Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Trollope Joanna. Cudze dzieci.

Okładki lekko przybrudzone, pozaginane na rogach.

Sparks Nicholas. Od pierwszego wejrzenia.

Okładki lekko pozaginane głównie na rogach.

Fielding Joy. Dobre intencje.

Okładki lekko przybrudzone, pozaginane na rogach. Kartki 125 - 128 zagięte przy prawej krawędzi.

Benton Frank Dorothea. Wyspa Palm.

Rogi okładek lekko pozaginane, przy dolnej krawędzi przedniej okładki odkleja się folia ochronna. Książka delikatnie rozłamana pomiędzy stronami 2/3 oraz 606/607. Dolny bok książki delikatnie przybrudzony.

Kupisiewicz Czesław. Niepowodzenia dydaktyczne.

Okładki przetarte, przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Przednia okładka popisana długopisem. Grzbiet ponaddzierany, w dolnej części ubytek (ok 6 cm) i sklejony taśmą. Brak strony tytułowej. Na kilku stronach tekst podkreślony długopisem. Przebarwienia przy dolnej krawędzi kartek. Książka rozłamana w trzech miejscach. Ogólnie książka w złym stanie.

Hannah Kristin. Wyśnione szczęście.

Okładki oraz boki delikatnie książki przybrudzone.

Steel Danielle. Wysłuchane modlitwy.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną, na przedniej słabo widoczne resztki kleju.

Bergson, Kostyła, Radziwiłł, Sauer, Klementowicz... Miesięcznik Znak nr 436 (9), wrzesień 1991 - Wychowanie na rozdrożu.

Okładki delikatnie przetarte. Na stronie ze spisem treści maziaki wykonane długopisem.

Delinsky Barbara. Miejsce kobiety.

Okładki przetarte i pozaginane (głównie na rogach i krawędziach). Na tylnej okładce stara naklejka cenowa. Widoczne zagięcia (z góry na dół) na grzbiecie. Książka rozłamana pomiędzy stronami 332/333.

Delinsky Barbara. Smak zemsty.

Okładki leciutko przybrudzone, pozaginane na rogach. Widoczne zagięcie z góry na dół na grzbiecie. Wewnątrz pieczątki ex libris poprzedniego właściciela.

Delinsky Barbara. Sąsiadka.

Okładki pozaginane na rogach, dolny koniec grzbietu naddarty (1 cm). Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Książa zaczyna się rozłamywać w kilku miejscach przy dolnej krawędzi z grzbietem, pomiędzy stronami 8/9 i 16/17 rozłamana na całości krawędzi. Boki książki przybrudzone.

Zaczyński Władysław P. Uczenie się przez przeżywanie.

Okładki leciutko przetarte, przybrudzone i pozaginane w wielu miejscach. Boki książki lekko przybrudzone. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki. Na kilkunastu kartkach notatki i podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem.
 

Duras Marguerite. Kochanek.

Rogi okładek pozaginane. Na okładkach liczne, lecz słabo widoczne ślady zarysowań.  Na wewnętrznej stronie tylnej okładki cyfra "33" napisana długopisem.