Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Leather Stephen. The double tap.

Okładki lekko pozaginane, wytarte przy krawędziach i rogach. Grzbiet z widocznymi zagięciami. Boki książki pożółknięte, lekko przybrudzone.

Swanwick Michael. Vacuum flowers.

Okładki delikatnie pozaginane, lekko poprzecierane (zwłaszcza przy krawędziach i rogach). W górnym prawym rogu na okładce i kilku pierwszych kartkach dziurka po dziurkaczu. Na tylnej stronie okładki naklejka ze stara ceną.

Olbracht Ivan. Zdobywca.

Literatura czeska.

Okładki lekko przybrudzone oraz poprzecierane (głównie przy krawędziach). Na rogach okładek ślady po zagięciach. Przednia okładka oddarta od dolnej części grzbietu (1,5 cm), tylna okładka od górnej części grzbietu (4 cm). Wewnątrz książki kilka kartek z pozaginanymi rogami oraz luźnymi stronami (3-14). Na kilku ostatnich kartkach, przy górnej krawędzi ślad po zalaniu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Christie Agatha. The clocks.

Okładki mocno pozaginane, przybrudzone i poplamione, nieco pofalowane. W dolnej części przy grzbiecie przednia okładka naddarta na dł. ok 3 cm. Krawędzie i rogi poprzecierane. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela. Książka nosi ślady zamoczenia. Wewnątrz bardzo dużo podkreśleń i tłumaczeń wyrazów wykonanych zielonym mazakiem. Boki książki pożółkniete i poplamione.

Patterson James. The lake house.

Okładki przetarte, leciutko postrzępione i pozaginane zwłaszcza przy krawędziach i rogach. Grzbiet lekko powyginany. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Graham Lynne, James Julia, Stephens Susan. Mediterranean weddings.

Okładki leciutko pozaginane i zarysowane. Przetarte i zagięte zwłaszcza przy krawędziach i rogach. Grzbiet w dolnej części delikatnie postrzępiony.

Fryd Norbert. Studnia sępów.

Literatura czeska.

Na okładkach widoczne zagięcia oraz przetarcia przy krawędziach. Poprzecierany dolny i górny koniec grzbietu. Wewnątrz krzywo doklejona pierwsza kartka oraz wykonana na niej krótka dedykacja. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Chamson Andre. Oberża nad przepaścią.

Na obwolucie widoczne przybrudzenia, zagięcia, przetarcia oraz naddarcia przy krawędziach (do 0,5 cm). Wewnątrz kilka starych pieczątek oraz numerów po bibliotecznych. Lekko przybrudzone i przebarwione boki książki.

Ilustrował Antoni Uniechowski.

Chnoupek Bohuslav. Kapitanowie z szalonej rzeki.

Literatura słowacka.

Obwoluta minimalnie przybrudzona, z delikatnie wytartymi, pozaginanymi oraz naddartymi krawędziami (do 0,5 cm). Na stronie 4, 17 i 363 skasowane pieczątki pobiblioteczne. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Chamson Andre. Oberża nad przepaścią.

Na obwolucie widoczne przybrudzenia, zagięcia, przetarcia oraz naddarcia przy krawędziach (do 1 cm). Na stronie tytułowej stara pieczątka z imieniem i nazwiskiem poprzedniego właściciela. Na kilku pierwszych kartkach w lewym, górnym rogu słabo widoczny ślad po zalaniu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ilustrował Antoni Uniechowski.

Lerum May Grethe. Puchar Boga Słońca tom 04: Ogień.

Książka pofalowana po zalaniu, okładki i boki książki przybrudzone. Rogi okładek pozaginane. Na okładkach wewnątrz i kartkach u dołu niewielkie plamy.

Cameron Verney Lovett. Czarny książę.

Okładki z pozaginanymi rogami.

Ilustrował Czesław Zborowski.

Fried Jiri. Pogłoska.

Literatura czeska.

Prawdopodobnie brak obwoluty. Lekko przetarte krawędzie okładek (również grzbietu) z widocznymi śladami po zagięciach. Minimalnie podniszczone obydwa końce grzbietu. Na wewnętrznej stronie  przedniej okładki oraz na pierwszej kartce pokreślenia niebieskim długopisem.

Curwill E. Ferma wymarłych.

Na tylnej okładce w prawym, górnym rogu numer „5200” wykonany niebieskim długopisem. Przetarty grzbiet książki

Lien Merete. Saga Zapomniany ogród 1-15.

Okładki tomów delikatnie pozaginane.

Capek Karel. Księga apokryfów.

Literatura czeska.

Okładki pożółknięte, przybrudzone, pozaginane i ponaddzierane na krawędziach. Przednia okładka oddarta od dolnej części grzbietu (ok. 8 cm). Liczne ubytki (na przedniej okładce przy górnej krawędzi, w dolnej części grzbietu oraz na tylnej okładce w prawym, dolnym rogu). Górne krawędzie kartek nierówno przycięte introligatorsko. Podpis imienny na stronie tytułowej.