Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Galas S. Najpiękniejsze kolędy polskie na akordeon.

Okładki poplamione, wytarte na krawędziach z pozaginanymi rogami. Na okladkach oraz wewnątrz książki zapiski wykonane ołówkiem lub czerwoną kredką. 

Galas Stanisław, Haraschin Stanisław. W starych nutach babuni - zbiór 14 utworów popularnych i salonowych na akordeon.

Lekko przybrudzone okładki, wytarte na rogach i krawędziach, ze śladami po zagięciach, tylna okładka naddarta od dołu przy grzbiecie (2 cm). Strony 25 - 28 (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu.

Galas Stanisław. Franciszek Lehar - usta milczą, dusza śpiewa: 10 najpopularniejszych utworów na akordeon.

Okładki oddzielone od grzbietu, mocno wytarte, z licznymi śladami po zagięciach oraz z ubytkami, ponaddzierane w wielu miejscach (do 19 cm). Kartki wewnątrz miejscami ponaddzierane na krawędziach (do 1 cm), z pozaginanymi rogami oraz z plamami po zalaniu w górnej krawędzi.

Galas Stanisław. Wiedeńska piosenka, wiedeński walc w łatwym układzie na akordeon.

Okładki poplamione, przybrudzone i pozaginane, przetarty grzbiet. Wewnątrz okładek oraz na pierwszej i dwóch ostatnich kartkach przebarwienia.

Galas, Haraschin. Weź mnie ze sobą część 1 - 60 ulubionych melodii w łatwym układzie na akordeon.

Okładki przybrudzone i wytarte na krawędziach i rogach, rogi okładek pozaginane, przednia okładka naddarta u dołu przy grzbiecie (1 cm). Na stronie 7 zapiski wykonane niebieskim długopisem, ostatnia kartka naddarta przy bocznej krawędzi (1 cm).

Galewi. Kawatina Kardinała - iz opiery Docz Kardinała; Piergolezi. Aria ubierto - iz opiery Cłużanka - gospoża.

Okładki lekko przebarwione i wytarte, z przodu podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Rogi okładek oraz kartek wewnątrz pozaginane.

Garścia J. 2 sonatiny na wiolonczelę (skrzypce) i fortepian.

Okładki wytarte i poplamione na krawędziach, ponaddzierane na grzbiecie (do 6 cm), rogi okładek oraz kartek wewnątrz lekko pozaginane. Na przedniej okładce w górnej krawędzi napis wykonany niebieskim długopisem.

Garścia Janina. Najłatwiejsze utwory dla dzieci na frotepian op. 3.

Okładki wytarte, przebarwione, poplamione i ponaddzierane w wielu miejscach (do 3 cm), oderwany dolny róg tylnej okładki i kawałek przedniej okładki w prawym, dolnym rogu. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych, zakreślenia wykonane ołówkiem oraz kartki z pozaginanymi rogami.

Gaworski, Ostrowski, Hadyna, Kierszyn i inni. Śpiewamy i tańczymy nr 47 - 1956.

Okładki przybrudzone, przebarwione i przetarte z pozaginanymi rogami. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte do 3 cm. Wewnątrz książki liczne żółte przebarwienia.

Gałczyński, Winkler, Gałkowski i inni. Śpiewamy i tańczymy na głos z fortepianem nr 38 - 1956.

Okładki przebarwione i poplamione, wytarte na rogach oraz krawędziach.

Giengiel G. Sierce w grudi twierże ałmaza - aria z oratorium Iuda Makkawej.

Okładki lekko przebarwione, wytarte i ponaddzierane na krawędziach, z pozaginanymi rogami. Z przodu okładek podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem, z tyłu stara pieczątka z ceną.

Gluck - Brahms. Miniatury fortepianowe tom 10 - Gawot.

U dołu książki oderwany fragment dolnego rogu (tekst nieuszkodzony).

Gomol Jerzy. W kręgu zuchowej piosenki.

Okładki delikatnie przybrudzone z niewielkimi zarysowaniami. Grzbiet, rogi i krawędzie okładek delikatnie wytarte. Na tylnej okładce przy dolnej krawędzi zdarta wierzchnia warstwa papieru (1x2 cm).

Gomółka Mikołaj. Melodie na psałterz polski.

Okładki lekko przebarwione i wytarte na krawędziach, wewnątrz kilka plam.

Gonsak Jan. Orkiestra mandolinowa - poradnik dla organizatorów, instruktorów i dyrygentów orkiestr mandolinowych.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach z lekko zagiętymi rogami, tylna naddarta przy górnej krawędzi (2 cm). Wewnętrzna strona okładek odkleja się od grzbietu na obydwu końcach do 8 cm. Na pierwszej stronie pieczątka ex libris poprzedniego właściciela i napis "nr 5" wykonany niebieskim długopisem.

Gounod Charles. Opera na estradzie tom 29 - Faust: serenada Mefistofelesa z III aktu.

Okładki pozaginane, przybrudzone, przetarte, głównie przy krawędziach, na przedniej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Brak dolnego rogu przedniej okładki. Grzbiet podklejony przeźroczystą taśmą klejącą. Rogi kartek pozaginane, dolne rogi ponaddzierane (ok 1 cm). Wewnątrz podkreślenia wykonane pomarańczowym pisakiem.

Gradstein Alfred. Pieśni dziesięciolecia 1944 - 1954: Pieśni i piosenki wybrane na głos z fortepianem (akordeonem).

Delikatnie przybrudzone okładki, na tylnej stara pieczątka oraz cena wykonana niebieskim długopisem. Rogi okładek pozaginane.

Grieg Edvard. Album band III - Original Ausgabe.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z leciutko pozaginanymi rogami. Na przedniej okładce oraz na stronie tytułowej i 3 pieczątka pobiblioteczna. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte do ok. 7,5 cm. Kartki przy bocznej krawędzi lekko przybrudzone.

Grieg Edvard. Album band V - Original Ausgabe.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie, na przedniej oraz na stronie 3 pieczątka pobiblioteczna. Na przedniej również stara pieczątka księgarni oraz cyfra "2.25" napisana kredką. Rogi okładek i kartek pozaginane.

Gwozdziowski. 14 pieśni postnych na chór mieszany lub na 1 głos z towarzyszeniem organu.

Opracowanie: J. A. Gwozdziowski.
Okładki lekko przybrudzone i przebarwione.