Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Pedersen Bente. Saga Raija ze śnieżnej krainy tom 22: Mężczyzna w masce.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Boczne krawędzie kilku kartek leciutko naddarte.

Marton Klara. Proszę mnie porwać!

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Boki książki delikatnie przybrudzone.
Ilustrowała Maria Orłowska – Gabryś.
 

Niziurski Edmund. Księga Urwisów.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Boki książki delikatnie przybrudzone (z słabo widocznymi śladami po zalaniu).
Ilustrował Andrzej Czeczot.
 

Michener James A. Centennial - 2 tomy.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zarysowaniami. Wewnątrz książki w kilku miejscach delikatne rozłamania. Boki książek delikatnie przybrudzone.

Marczyński Antoni. Czarny ląd - dokończenie Przeklętego statku.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi zagięciami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Makowiecki Witold. Diossos.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Przednia i tylna okładka oddarte od górnej (2,5 cm) i dolnej (po 1,5 cm) części grzbietu. Wewnątrz książka w kilku miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejącą (wzdłuż grzbietu) wraz z kilkoma kartkami oddzielonymi od górnej i dolnej części grzbietu. Odcięty prawy, dolny róg strony przedtytułowej (12 cm x 11,5 cm). Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrowała Zofia Wacławikowa.
 

Makarski Henryk. Na tropie pradziadka Waleriana, czyli każdy znajdzie swój dom.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Tylna okładka oddarta od górnej części grzbietu (1 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Mordden Ethan. Ćwicz razem z Kubusiem Puchatkiem.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami (na tylnej okładce wgniecenie i ślady po naklejce). Na wewnętrznej stronie tylnej okładki stara naklejka poprzedniego właściciela. Książka wydana z dwóch gatunków papieru. Boki książki delikatnie przybrudzone.
Ilustrował E. H. Shepard.
 

Mirer Aleksander. Błękitny wieloryb.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 0,5 cm). Wewnątrz książka rozłamana pomiędzy stronami 68/69 oraz delikatnie rozklejona w kilku miejscach. Pożółkłe kartki na obrzeżach. Boki książki delikatnie przybrudzone.
Ilustrował Bohdan Butenko.
 

Mogilew Lew. Człowiek ze stali.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 0,5 cm), na przedniej naklejka ze starą ceną. Na obwolucie, wewnątrz książki i na prawym boku ślady po zalaniu. Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrował Daniel Mróz.

Morton Józef. Wielkie przygody małego Ancykrysta.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki również przy krawędziach (ubytki w krawędziach grzbietu) z słabo widocznymi zarysowaniami. Wewnątrz książka w dwóch miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu) oraz żółte przebarwienia. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany zielonym długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.
 

Nowakowski Zygmunt. Przylądek Dobrej Nadziei.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Peterson Hans. Magnus i pies pokładowy Jack.

Lekko przybrudzone i mocno przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zarysowaniami. Na stronie przedtytułowej dedykacja i podpis poprzedniego właściciela wykonane czarnym flamastrem. Strony 33/34 delikatnie zagięte przy prawej krawędzi (z góry na dół). Pożółkłe kartki na obrzeżach.

Ilustrowała Julitta Karwowska – Wnuczak.
 

Oyen Henry. Kręte ścieżki.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Wewnątrz pożółkłe kartki na obrzeżach. Na tylnej okładce cena wykonana długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Nesbit Edith. Złota Księga Bastablów.

Leciutko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce ślad po naklejce. Wewnątrz i na bokach książki przebarwienia.

Niziurski Edmund. Adelo zrozum mnie!

Przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami. Boki książki przybrudzone. Na tylnej okładce i na ostatniej stronie krótkie notatki napisane niebieskim długopisem.

Niziurski Edmund. Osobliwe przypadki Cymeona Maksymalnego.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach). Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Wewnątrz stare pieczątki biblioteczne oraz delikatne rozłamania. Boki książki nieznacznie przybrudzone.

Niziurski Edmund. Przygody Bąbla i Syfona.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce ślad po naklejce. Boki książki nieznacznie przybrudzone.

Niziurski Edmund. Klub włóczykijów, czyli trzynaście przygód stryja Dionizego i jego ekipy.

Przybrudzona tylna okładka. Na stronie przedtytułowej przybrudzenie, stara pieczątka szkolna i dedykacja dla poprzedniego właściciela oraz zagięcie w dolnym rogu. Okładki z licznymi zagięciami. Boki książki przybrudzone.

Niziurski Edmund. Naprzód, Wspaniali!

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Po wewnętrznych stronach okładek oraz wewnątrz książki żółte przebarwienia. Wewnątrz i na bokach książki ślady po zalaniu. Książka rozłamana pomiędzy str. 166/167. Boki książki trochę przybrudzone.