Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Storch Maja. Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Rogi okładek oraz kilku pierwszych kartek delikatnie pozaginane. Górny róg strony 145/146 mocno pozaginany.

Pease Allan. Mowa ciała - jak odczytywać myśli innych ludzi z ich gestów.

Okładki i boki książki leciutko przybrudzone. Rogi okładek delikatnie pozaginane. Na przedniej słabo widoczne zarysowania.

Myśliborski - Wołowski Stanisław. Generał Marian Langiewicz 1827 - 1887.

Wytarte krawędzie i rogi okładek oraz obydwa końce grzbietu. Na tylnej okładce cyfra "30" napisana czarnym pisakiem. Zakreślenia na kilku ostatnich kartkach książki wykonane długopisem. 

Kawiak, Osuchowska, Przełęcka. Ultrastruktura i funkcja komórki tom 2.

Lekko przybrudzona obwoluta oraz boki książki. Krawędzie obwoluty lekko poprzecierane, z drobnymi naddarciami na końcach grzbietu.

 

Kunicki - Goldfinger Władysław. Podstawy biologii od bakterii do człowieka.

Okładki poprzecierane na krawędziach i pozaginane na rogach. Przybrudzone boki książki - na górnym niewielki i delikadny ślad po zamoczeniu (bez pofalowania). Na kilku pierwszych i ostatnich kartkach małe, delikatne plamki - odbarwienia.

 

Broda Józef. Dzieje akademickich studiów leśnych w Poznaniu 1919 - 2009. Nauka dla praktyki leśnej.

Lekkko poprzecierane rogi i obydwa końce grzbietu. Przedarcie wzdłuż grzbietu między wewnętrzną częścią przedniej okładki a pierwszą kartką.

Muller Egon. Poradnik weterynaryjny dla rolników.

Obwoluta wytarta i przybrudzona, ponaddzierana na poziomych krawędziach (około 1 cm) oraz na rogach. Drobne ubytki na obydwu końcach grzbietu obwoluty (0,5-1 cm). Drobne, miejscowe przybrudzenia przy wewnętrznej częśli przedniej oraz tylnej okładki. Na stronie tytułowej dedykacja napisana długopisem.

Vogt Cord. Produkcja prosiąt i tucz świń.

Okładki przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Brak strony tytułowej oraz kartki 17-18. Lekko przybrudzone boki książki.

Baniewicz Artur. Smoczy pazur.

Okładki lekko przybrudzone.

Lech Marian. Generał Antoni Madaliński 1739 - 1805.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki delikatnie przybrudzone  z poprzecieranymi krawędziami. Wewnętrzne strony okładek wraz z sąsiednimi kartkami mocno przebarwione. Na stronie 4, 51 i ostatniej pieczątka biblioteczna, na pierwszej pieczątce przekreślenie i numery wykonane różnokolorowymi mazakami.

Latoś Henryk. Władysław Łokietek około 1260 - 1333.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki lekko przybrudzone z wytarymi krawędziami. Grzbiet naddarty na dolnym końcu (5 cm). Boki książki minimalnie przebarwione.
 

Koźmiński Karol. Tadeusz Kościuszko 1746 - 1817.

Seria: Bitwy Kampanie Dowódcy.
Delikatnie przybrudzone okładki z lekko zagiętymi rogami. Grzbiet z przetartym górnym końcemi naddarty na dolnym końcu (4 cm). Na pierwszej stronie mała pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Przebarwione boki książki.

Szypowska Maria. Edward Dembowski 1822 - 1846.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki lekko przybrudzone z minimalnie przetartymi krawędziami i słabo widocznymi śladami zarysowań. Boki książki przebarwione.

Ruszczyc Marek. Generał Ignacy Prądzyński 1792 - 1850.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na rogach i krawędziach (mocno na grzbiecie). Przy górnej (1 cm) i dolnej (3 cm) krawędzi grzbietu naddarcia. Na stronie 4 liczba "50" napisana niebieskim piórem.

Zych Gabriel. Generał Jan Henryk Dąbrowski 1755 - 1818.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Minimalnie przybrudzone okładki z nieznacznymi zarysowaniami oraz delikatnie przetartymi krawędziami.  

Gisges Jan Maria. Czerwony Pułkownik 1829 - 1863.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki lekko przybrudzone z poprzecieranymi krawędziami. Na tylnej skreślenie wykonane niebieskim długopisem. Grzbiet naddarty na obydwu końcach (do 1 cm). Boki książki przebarwione.
 

Podhorodecki Leszek. Władysław IV 1595 - 1648.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki przybrudzone, również po wewnętrznych stronach, poprzecierane na krawędziach i na rogach. Brak grzbietu, na łączeniu z okładkami liczne naddarcia (do 0,5 cm). W środkowej części książki kilka stron z delikatnie zagiętymi rogami. Przybrudzone i przebarwione boki książki.