Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wolf, Brecht, Heym, Jobst, Fries, Seghers, Seeger i inni. 50 opowiadań pisarzy Niemieckiej Republiki Demokratycznej - antologia.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 558/559.

Simmel Johannes Mario. Afera Niny B.

Literatura austriacka.

Okładki lekko przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Boki książki leciutko przybrudzone. Rogi kilku pierwszych kartek delikatnie pozaginane.

Mann Tomasz. Lotta w Weimarze.

Okładki mocno przybrudzone z pozaginanymi rogami. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarta (ok. 1 cm). Boki książki lekko przebarwione.

Linder Karol. Dawne Wojsko Polskie w ilustracji.

Okładki poplamione, przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na rogach. Na stronie tytułowej pieczątka pobliblioteczna, numer "11471" oraz na stronach 29,94 pieczątki pobiblioteczne.

Boll Heinrich. Opiekuńcze oblężenie.

Okładki delikatnie przetarte i przybrudzone.

Zaborski Sylwin. Czego żąda Czerwona Piwonia?

Okładki lekko przybrudzone i wytarte, pozaginane delikatnie na rogach. Poprzecierany i lekko przybrudzony grzbiet.

Grass Gunter. Wróżby kumaka.

Okładki delikatnie przybrudzone z pozaginanymi rogami. Pierwsze dwie kartki przebarwione pry krawędziach na brązowo. Na tylnej okładce naklejona stara cena książki.

Banach Andrzej. Erotyzm po polsku.

Obwoluta przetarta, postrzępiona, ponaddzierana przy krawędziach i na rogach ok. 1 cm. Przybrudzone boki książki.

Świeczyński Jan. Grabieżcy kultury i fałszerze sztuki.

Okładki przybrudzone, przetarte i przebarwione na krawędziach z pozaginanymi rogami. Przednia naderwana od dołu i od góry, przy grzbiecie (do 2,5 cm). Brak pierwszej kartki, na jednej ze stron z kolorowymi ilustracjami ślad po napisie wykonanym niebieskim długopisem.

Jullian Philippe. Delacroix.

Obwoluta wytarta i ponaddzierana na krawędziach (do 1,5 cm), ze śladami po zagięciach z tyłu i na grzbiecie. Boki książki przybrudzone.

Skwarczyński Zdzisław. Stanisław Dygat.

Przetarta obwoluta, na niej ślad po zalaniu. Wewnątrz kilka starych pieczątek po bibliotecznych. Książka rozłamana pomiędzy stronami 16/17. Boki lekko przybrudzone.

Hesse Hermann. Pod kołami.

Delikatnie przybrudzone okładki, na tylnej stara naklejka z ceną. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany czarnym długopisem. Strona przedtytułowa naddarta przy dolnej krawędzi (1.5 cm). Na dwóch pierwszych i dwóch ostatnich kartkach żółte przebarwienia.

Fuhmann Franz. Król Edyp i inne opowiadania.

Obwoluta lekko przybrudzona i pozaginana w kilku miejscach.

Dobrzeniecki Tadeusz. Wrocławski pomnik Henryka IV - z dziejów pomników piastowskich na Śląsku do połowy XIV wieku.

Obwoluta przybrudzona, delikatnie przetarta, głównie przy krawędziach, tylna naderwana u dołu przy grzbiecie i rogu ok. 1 cm. Przybrudzone boki książki.

Rogatko Bogdan. Zofia Nałkowska.

Książka oprawiona w przeźroczystą okładkę, trwale przyklejoną do obwoluty, lekko przybrudzona. Na dwóch pierwszych i ostatnich stronach żółte przebarwienia, wewnatrz kilka starych pieczątek po bibliotecznych. Przybrudzone boki książki.

Luce J. V. Homer i epoka heroiczna.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami. Książka rozłamana pomiędzy strona 144/145.

Schadlich Hans Joachim. Tallhover.

Boki książki leciutko przybrudzone.

Hilliges Ilona Maria. Biała czarownica.

Na okładkach kilka pionowych, słabo widocznych śladów po zagięciach.

Taszycka Maria. Polskie pasy kontuszowe.

Delikatnie przetarte okładki, głównie przy krawędziach z lekko pozaginanymi rogami, tylna naderwana u góry przy grzbiecie ok. 1,5 cm. Na ostatniej stronie stara pieczątka.