekko pozaginane. Na tylnej okładce pieczątka "Cena zniżona" i cyfra 10 napisana czerwonym długopisem.

Bałucki Michał. Komedie III - Dom otwarty. Ciężkie czasy.

Pisma wybrane tom XII.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Książka lekko rozłamana pomiędzy stronami 2/3.

Gogolewska - Domagała Ewa. Blondies.

Stan dobry. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Kossak Zofia. Król trędowaty.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach oraz na rogach wytarta i minimalnie ponaddzierana do 1 cm.

Muszyńska - Hoffmannowa Hanna. Rumaki księcia Józefa.

Obwoluta przybrudzona i wytarta, ponaddzierana na krawędziach (największe naddarcie przy górnej krawędzi grzbietu - 2.5 cm, przy dolnej 0.5 cm). Na stronie przedtytułowej dedykacja napisana flamastrem. Lekko przybrudzone boki książki.

Gutaker Kazimierz. Sarmacki Odys czyli prawdziwa historia wojewody Tęczyńskiego i królewny Cecylii.

Okładki przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Delikatnie przybrudzony grzbiet.

Żeromski Stefan. Utwory wybrane IV: Wierna rzeka; Wiatr od morza; Uciekła mi przepióreczka.

Okładki przybrudzone, delikatnie wytarte i z niewielkimi zagięciami na rogach. Przybrudzone boki książki. Na kilku pierwszych kartkach (w dolnym rogu) żółtawe przebarwienia.

Ford Sierra - silniki benzynowe.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki, głównie przy krawędziach z lekko pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Boki książki przybrudzone.

Dobkiewiczowa Kornelia. Miedziana lampa - baśnie i opowieści o śląskim skarbniku.

Ilustrował Antoni Boratyński.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach, rogi pozaginane. Grzbiet mocno przetarty, ponaddzierany, brak kawałka przy dolnej krawędzi (4 cm). Wewnętrzna strona przedniej okładki lekko przebarwiona.

Menzel Iwona. W poszukiwaniu zapachu snów.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Cała książka pofalowana - ślad po zamoczeniu. Wewnątrz anulowane pieczątki pobiblioteczne i nieaktualne sygnatury. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki dopisana długopisem neaktualna cena oraz naklejka z biblioteki. Na zewnętrznej części tylnej okładki stara metka z ceną.

Rustaweli Szota. Wiciądz w tygrysiej skórze.

Ilustrował Jerzy Skarżyński.

Obwoluta ponaddzierana w wielu miejscach przy krawędziach i na rogach (do 2 cm) i lekko przybrudzona.

Świrszczyńska Anna. Za czasów Piasta.

Ilustrowała Maria Orłowska - Gabryś.

Okładki przybrudzone, przetarte (na krawędziach i rogach) z pozaginanymi rogami. Płócienny grzbiet i boki książki również przybrudzone.