Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Żurowski Marian. Problem władzy i powierzania urzędów w Kościele katolickim.

Okładki pozaginane i ponaddzierane w kilku miejscach (do 5 cm), przetarte przy krawędziach. Grzbiet przebarwiony. Książka rozłamana pomiędzy stronami 104/105 i 202/203.

Zwoliński Andrzej ks. Scjentologia.

Okładki i boki książki leciutko przybrudzone.

Żychliński Aleksander. Życie pozagrobowe - co wiemy o rzeczach ostatecznych.

Okładki mocno przybrudzone, pozaginane i lekko ponaddzierane przy krawędziach w kilku miejscach (do 1 cm) oraz odklejone od grzbietu książki. Wewnątrz okładek i na kilku stronach przebarwienia. Na wielu stronach podkreślony tekst oraz notatki wykonane ołówkiem. Boki książki przybrudzone i nierówno obcięte introligatorsko (okładki odstają około 1 cm). Książka rozłamana w kilku miejscach. Ogólnie książka w złym stanie!

Łach Stanisław, Filipiak Marian, Langkammera Hugolina. Materiały pomocnicze do wykładów z biblistyki Tom IV.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte. Na tylnej okładce w prawym górnym roku naklejka z numerem ''926'' i nazwą biblioteki. Rogi okładek pozaginane i wytarte. Grzbiet przetarty na krawędziach. Na stronie tytułowej podpis wykonany długopisem. Wewnątrz dwie pieczątki pobiblioteczne.

Łoziński Bogumił. Leksykon zakonów w Polsce - Informator o życiu konsekrowanym.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Rogi okładek oraz kilku pierwszych i ostatnich kartek pozaginane. Brak strony przedtytułowej.