Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Kirszner L. Pierwsza poważna sprawa.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach i an rogach. Dolny koniec grzbietu sklejony z okładkami za pomocą taśmy. Na okładkach ślady zagięć. Naderwania górnego końca grzbietu, przy łączeniu z okładkami. Podpis i cyfra "884" dopisane na stronie przedtytułowej. Delikatnie przybrudzone boki książki. Ślad po zamoczeniu w górnym rogu kartek - do połowy książki, podobna plamka na str.5, oraz w lewym górnym rogu kartek. Minimalne naderwanie bocznej krawędzi trzech pierwszych kartek.

Chmielewska Joanna. Wszyscy jesteśmy podejrzani.

Okładki poprzecierane na rogach na krawędziach, z licznymi śladami po zagięciach. Grzbiet także mocno wytarty, ponaddzierany na obydwu końcach. Boki książki pożółknięte. Rogi kartek wytarte, nieliczne także pozagięnane. Książka rozłamana pomiędzy stronami 248/249 i od tego miejsca kartki prawie w całości odklejone od grzbietu. Naderwanie (0,5 cm) bocznej krawędzi przedniej okładki.

Tomkiewicz, Bogucka, Kwiatkowska, Kwiatkowski, Zahorski. Warszawa w latach 1526 - 1795.

Obwoluta delikatnie przybrudzona i ponaddzierana przy krawędziach (do 1 cm). Mocniejsze naddarcie w prawym, dolnym rogu tylnej obwoluty (4 cm).

Gordon Barbara. Dwaj panowie w "Zodiaku".

Seria z jamnikiem.
Okładki lekko przybrudzone i wytarte - głównie przy rogach z kilkoma zagięciami. Większe, pionowe zagięcie tylnej okładki. Grzbiet także przetarty i z niewielkimi naddarciami na obydwu końcach. Lekko przybrudzone boki książki. Przy dolnej krawędzi na większości kartek niewielkie przebarwienie.

Sierecki S. Ewangelina.

Ksiazka autora kryminałów osadzona w realiach "Dzkiego Zachodu".

Krawędzie okładek wytarte, miejscami ponaddzierane - największe naderwanie z przodu (12 cm) sklejone od wewnątrz bezbarwną taśmą. Dwa ubytki na przedniej okładce: kółeczko na środku oraz około 2/2 cm przy górnej krawędzi. Tylna okładka przybrudzona. Ponaddzierane obydwa końce grzbietu, u dołu także ubytek (około 3 cm). Niewielka dziurka na środku dwóch pierwszych kartek. Naderwana (0,5 cm) boczna krawędź trzech pierwszych kartek. Lekko przybrudzone boki książki.

Strojkowski Wojciech. Odwet.

Okładki mocno pozaginane, przetarte przy krawędziach wraz z grzbietem. Grzbiet naddarty przy dolnej krawędzi (3 cm). Na bokach i wewnątrz przybrudzenia. Rogi kilku pierwszych stron pozaginane. Książka rozłamana pomiędzy stronami 58/59.

Grisham John. Klient.

Seria: Klasyka sensacji Crime & Story.
Okładki przetarte z pozaginanymi rogami. Na bokach książki i części kartek widoczne żółte przebarwienia. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2/3 oraz 364/365.

Navarro Julia. Bractwo świętego całunu.

Okładki przybrudzone z leciutko pozaginanymi rogami. Dolna krawędź grzbietu mocno ponaddzierana (do 2 cm). Na przedniej okładce widoczne wgniecenie. Boki książki lekko przybrudzone. Na pierwszej kartce przy bocznej krawędzi żółta plama. Po wewnętrznej stronie tylnej okładki pieczątka.

Opolski Antoni. Atlas astronomiczny.

Okładki mocno przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Na okładkach i kilku kartkach pieczątki "Kuratorium Okręgu Szkolnego w Krakowie".

Cheyney Peter. Rodzinny poker.

Lekko poplamiony górny bok książki.

Estrada Rita Clay. Klucz z kości słoniowej - Harlequin Temptation nr 118.

Delikatnie pozaginane i przetarte okładki (przy karwędziach i na grzbiecie). Brak ostatniej kartki. Boki książki przybrudzone.

McWilliams Judith. Związek serc - Harlequin Temptation nr 31.

Delikatnie przetarte okładki z lekko pozaginanymi rogami. Na ostatniej stronie brakujący fragment rogu u dołu ok. 5 cm.

Thompson Vicki Lewis. Szalony weekend - Harlequin Temptation nr 18.

Delikatnie przetarte okładki z lekko pozaginanymi rogami. Na okładkach widoczne załamania.

Ross Joann. Książę i aktoreczka - Harlequin Temptation nr 101.

Okładki poplamione, przetarte (głównie przy krawędziach i na grzbiecie) z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki i część kartek przybrudzone.

Sikora Robert. Gorce - góry lasem malowane.

Stan dobry, słabo widoczne ślady zarysowań.