Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Maclean Alistair. The Way to Dusty Death.

Okładki delikatnie przybrudzone i lekko wytarte na krawędziach. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.

Holt Victoria. The Legend of The Seventh Virgin.

Delikatnie wytarte rogi okładek. Ubytek i naddarcie (3 cm) bocznej krawędzi trzeciej kartki (tekst nieuszkodzony).

Kłeczek, Kowal. Woźniczka. Strategiczne planowanie marketingowe.

Delikatnie pozaginane rogi okładek. Przybrudzony górny bok książki.
 

Flynn Christine. Silence the Shadows.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Sinclair Tracy. Mixed Blessing.

Okładki wytarte i pozaginane na rogach. Przetarty grzbiet. W górnym rogu przedniej okładki naklejka z dopisaną pisakiem liczbą "40". Pobrudzone boki książki - najmocniej górny.

Cornwell Patricia. Point of Origin.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Na grzbiecie delikatne pionowe zagięcia.

Ludlum Robert. The Aquitaine Progression.

Okładki lekko pobrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet z pionowymi zagięciami i naddarciami przy dolnym końcu. Na przedniej okładce ślad po naklejce. Przybrudzona pierwsza kartka oraz boki książki. W górnym rogu pierwszej strony parafka wykonana długopisem. Książka rozłamana w kilku miejscach z tendencją do odklejania kartek. Kartka o stronach 563/564 doklejona do sąsiadujących stron bezbarwną taśmą.

Cookson Catherine. A Grand Man.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Na środku tylnej okładki przedarcie (w poziomie) około 3 cm. Grzbiet przybrudzony naderwany przy dolnym końcu na łączeniu z okładkami (około 1,5 cm). Brązowe przebarwienia na wewnętrznych częściach okładek oraz sąsiednich kartkach. Urwany dolny róg kartki o stronach 23/24 (tekst nieuszkodzony). Na ostatniej stronie zapiski i obliczenia wykonane niebieskim długopisem.

Dailey Janet. Stands a Calder Man.

Lekko wytarte rogi i krawędzie okładek oraz grzbiet. Delikatne żółte przebarwienia na wewnętrznych stronach okładek. Lekko przybrudzone boki książki. 

Cordell Alexander. Race of the Tiger.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet przybrudzony, naderwany (1,5 cm) przy dolnym końcu na łączeniu z przednią okładką. Na pierwszej stronie drobny mazak wykonany niebieskim długopisem. Odbarwienie po zamoczeniu w górnym prawym rogu całej książki - podobny ślad ale dużo mniejszy w dolnym, lewym rogu książki.

Maclean Alistair. The Golden Gate.

Okładki przybrudzone, wytarte przy krawędziach oraz pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet także przybrudzony i lekko wytarty. Książka na środku lekko rozłamana. Przybrudzone boki książki.

Lloyd Josie, Rees Emlyn. Come together.

Rogi okładek wytarte i pozaginane. Lekko przetarte krawędzie grzbietu. 

Winward Walter. Midas Touch.

Okładki wytarte i pozaginane na rogach. Poprzecierany grzbiet. Na wewnętrznych stronach obydwu okładek - naddarcia i ślady po odklejeniu foliowej obwoluty. Naderwana przednia okładka oraz kilka początkowych kartek przy dolnym łączeniu z grzbietem (około 3 cm). Niewielka brązowa plama w dolnym lewym rogu książki na kilku początkowych kartkach. Książka rozłamana między stronami 76/77 oraz większe rozklejenie między 172 - 177 (tu kartki częściowo oderwane). Minimalne wgięcie na bocznej krawędzi kartek od strony 130-150. Lekko przybrudzone boki kiążki.

Kitt Sandra. Rites of Spring.

Okładki minimalnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i miejscami pozaginane. Ślady pionowych zagięć na grzbiecie. W górnym rogu pierwszej strony dwa drobne dopiski wykonane zielonym długopisem. Brązowe przebarwienia i przybrudzenia na bokach książki.

Flanders Rebecca. Suddenly Love.

Okładki minimalnie przybrudzone, delikatnie wytarte na krawędziach i rogach. Na przedniej okładce w rogu mała naklejka z cyferką "40". Grzbiet wytarty ze śladami pionowych zagięć. Przy bocznych krawędziach kartek żółte przebarwienia.

Peretiatkowicz Antoni. Państwo współczesne: ustrój polityczny w Anglii - Stanach Zjednoczonych, Francji - Związku Radzieckiego - Polski.

Okładki przebarwione, przetarte przy krawędziach, na przedniej i tylnej skreślenia wykonane niebieskim długopisem. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko. na dolnej krawędzi przedniej okładki, przy grzbiecie 5 cm naddarcie.

Patten Dave. Marketing w małej firmie.

Delikatnie pozaginane i przetarte rogi okładek. Boki książki lekko przybrudzone.