Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Lera Angel Maria. Ostatnie sztandary.

Literatura hiszpańska.

Brak obwoluty. Plamy na tylnej części płóciennej okładki. Przybrudzony górny bok książki. Stare pieczątki pobiblioteczne na kilku stronach: 4, 29, 410.

Nienacki Zbigniew. Wyspa złoczyńców.

Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Przednia i tylna okładka oddarta od górnej i dolnej części grzbietu (po 1 cm). Oddarty prawy, dolny róg tylnej okładki (5 x 7 cm). Dwie pierwsze kartki oddarte od górnej części grzbietu (7 cm). Wewnątrz książka w kilku miejscach delikatnie rozłamana. Boki książki trochę przybrudzone.

Ilustrował: Krzysztof Wieczorek

 

Galdos Benito Perez. Zjawa.

Literatura hiszpańska.

Okładki lekko przetarte - na tylnej stare naklejki z cenami. Niewielka plama na wewnętrznej części przedniej okładki. Delikatnie przybrudzone boki książki. Pierwsza kartka odklejona u góry od grzbietu, około 4 cm.

Niziurski Edmund. Siódme wtajemniczenie.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Górny koniec grzbietu naderwany (1 cm) oraz wgięty - uszkodzenie przechodzi na część końcowych kartek.

Ilustrował: Andrzej Czeczot

 

Sender Ramon Jose. Z życia Ignacia Morel.

Literatura hiszpańska.

Obwoluta z przetartymi krawędziami, od wewnątrz przetarta i z dużym śladem po zamoczeniu. Ubytek i naddarcie (około 1 cm) przy górnej krawędzi przedniej części obwoluty. Ślad po zamoczeniu w dolnej części książki - do połowy okładek oraz w lewym rogu kartek. Przybrudzony górny bok książki.

Milne A. A. Chatka Puchatka.

Delikatnie przybrudzone okładki z minimalnie pozaginanymi rogami.

Ilustrował Ernest Shepard.

Niziurski Edmund. Szkolny lud, Okulla i ja.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte z widocznymi zagięciami. Przednia okładka leciutko popisana w prawym, górnym rogu czarnym długopisem. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrował: Julian Bohdanowicz

Niziurski Edmund. Adelo, zrozum mnie!

Lekko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrował: Piotr Obarek

Kałuża Bożena, Kamińska Feliksa. Chemia organiczna 2. Zakres podstawowy.

Delikatne pozaginane rogi okładek, na tylnej naklejka z ceną.

Matusewicz E. I., Matusewicz J. Chemia. Podręcznik dla klasy I i II techników o specjalnościach niechemicznych oraz liceów ogólnokształcących o profilach: humanistycznym i klasycznym.

Okładki przybrudzone, poprzecierane na rogach i grzbiecie. Grzbiet naddarty u dołu przy tylnej okładce ok 2 cm i uszkodzony na środku ok 1,5 cm. Przybrudzone boki książki, na przedniej okładce naklejka "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" obrysowana czarnym flamastrem i popisana długopisem. W środku notatki ołówkiem, książka pęknięta na stronach 2/3.

Niziurski Edmund. Ta zdradziecka Julita Wynos.

Przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na przedniej okładce 2 cm dziura.

Ilustrował: Krzysztof Augustyn

Micuno Luigi. Zorro jeździec w masce - część 1.

Lekko przybrudzone okładki z widocznymi zagięciami i przetarciami przy krawędziach. Na tylnej okładce w prawym, górnym rogu numer „9500” wykonany niebieskim długopisem. Wewnątrz lekkie przybrudzenia oraz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Niziurski Edmund. Awantura w Niekłaju.

Leciutko przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z widocznymi śladami po zagięciach. Na wewnętrznych stronach okładek, wewnątrz książki (przy dolnej krawędzi) oraz na dolnym boku ślady po zalaniu. Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

 

Massepain Andre. Wyspa potworów.

Na obwolucie widoczne zarysowania, zagięcia oraz przetarcia (również przy krawędziach). Wewnątrz książka rozłamana pomiędzy str. 128/129. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ilustrował Wiktor Sadowski.

Niziurski Edmund. Awantura w Niekłaju.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Strony 145-176 i 177-202 (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu. Wewnątrz książki w kilku miejscach mocne i delikatne rozłamana oraz rozklejenia kartek przy górnej i dolnej części grzbietu. Boki książki trochę przybrudzone.

Ilustrował: Zbigniew Rychlicki

Massepain Andre. Wyspa potworów.

Na obwolucie widoczne zarysowania, zagięcia oraz przetarcia (głównie przy krawędziach). Oddarty kawałek przedniej obwoluty, przy górnej krawędzi (0,5 cm x 1 cm). Kilka pierwszych kartek oddartych od dolnej części grzbietu (do 5 cm). Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ilustrował Wiktor Sadowski.