Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Walker Kate. Recepta na szczęście - Harlequin Romance nr 126.

Okładki ze śladami po zagięciach i minimalnie poprzecieranymi krawędziami.

Holt Margaret. Po drugiej stronie Laguny - Harlequin Medical Romance nr 79.

Okładki minimalnie przybrudzone, przednia pozaginana. Na górnym boku książki żółte przebarwienia. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2/3.

Lons Herman. Zwierzęta patrzą na nas - cud lasu.

Okładki lekko przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Boki książki przybrudzone. Rogi kartek pozaginane.

Teodorczyk Andrzej. Termodynamika techniczna.

Okładki i ich krawędzie lekko wytarte. Na okładkach miejscowe, drobne zagięcia. Lekko przybrudzone boki książki. Na środku kilku ostatnich kartek brązowa plama (tekst nieuszkodzony).

Orzełowski Seweryn. Naprawa i obsługa pojazdów samochodowych.

Lekko wytarte rogi i krawędzie okładek. Na tylnej okładce nieaktualna naklejka z ceną. Na obydwu okładkach, pionowe, delikatne zagięcia. Przybrudzone boki książki. Na spisie treści kilka zaznaczeń wykonanych długopisem.

Orzełowski Seweryn. Budowa podwozi i nadwozi samochodowych.

Lekko wytarte rogi i krawędzie okładek. Na tylnej okładce pionowe zagięcie. Delikatnie przybrudzone boki książki. Na pierwszej kartce, w prawym, górnym rogu ślad po zamoczeniu.

Bożenko Lech. Maszynoznawstwo.

Okładki lekko przetarte na krawędziach i rogach okładek. Okładki z niewielkimi zagięciami w rogach. Przybrudzone boki książki - na jednym niewielka brązowa plama.

Gabryelewicz Marek. Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych część 1: Podstawy teorii ruchu i eksploatacji oraz układ przeniesienia napędu. Kwalifikacja M.18.

Książka wytarta przy krawędziach z pozaginanymi rogami. Lekko przybrudzone boki książki, przy prawej krawędzi kartek przybrudzenie z zagięciem, tutaj też 1 cm przetarcie (tylno na stronie przedtytułowej)