Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

MacLeod Charlotte. The Family Vault.

Lekko poprzecierane krawędzie i rogi okładek. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.

Frost Jeaniene. One Foot in the Grave - A Night Huntress Novel.

Okładki wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Zagięty górny róg na kilku początkowych kartkach, tu również ślad po zamoczeniu. Ślad po zamoczeniu również na wewnętrznej stronie tylnej okładki.

Frost Jeaniene. Halfway to the Grave - A Night Huntress Novel.

Okładki wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Książka lekko pofalowana - ślad po zamoczeniu. Z boku książki drobne przybrudzenie.

Picoult Jodi. Sing You Home.

Krawędzie okładkek delikatnie przetarte z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki minimalnie przybrudzone. 

Higgins Clark Mary. The Lottery Winner.

Lekko przetarte krawędzie i rogi okładek oraz delikatnie grzbiet. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki kilka dopisków wykonanych zielonym piakiem.

MacDonald Ross. The Far Side of the Dollar.

Okładki poprzecierane - mocniej na krawędziach. Drobne zagięcia na rogach okładek. Książka z pieczątkami na wewnętrznej stronie przedniej okładki, na dwóch bokach, na wewnętrznej stronie tylnej okładki. Grzbiet poprzecierany na obydwu końcach. Tylna okładka sklejona z grzbietem bezbarwną taśmą (od zewnątrz i od wewnątrz). Naddarta (0,5 cm) boczna krawędź tylnej okładki. Pionowe zagięcie na przedniej okładce.

Twain Mark. The Adventures of Huckleberry Finn.

Okładki przybrudzone, na krawędziach wytarte i miejscami ponaddzierane (do 1 cm), pozaginane lekko na rogach. Delikatnie przybrudzony grzbiet oraz boki książki.

Gąssowski Jerzy. Dzień w kraju Mieszka.

Okładki delikatnie przybrudzone, z delikatnymi przetarciami rogów i krawędzi oraz delikatnie zagiętymi rogami. Kilka kartek przy krawędziach przybrudzone.

Dąbrowski Krzysztof. Śladami Etrusków.

Seria Światowid.
Okładki lekko przybrudzone z mocno wytartymi krawędziami i rogami, lekko pozaginanymi rogami a także z licznymi niewielkimi zagięciami. Grzbiet z mocno wytartymi końcami, na końcach krawędzi ponaddzierany (do 1,5 cm). Strony od 103 do 124 oraz strony od 207 do 230 z lekko zagiętym rogiem.

Sidichmienow Wasilij J. Chiny karty przeszłości.

Okładki lekko przybrudzone z delikatnie przetartymi rogami i krawędziami oraz z lekkimi zagięciami na rogach. Na przedniej okładce dwa niewielkie zadrapania. Wewnętrzne strony okładek wraz z sąsiadującymi z nimi kartkami lekko pożółknięte przy krawędziach.

Wheeler Mortimer. Rzym poza granicami cesarstwa.

Brak obwoluty. Książka lekko przybrudzona z przetartymi rogami i krawędziami oraz z pozaginanymi rogami. Grzbiet na końcach krawędzi ponaddzierany (do 6 cm), na górnym końcu ślad po sklejaniu taśmą klejącą. Książka między wewnętrzną stroną okładki a stroną przedtytułową z wyrażnymi śladami po kleju. Między wewnętrzną stroną okładki a stroną ostatnią książka lekko rozklejona z śladami po kleju. Książka rozłamana  w kilku miejscach.

Manteuffel Tadeusz, Lalik Tadeusz i inni. Polska pierwszych Piastów - państwo, społeczeństwo, kultura.

Obwoluta w wielu miejscach ponaddzierana największe naddarcie na dole grzbietu przechodzące na przednią obwolutę 8 cm) z mocno przetartymi rogami i krawędziami. Na górnym końcu grzbietu 2 cm ubytek obwoluty.

Manteuffel Tadeusz, Lalik Tadeusz i inni. Polska pierwszych Piastów - państwo, społeczeństwo, kultura.

Obwoluta z lekko przetartymi rogami i krawędziami. Grzbiet na końcach ponaddzierany (do 3,5 cm). Kilka kartek z podkreśleniami tekstu wykonanymi ołówkiem oraz z notatkami przy górnej krawędzi. Zagięty górny róg stron 71-72. Książka lekko rozłamana pomiędzy stronami 16 a 17.

Dowiat Jerzy. Historia dla klasy 1 liceum ogólnokształcącego.

Okładki z mocno wytartymi krawędziami i rogami oraz zagięciami na rogach. Grzbiet lekko spłowiały z maleńkimi dziurkami na rogach. Między stronani 2 i 3 książka rozklejona.

Clare Cassandra. The Mortal Instruments tom III: City of Glass. (Dary Anioła).

Kartki przy dolnej krawędzi, przy grzbiecie z bardzo delikatnym pofalowaniem po zamoczeniu.

Harrison Kim. For a few demons more.

Okładki lekko poprzecierane - głównie na krawędziach i rogach. Książka pofalowana - ślad po zamoczeniu. Na bokach książki przebarwienia.

Deaver Jeffery. The bone collector.

Lekko poprzecierane krawędzie i rogi okładek. U dołu tylnej okładki nieaktualna naklejka z księgarni. U góry strony przedtytułowej podpis poprzedniego właścieciela książki wykonany długopisem.

Harrison Kim. Every which way but dead.

Na przedniej okładce biała metka cenowa. Lekko poprzecierane krawędzie i rogi okładek oraz grzbiet. Kartki w górnym rogu delikatnie pofalowane po zamoczeniu.

de Camp L. Sprague. Wielcy i mali twórcy cywilizacji - od Imhotepa do Leonarda da Vinci.

Obwoluta mocno przybrudzona i lekko ponaddzierana (do 3,5 cm) z wytartymi rogami i krawędziami. Na wewnętrznym skrzydle tylnej obwoluty niewielkie zakreślenia wykonane czerwonym długopisem. Boki książki mocno zżółknięte. Na dwóch pierwszych stronach wpisy poprzedniego właściciela wykonane długopisem i ołówkiem.