Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Turska Jadwiga. Makramy.

Okładki przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (do 1 cm). Na wewnętrznej stronie przedniej okładki parafka poprzedniego właściciela napisana niebieskim długopisem. Pomiędzy przednią okładką a pierwszą kartką podklejenie wykonane przezroczystą taśmą klejącą. Na kilkunastu kartkach przy górnej krawędzi nieznaczny ślad po zamoczeniu.

Wielopolski Aleksander. Technologia chemiczna organiczna.

Okładki luzem, poplamione z pozaginanymi rogami. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Książka rozłamuje się w kilku miejscach, większość kartek poluzowanych na zszyciu. Kilka pierwszych i ostatnich kartek poplamionych przy dolnej krawędzi, ostatnie kartki poplamione również na środku. Boki przybrudzone. Ogólnie książka w nienajlepszym stanie!

Tablice biologiczne.

Lekko wytarte rogi i krawędzie okładek. U dołu tylnej okładki stara naklejka z księgarni. Lekko przybrudzone boki książki.

Górski Andrzej. Współczesne systemy klasyfikacji związków chemicznych.

Krawędzie obwoluty wytarte i ponaddzierane w wielu miejscach (najmocniej prawa krawędź przedniej okładki), na grzbiecie naklejka z cyframi "2705". Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych, górny bok książki przybrudzony.

Heynert Horst. Biblioteka Problemów tom 208: Bionika ogólna.

Obwoluta przybrudzona, poprzecierana - najmocniej na krawędziach i rogach. Dół grzbietu oraz dolna krawędź tylnej części obwoluty sklejone białą taśmą. Naddarcia (do 1 cm) na poziomych krawędziach obwoluty. Wewnątrz książki na kilku stronach nieaktualne pieczątki pobiblioteczne. Lekko przybrudzone boki książki.

Dubos Rene. Tyle człowieka co zwierzęcia.

Okładki przybrudzone, wytarte i pozaginane na rogach. Minimalne naddarcia na obydwu końcach grzbietu. Lekko przybrudzone boki książki.

Drischel Hans. Podstawy biocybernetyki.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i rogach. Grzbiet książki przebarwiony i przybrudzony. Przybrudzony górny bok książki.

Ebert James D., Sussex Ian M. Biologia rozwoju.

Wytarte krawędzie grzbietu i okładek. Zagięty dolny róg dwóch pierwszych kartek.

Ditfurth Hoimar. Biblioteka Myśli Współczesnej: Dzieci Wszechświata.

Okładki przybrudzone i mocno poprzecierane, pozaginane - najmocniej na rogach. Grzbiet książki mocno wytarty i ponaddzierany na obydwu końcach (do 2 cm). Lekko przybrudzone boki książki.

Ditfuth Hoimar. Biblioteka Myśli Współczesnej: Duch nie spadł z nieba.

Okładki przybrudzone, pozaginane w wielu miejscach i poprzecierane - najmocniej na krawędziach i rogach. Przybrudzone boki książki.

Duncan Kevin. Start. Jak uruchomić własną firmę.

Na tylnej okładce stare naklejki z ceną.

Szpak Irena. Nowoczesne szydełkowanie.

Okładki przetarte, przybrudzone i pozaginane w wielu miejscach.

Szpak Irena. Druty i szydełko.

Okładki przybrudzone z pozaginanymi rogami. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne.

Garfagnini Gian Carlo (edytor). Callimaco eksperiente poeta e politico del `400.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Rogi okładek delikatnie pozaginane.

Jelinowska Anna. Uprawa roślin kiszonkowych.

Okładki lekko pożółknięte, wytarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Poprzecierane krawędzie grzbietu. Przednia okładka naderwana (1 cm) przy górnym i dolnym łączeniu z grzbietem. Na kilku stronach anulowane stare pieczątki pobiblioteczne. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Jeske Bożena. Dzianina mała i duża.

Okładki lekko przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Górna krawędź grzbietu naddarta (ok. 2 cm). Na tylnej okładce stara naklejka cenowa.