Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Brodecki Bogusław. Szypka i Plewna 1877.

Obwoluta z lekko poprzecieranymi i pozaginanymi krawędziami.

Gomulicki Juliusz Wiktor. Zygzakiem - szkice, wspomnienia, przekłady.

Obwoluta wytarta i przebarwiona na krawędziach oraz na grzbiecie, ponaddzierana w kilku miejscach (do 1,5 cm), ze śladami po zagięciach. Kilka kartek wewnątrz z zagiętym dolnym rogiem lub boczną krawędzią, boki przybrudzone.

Rasmussen Albert Henrik. Gorączka morska.

Okładki delikatnie przyżółknięte z poprzecieranymi krawędziami i rogami oraz lekkimi śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany, naderwany na obydwu końcach (więcej przy dolnym 2 cm). Książka lekko rozłamana w kilku miejscach.

Gozdawa - Gołębiowski Jan, Wywerka Prekurat Tadeusz. Pierwsza wojna światowa na morzu.

Obwoluta delikanie poprzecierana na krawędziach, ponaddzierana na końcach (największe 3 cm). Boki książki minimalnie przybrudzone.

Sieradzki Juliusz. Amatorskie budownictwo sprzętu żeglarskiego.

Przednia okładka przybrudzona, powycierana z wieloma zagięciami i napisem "5x = 10" wykonanym niebieskim długopisem. Grzbiet ponadrywany z wieloma ubytkami. Boki książki przybrudzone. Książka pożółknięta ze śladem po zamoczeniu (pofalowanie). Brak tylnej okładki. Książka kończy się na stronie 128, brak 4 końcowych kartek.

Heyerdahl Thor. Wyprawa Kon - Tiki.

Minimalnie poprzecierane krawędzie i rogi okładek z delikatnymi śladami po zagięciach. Na tylnej okładce ślad po starej naklejce.

Czajewski Jacek. Meteorologia żeglarska.

Okładka delikatnie przybrudzona, poprzecierana na krawędziach i rogach z minimalnymi śladami po zagięciach. Grzbiet z poprzecieranymi krawędziami.

Janta Aleksander. Lustra i reflektory.

Obwoluta wytarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm), w dolnej krawędzi grzbietu ubytek (1,5 x 2,5 cm), jedna kartka wewnątrz z mocno zagiętym dolnym rogiem. Boki książki przybrudzone.

Flisowski Zbigniew. Burza nad Pacyfikiem tom 2.

Brak obwoluty. Okładka poprzecierana na rogach. Grzbiet naderwany z obydwu końców (więcej u góry do 3 cm) z pionowymi śladami po zagieciach. Książka rozłamana pomiędzy okładką a pierwszą stroną. Boki książki przybrudzone. Kilkanaście pierwszych kartek ze śladem zagięcia w rogu.

Day Jennifer. Twórcza wizualizacja dla dzieci.

Drobne, mało widoczne zagięcia na przedniej okładce.

Dybciak, Zbyszewski i inni. Zostało tylko słowo... - wybór tekstów o Kulturze paryskiej i jej twórcach.

Okładki wytarte, z przodu niewielka plamka, z tyłu stara naklejka z ceną oraz ślad po napisie wykonanym ołówkiem (w lewym górnym rogu). Boki książki lekko przybrudzone.

Lagarte Kirsten M. Feng Shui w domu - jak prostymi sposobami urządzić dom, by zmienić na lepsze nasze życie.

Minimalnie wytarte końce rogów okładek. Na tylnej okładce nieaktualna naklejka z ceną.

Romanowski Bolesław. Torpeda w celu.

Obwoluta lekko poprzecierana na rogach i krawędziach z niewielkimi śladami po zagięciach, przednia naddarta 3 cm przy dolnej krawędzi.

Pertek Jerzy. Od wielkiej karaweli do 19 - tysięczników - Szkice z dziejów morskich Gdańska.

Okładki książki lekko przybrudzone, poprzecierane i pozaginane. Na tylnej okładce stare ceny i sygnatury "8, 15, 151175/78" napisane niebieskim długopisem. Grzbiet poprzecierany i naderwany przy górnym końcu (1 cm) i z ubytkami przy obydwu końcach (do 0,5 cm). Boki ksiażki przybrudzone.

Rose Alec. Moja Lively Lady.

Obwoluta delikatnie przybrudzona, lekko poprzecierana i pozaginana na krawędziach i rogach. Boki książki nieznacznie przybrudzone.

Linkow Lew. Kapitan Starego Żółwia.

Okładki oprawione introligatorsko, przybrudzone i odbarwione, poprzecierane na krawędziach oraz pozaginane na rogach. Wewnętrzne strony okładek i kartki pożółknięte, nierówno przycięte introligatorsko i poprzecierane. Książka rozłamana w kilku miejscach, kartka 31/32 oddzielona od całości. Książka popisana ołówkiem w kilku miejscach. Boki książki pzybrudzone.

Kaltenbergh Lew. Czarne żagle czterdziestu mórz.

Okładki książki nieznacznie przybrudzone, poprzecierane z niewielkimi rysami.

Rogacki Jerzy. Pieśni wielorybnicze - śpiewnik do kasety zespołu cztery refy.

Okładki delikatnie przybrudzone z poprzecieranymi krawędziami i z niewielkimi rysami. Na tylnej okładce dwie stare naklejki z cenami.

Gawłowicz Józef. Opowieści nawigacyjne.

Okładki ksiażki z licznymi zagięciami, poprzecieranymi krawędziami. Przy dolnej krawędzi grzbietu naklejka z liczbą 52. W książce kilka pieczątek pobibliotecznych oraz na 4 stronie numery " 6309 4 88" napisane niebieskim długopisem oraz liczby "52 (091)" napisane ołówkiem. Minimalnie przybrudzone boki ksiażki.