Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Osiatyński Wiktor. Korzenie Korzeni - dzieje Murzynów w Stanach Zjednoczonych.

Okładki mocno wytarte ze śladami po zagięciach na rogach i krawędziach. Brak pierwszej kartki. Boki książki przybrudzone.

Święch Zbigniew. Trzy tajne dokumenty. Dedykacja autora.

Lekko wytarte okładki. Na pierwszej stronie dedykacja autora dla poprzedniego właściciela wykonana czarnym długopisem. Kilka pierwszych kartek z zagiętym górnym rogiem. Boki książki lekko przybrudzone.

Meissner Janusz. Czarna Bandera, Czerwone krzyże, Zielona brama.

Czarna bandera
Okładki książki przybrudzone, poprzecierane, ze śladami po zagięciach. Grzbiet z pionowymi zagięciami i ubytkami przy obudwu końcach. Przednia okładka przyklejona do grzbietu przezroczystą taśmą klejącą. Przybrudzone boki książki (w górnym rogu plamka z niebieskiego atramentu). W kilku miejscach książki zdania podkreślone ołówkiem.
Czerwone krzyże
Okładki i boki książki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach ze śladami po zagięciach. Grzbiet ponadzierany i poprzecierany sklejony przezroczystą taśmą z przednią okładką. Książka rozłamana pomiędzy stroną 32 a 33.
Zielona brama
Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach ze śladami po zagięciach. Na przedniej okładce przy dolnym końcu plama po niebieskim atramencie. Grzbiet z pionowymi zagięciami, przetarciami na krawędzich oraz ponadzierany przy obydwu końcach (do 3 cm). Górne rogi kartek od strony 271 do końca książki pozaginane.

Rusiński Władysław. Kalisz - zarys dziejów.

Mocno wytarta obwoluta ze śladami po zagięciach.

Górski Karol. Dzieje Malborka.

Obwoluta wytarta i ponaddzierana na krawędziach (do 2 cm), przebarwiony grzbiet obwoluty oraz krawędzie kartek wewnątrz. Na pierwszej stronie pieczątka "Egzemplarz recenzyjny". Boki książki przybrudzone.

Mapa turystyczna Compass - Pieniny skala 1:25000.

Nowa.
Szczawnica 1: 10000
Krościenko nad Dunajcem 1: 15000
Jezioro Czorsztyńskie 1:25000

Matela Leszek. Sekrety pierścienia Atlantów.

Okładki minimalnie wytarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Lekko pomazana niebieską kredką wewnętrzna strona przedniej okładki oraz strona tytułowa.

Freed Alexander. Star Wars: Battlefront - Kompania Zmierzch.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Brak ostatniej strony (czysta kartka). Kartka 525 - 526 luzem (to ostatnia strona z tekstem i zakończenie książki).