Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Jaworski Zbigniew. Obrabiarki do skrawania metali w zarysie technologicznym.

Lekko przybrudzone i przebarwione okładki. Lekko przytarte okładki głównie przy krawędziach. Wewnątrz książka rozłamana na str. 2/3 i 480/481. Wewnątrz i na bokach książki lekkie przybrudzenia i przebarwienia.

Jasiak Henryk. Współczesny Herkules.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie na nich, widoczne zagięcia. Książka rozłamana pomiędzy stronami 14/15

Jaworski Zbigniew. Obrabiarki do skrawania metali w zarysie technologicznym.

Lekko przybrudzone i przebarwione okładki. Bardzo mocno przytarte krawędzie okładek. Na stronie tytułowej oraz wewnątrz książki parafka poprzedniego właściciela napisana długopisem. Wewnątrz i na bokach książki lekkie przybrudzenia i przebarwienia.

Musierowicz Małgorzata. Na gwiazdkę.

Stan bardzo dobry, książka nie otwierana.

Miłkowski Jerzy. Sztuki i sporty walki dalekiego wschodu.

Okładki przetarte na rogach i krawędziach, przednia popisana niebieskim długopisem i żółtym pisakiem. Boki książki przybrudzone.

Williams Walter John. Miasto w ogniu.

Kontynuacja Metropolity.

Minimalnie wytarte końcówki rogów okładek. Niewielkie, miejscowe przybrudzenie na wewnętrznej krawędzi tylnej okładki. Ślad zagięcia w prawym, dolnym rogu przedniej okładki.

Wojciechowski Janusz. Nowoczesne zabawki - elektronika w domu, pracy, szkole.

Lekko przybrudzone okładki z widocznymi przetarciami i zagięciami. Przybrudzone boki książki

Dudziewicz Jerzy. Podręcznik metrologii - tom II: podstawy praktyczne.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone okładki. Lekko zagięte rogi okładek. Wewnątrz w dwóch miejscach pozostałości po odklejonej kartce (str. 3 i 7). Wewnątrz kilka kartek z zagiętymi rogami. Lekko przybrudzone boki książki.

Tiepłow B. Psychologia.

Okładki delikatnie przybrudzone, rogi okładek przetarte. Wewnątrz okładek i na kilku stronach pieczątki ex libris poprzedniego właściciela. Na kilku stronach tekst podkreślony różowym długopisem.

Fenczyn Jan. Psychologia - wybór zagadnień dla studentów kierunku turystyka i rekreacja.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone, rogi okładek i kilku kartek leciutko pozaginane. Na kilkunastu stronach tekst podkreślony ołówkiem, na stronach 29 i 30 przybrudzenie.

Krzysztoń Barbara. Człowiek w czarnym kapeluszu.

Wytarte krawędzie okładek i grzbietu. Rogi okładek także przetarte ze śladami po zagięciach. Książka z tendencją do rozklejania się.

Stawiarski Władysław. Piłka ręczna. Część I i II.

Okładki przetarte, lekko przybrudzone. Pożółknięte i z przebarwieniami zwłaszcza wzdłuż krawędzi i grzbietu. Krawędzie i rogi poprzecierane, lekko pozaginane. Boki książek pobrudzone, wewnątrz pozaginane rogi kartek. Na stronie 3 w obu tomach podpis poprzedniego właściciela.

Demel Maciej, Skład Alicja. Teoria wychowania fizycznego dla pedagogów.

Okładki lekko przetarte, przybrudzone i pożółknięte. Krawędzie pozaginane, poprzecierane, lekko ponadzierane. Grzbiet przebarwiony, boki książki pożółkniete i przybrudzone. Na ostatniej kartce i tylnej stronie okładki stara pieczatka i cena napisana długopisem.

Chmielnicki Witold, Kołodziejczyk Leon. Automatyzacja i dynamika procesów w inżynierii sanitarnej.

Skrypt PWN dla studentów wyższych szkół technicznych.
Leciutko przybrudzone okładki, na tylnej cyfra "3" wykonana niebieskim długopisem. Na przedniej okładce słabo widoczne pionowe zagięcie. Na stronie tytułowej stara pieczątka pobiblioteczna, numer "37337" wykonany niebieskim długopisem. Na stronie 17 i 290 nieaktualna pieczątka pobiblioteczna.

Kaczmarczyk Jan Andrzej. Koneser.

Wytarte krawędzie i rogi okładek. Na tylnej okładce przebarwienie oraz drobny ubytek w górnym rogu. Naderwana i zagięta (około 0.5 cm) górna krawędź kartek do strony 23.

Ekstrom Jan. Maurowie.

Wytarte krawędzie okładek i grzbietu.

Giovanni Jose. Śmierć w górach.

Okładki przetarte przy krawędziach wraz z grzbietem. Grzbiet naddarty przy górnej krawędzi (1 cm).

Nesbit Edith. Czarodziejskie miasto. Ilustrował Jan M. Szancer.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Tylna okładka przybrudzona, na okładkach widoczne ślady po zarysowaniach. Okładki przetarte (głównie przy krawędziach). Na pierwszej kartce cyfra "38" wykonana niebieskim długopisem.