Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Kalichman I. L. Zadania z algebry liniowej i programowania liniowego.

Okładki delikatnie przybrudzone i przetarte przy krawędziach. Na tylnej okładce naklejka ze starym numerem pobibliotecznym. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek i numerów pobibliotecznych. Boki książki lekko przybrudzone.

 

Stark, Nicholls. Matematyczne podstawy projektowania inżynierskiego.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki lekko przybrudzone.

Gelfand M. B. Potęga i funkcja potęgowa z wykładnikiem całkowitym opracowane metodą programowania liniowego.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte (zwłaszcza przy krawędziach) z widocznymi zagięciami w rogach. Wewnętrzne strony okładek przyklejone przeźroczystą taśmą klejącą do grzbietu książki (wzdłuż). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Barnett, Kearns. Intermediate algebra - Structure and Use.

Książka w języku angielskim. Boki książki lekko przybrudzone. Wytarte rogi okładek. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki pieczątka z numerem "11BRF200".

Rudin Walter. Podstawy analizy matematycznej.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Na pierwszej kartce w lewym, górnym rogu podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Zagięty prawy, dolny róg kilku pierwszych kartek. Kartki przebarwione na żółto przy krawędziach.

Bielecki Bronisław. Algebra elementarna.

Okładki lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte (zwłaszcza przy krawędziach). W spisie treści podkreślenia wykonane niebieskim długopisem. Wewnątrz książki i na bokach żółte przebarwienia.

Fichtenholz G. M. Rachunek różniczkowy i całkowy tom II.

Obwoluta mocno przybrudzona i przetarta (zwłaszcza przy krawędziach) z widocznymi zagięciami, naddarciami (do 2 cm) i śladami po zalaniu na grzbiecie. Boki książki lekko przybrudzone.

Smirnow, Dunin - Barkowski. Kurs rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej dla zastosowań technicznych.

Seria: Biblioteka Naukowa Inżyniera.
Obwoluta przybrudzona i przetarta na krawędziach, na przedniej skreślony numer biblioteczny. W środku pieczątki pobiblioteczne. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.
 

Cuberbiller Olga. Zadania i ćwiczenia z geometrii analitycznej.

Brak obwoluty, okładki i boki książki mocno przybrudzone i poplamione. Na stronie przedtytułowej i tytułowej  pieczątki ex libris poprzedniego właściciela. Na tylnej okładce zagięcia.

Przybyło, Szlachtowski. Algebra abstrakcyjna wraz z geometrią afiniczną wielowymiarową w zadaniach.

Skrypty uczelniane nr 627. Nakład 1000 egz.

Okładki lekko przybrudzone z słabo widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm) przy bocznej krawędzi. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Jefimow, Rozendorn. Algebra liniowa wraz z geometrią wielowymiarową.

Obwoluta mocno przybrudzona i przetarta (zwłaszcza przy krawędziach) z widocznymi naddarciami (do 4 cm). Na przedniej obwolucie trzy słabo widoczne pieczątki X, na grzbiecie numer "635" wykonany czarnym flamastrem. Wewnątrz książki stare pieczątki i numery pobiblioteczne. Strony 405/406 naddarte przy dolnej krawędzi (ok. 7 cm). Boki książki lekko przybrudzone.

Marks Karol. 18 Brumaire`a Ludwika Bonaparte.

Książka z serii Biblioteka Klasyków Marksizmu.
Okładki przetarte przy krawędziach, pozaginane, mocno przybrudzone (wraz z bokami). Grzbiet przetarty, naddarty przy krawędziach (po 4 cm). Brak strony przedtytułowej.

Krzeszowski, Walczyński, Włoch. Gramatyka angielska dla Polaków w ćwiczeniach.

Okładki przetarte, pozaginane na rogach. Brak strony tytułowej.

Otto Edward. Nomografia.

Obwoluta mocno przybrudzona i przetarta (zwłaszcza przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1,5 cm). Boki książki lekko przybrudzone.

Synge J. L, Schild A. Rachunek tensorowy.

Leciutko przetarte okładki, głównie przy krawędziach, delikatnie przybrudzone boki. Pozaginane rogi okładek.

Arsan Emmanuelle. Emmanuelle.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach, wytarte na krawędziach.

Smith Wilbur. Warlock.

Okładki pozaginane na rogach, wytarte - najmocniej na krawędziach. Książka na środku rozłamana, kartki od strony 311 do 318 odklejone od grzbietu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Rutkowski Bogdan. Sztuka egejska.

Okładki i grzbiet książki przybrudzone z brązowymi przebarwieniami. Lekko wytarte krawędzie okładek. Drobne naddarcie na dolnym końcu grzbietu.

Thomy Hans. Kraina Thomy - Dzieła Hansa Thomy (1839 - 1924) w zbiorach polskich.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach przetarta i ponaddzierana - najwięcej u góry, z tyłu (3,5 cm). Ponaddzierany górny róg przedniej części obwoluty. Lekko przybrudzone boki książki.