Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wipszycka Ewa. O starożytności polemicznie.

Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnie przetartymi rogami.

Orzełowski Seweryn. Technologia naprawy i obsługi pojazdów samochodowych.

Okładki mocno zniszczone – wytarte, miejscami popisane długopisem, ponaddzierane w kilku miejscach, z licznymi śladami po zagięciach, poobrywane na rogach. Grzbiet książki również zniszczony, sklejony bezbarwną taśmą. Wewnętrzne strony okładek i większość kartek wewnątrz ze śladami po zalaniu z mocno pozaginanymi rogami. Na stronie tytułowej w dolnej krawędzi podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Książka pęknięta i podklejona taśmą klejącą między stronami 144/145, 146/147 oraz 148/149. Boki książki przybrudzone. Ogólnie książka w kiepskim stanie.

Zakrzewski Wincenty. Historya powszechna - historia starożytna tom I.

Brak obwoluty. Książka oprawiona introligatorsko. Okładki z mocno poprzecieranymi rogami i krawędziami. Przednia okładka delikatnie poplamiona. Boki książki przybrudzone. Strona tytułowa odcięta w połowie, naklejona na pierwszą kartkę - z licznymi podpisami. Kilkadziesiąt stron ze śladami zalania, na kilku niewielkie podklejenia wykonane przezroczystą taśmą klejącą. Wiele kartek z dopiskami i podkreśleniami wykonanymi ołówkiem, fioletowym rysikiem oraz zżółknięciami. Strona 110 uszkodzona - sklejona, ale brak części tekstu. Pomiędzy ostanią stroną spisu treści a stroną 1 wyraźny ślad po sklejeniu introligatorskim. Książka w złym stanie.

Serejski Marian. Bizancjum: Wielkie ośrodki najstarszej kultury - zeszyt VIII.

Wielkie ośrodki najstarszej kultury - zeszyt VIII. Ofoliowane okładki spięte spinaczami. Brak strony tytyułowej. Przednia okładka i kilkanaście pierwszych kartek naddarta (do 5 cm) przy dolnym końcu grzbietu. Rogi okładek i kartek lekko pozaginane. Na kilku stronach pieczątki "państwowe Gimnazjum" i podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem. Między stronami wewnętrznymi okładek a stronami obok - sklejenia taśmą.

Wysocka Barbara, Kwiczala Michalina. Szlak piastowski.

Okładki z delikatnie poprzecieranymi i pozaginanymi rogami. Okładka przednia z licznymi zagięciami. Okładka tylna i ostania kartka z dwoma pieczątkami "wygrana loteryjna" na rogach. Pierwsze dwie kartki lekko pozaginane, w prawym dolnym rogu u wiekszości kartek ślad po zamoczeniu.

Boras Zygmunt. Książęta piastowscy Śląska.

Brak obwoluty. Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wyblakły grzbiet. Na stronie przedtytułowej dedykacja napisana czarnym pisakiem.

Clarke William. Sensacje XX wieku: Zagubiona fortuna carów.

Okładki z lekko pozaginanymi rogami na przedniej i tylnej ślad po naklejce z ceną. Delikatnie przebarwione dwie pierwsze kartki (przy prawej krawędzi). Podobne przebarwienie na bokach książki.

Sadaj Ryszard. Kto był kim w Galicji i Lodomerii, czyli najkrótsza historia tej krainy.

Delikatnie pozaginane rogi okładek, na tylnej stara naklejka z ceną.

Trzeciakowski Jan. Zanim przyszli Aztekowie.

Obwoluta z mocno wytartymi rogami i krawędziami. Na grzbiecie ubytek (6,5 x 1,5 cm).  Krawędzie lekko ponaddzierane (do 1 cm). Między stronami 36 a 37 książka rozklejona. Na stronie przedtytułowej dedykacja z pieczątkami szkolnymi. Między stronami 142 a 143 książka rozłamana. na ostatniej stronie stara pieczątka antykwariatu Bibliofil.

Ratajczyk Leonard, Teodorczyk Jerzy. Wojsko Powstania Kościuszkowskiego w oczach współczesnych malarzy.

Obwoluta lekko przybrudzona, na niej niewielkie naddarcia i przetarcia przy krawędziach. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki mała cyfra "1950" napisana czarnym długopisem.

Miszulin A. Historia starożytna.

Okładki przybrudzone z delikatnie pozaginanymi rogami. Na końcach grzbiet ponaddzierany (do 1,5) z ubytkiem (1 cm) na dole. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela. Na dolnym boku książki napis: Hist. starożytna.

Hechel Fryderyk. Kraków i Ziemia Krakowska w okresie Wiosny Ludów - pamiętniki.

Okładki poplamione, przybrudzone, przetarte. Na drugiej kartce dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem oraz stare pieczątki zakładowe. Na kilku pierwszych i ostatnich kartkach oraz na wewnętrznych stronach okładek przebarwienia.

Kosidowski Zenon. Rumaki Lizypa i inne opowiadania.

Okłądki minimalnie przybrudzone z przetartymi krawędziami i pozaginanymi rogami. Kartki w górnym rogu lekko zagięte.

Koper Sławomir. Piastowie - Wędrówki po Polsce pierwszej dynastii.

Okładki z niewielkimi przetarciami i z minimalnie przetartymi rogami.

Szczudłowska Albertyna. Starożytny Egipt.

Okładki z lekko przetartymi rogami i krawędziami oraz z pozaginanymi rogami.