Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Łoposzko Tadeusz. Tajemnice starożytnej żeglugi.

Obwoluta delikatnie przybrudzona i ponaddzierana przy poziomych krawędziach w kilku miejscach (do 2 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone. Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Biernat z Lublina. Żywot Ezopa Fryga - mędrca obyczajnego i z przypowieściami jego. Ilustracje: Zbigniew Rychlicki.

Okładki lekko pobrudzone, przetarte na krawędziach i rogach. Na tylnej okładce nieaktualna pieczątka z ceną. Brak grzbietu, a w jego miejscu ponaddzierane fragmenty i poluzowane łączenia z okładkami. Na stronie przedtytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Wielka Księga Żaglowców.

Minimalnie wytarte rogi okładek oraz obydwa końce grzbietu.

Goszyc Hania. Dwie strony życia.

Lekko wytarty grzbiet książki oraz krawędzie okładek. Na stronie tytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana czarnym długopisem.

Gwiaździński Tadeusz. Ratownictwo wodne bez tajemnic.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet lekko przybrudzony i przetarty na obydwu końcach. Wewnątrz okładek oraz na pierwszej i ostatniej stronie żółte przebarwienia.

Norwid Cyprian. Pisma wybrane 2 - poematy.

Brak obwoluty. Miejscami delikatnie wytarte płócienne okładki. Lekko przybrudzony górny bok książki.

Słowacki Juliusz. Ojciec zadżumionych i inne wiersze.

Delikatnie przetarte okładki na krawędziach i przy grzbiecie, z lekko pozaginanymi rogami. Wewnątrz przedniej okładki napis wykonany niebieskim długopisem oraz ślad po wymazaniu gumką. Na stronie przedtytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Na stronie tytułowej napis, numer "28" oraz na ostatniej stronie napis wykonany niebieskim długopisem.

Szymański Edward. Wiersze.

Okładki przetarte - najmocniej przy krawędziach i na rogach. Mocno wytarty i przybrudzony grzbiet książki. U góry strony tytułowej wyblakły ślad po pieczątce.

Heyerdahl Thor. Wyprawa Kon - Tiki.

Seria: Biblioteka Powszechna.
Okładki przybrudzone, popisane i pozaginane w wielu miejscach, wytarte na krawędziach. Boki książki przybrudzone. Górny róg kilkudziesięciu kartek leciutko poszarpany.

Wysocki Stefan. Żegluj!

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na rogach. Na pierwszej i przedostatniej stronie pieczątka ex libris.

Piotrowski Andrzej. Ballady o obojgu.

Okładki przetarte, lekko przybrudzone, Pozaginane na rogach. Końce grzbietu lekko ponaddzierane. Na tylnej okładce kilka cyfr napisanych niebieskim długopisem.

Wyspiański Stanisław. Poezje.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na rogach. Mocno wytarty grzbiet książki. Na pierwszej stronie oraz na ostatniej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem oraz odbita z sąsiedniej kartki pieczątka. Karki miejscami odbarwione - pożółknięte, najmocniej na kilku początkowych kartkach.

Orlewski Rafał. Idąc.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki z lekko pozaginanymi rogami. Na obydwu końcach grzbietu niewielkie naddarcia. Na tylnej okładce kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem.

Parkinson C. N. Wyścig z czasem.

Okładki przybrudzone z pozaginanymi rogami. Lekko przybrudzony grzbiet oraz boki książki.

Wasita, Broniewski, Kochanowski, Tuwim, Różewicz, Borowski, Przyboś i inni. Kocha, lubi, szanuje... - Wybór polskich wierszy miłosnych.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone przy krawędziach płócienne okładki. Na stronie przedtytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Kosiorowski Zbigniew. 13 w skali Beauforta.

Seria: Człowiek na morzu.
Okładki przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Poprzecierany grzbiet książki. Rogi kilku pierwszych kartek delikatnie pozaginane.

Krasiński Zygmunt. Psalmy przyszłości.

Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Wewnątrz przedniej okładki oraz na ostatniej stronie pieczątka pobiblioteczna. Ślad po zalaniu w dolnym rogu większości kartek.
 

Scharnow Renate. Ładunkoznawstwo okrętowe.

Okładki przybrudzone i pozaginane w wielu miejscach. Na tylnej okładce naklejona nieaktualna cena. Boki książki przybrudzone.

"Kraj obrazów" - Antologia, wiersze poetów z Chodzieży.

Okładki lekko przybrudzone, tylna naderwana (1 cm) przy górnej krawędzi. Delikatnie zagięty górny, prawy róg książeczki.

Filipowicz Mieczysław. Ludzie, stocznie i okręty.

Obwoluta przetarta przy krawędziach. Boki książki leciutko przybrudzone.