Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Kurek Stefan, Włodarczyk Andrzej. Zadania z chemii fizycznej. Skrypt dla studentów wyższych szkół technicznych.

Nakład 400 egzemplarzy. Okładki wytarte i lekko przybrudzone. Na przedniej okładce szlaczek narysowany czarnym długopisem ( 2x2 cm), na tylnej cyfra "1113000" napisana również czarnym długopisem. Rogi okładek delikatnie pozaginane.

Tołstoj Aleksy. Książę Srebrny.

Wytarte okładki głównie na rogach i krawędziach, grzbiet przetarty i ponaddzierany od góry i od dołu (do 0,5 cm). Jeden z boków przykurzony.

Morrison Jim. Dzikie pustkowie - Wilderness.

Książka wydana w języku polskim i angielskim.
Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach, pozaginane na rogach. Lekko wygięte rogi kartek. Przybrudzone boki książki.

Kuncewiczowa Maria. Dni powszednie państwa Kowalskich.

Grzbiet okładki lekko przetarty i naddarty na górze (0,5 cm). Okładki i ich krawędzie lekko wytarte. Rogi okładek lekko pozaginane.

Lenartowicz Teofil. Poezje wybrane.

Delikatnie przybrudzone okładki z drobnymi zagięciami na rogach. Końce grzbietu delikatnie ponaddzierane.

Pawlikowska - Jasnorzewska Maria. Poezje tom 2.

Okładki poprzecierane na krawędziach i mocniej na rogach. Brak grzbietu, liczne naderwania i ubytki pozostałe po uszkodzeniu na łączeniu z obydwu stron okładek.

Konarski Jerzy. Teoretyczne podstawy spektroskopii molekularnej.

Na okładkach i na grzbiecie książki widoczne liczne przetarcia. Na tylnej okładce przyklejone dwie metki z ceną. Rogi okładek lekko pozaginane.

Skarzyński, Kończykowski, Koteraz. Przewody elektryczne - budowa, własności, zastosowanie.

Grzbiet okładek podklejony taśmą. Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Lekko przytarte krawędzie okładek. Lekko zagięte rogi okładek. Wewnątrz książka podklejona taśmą.

Świrkowski Edward. Instalacje elektryczne.

Mocno przybrudzone okładki  z słabo widocznymi śladami po zalaniu. Lekko przytarte okładki. Na okładkach zagięcia. Naddarta dolna część grzbietu (3cm). Spis treści popisany niebieskim długopisem.

 

Śledziewski Roman. Elektronika dla studentów fizyki.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Lekko przytarte krawędzie okładek. Lekko zagięte rogi okładek. Dwie ostatnie kartki popisane niebieskim długopisem. Książka wydana w drugim obiegu tzw. bibuła.

Śledziewski Roman. Elektronika dla studentów fizyki.

Mocno przybrudzone okładki oraz boki książki. Mocno przytarte krawędzie i rogi okładek. Na okładkach zagięcia. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela. Wewnątrz książki małe, żółte plamki. Wewnętrzna strona tylnej okładki popisana niebieskim długopisem. Książka wydana w drugim obiegu tzw. bibuła.

Krakowski Maciej. Elektrotechnika teoretyczna tom I - obwody liniowe i nieliniowe.

Okładki przybrudzone i przetarte na krawędziach z licznymi lekkimi śladami po zagięciach. Kilka kartek na końcu książki z niewielką plamą przy górnej krawędzi. Boki książki mocno przebarwione.

 

Burczyk Tomasz. Leksykon sportu rzeszowskiego.

Książka nowa, jedynie na tylnej okładce widoczne zarysowania.