Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Sobczak Jan. Feliks Dzierżyński 1877 - 1926.

Płócienne okładki oraz boki książki delikatnie przybrudzone.

Liszt Franciszek. Consolations und Libestraume - Consolations et Reves d`amour (Sauer).

Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na przedniej okładce przy dolnej krawędzi niebieska plama. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte ok. 4 cm. Rogi kartek pozaginane.

Brahms Johannes. Zigeunerlieder - fur 4 Singstimmen und Klavier: Partitur (Soldan).

Delikatnie przybrudzone okładki z lekko pozaginanymi rogami, na przedniej naklejka z numerem "16727" oraz skreślenie wykonane niebieskim długopisem. Na stronie 2 stara pieczątka pobiblioteczna.

Mrożek Jerzy Antoni. Meksyk.

Tylna okładka delikatnie przybrudzona.

Schubert Franz. Pieśni, które lubimy tom 46 - Ave Maria.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie, na przedniej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte ok. 3 cm. Rogi okładek i kartek pozaginane.

Sromek Justyna. Indie i Nepal.

Przednia okładka delikatnie przybrudzona.

Grieg Edvard. Album band V - Original Ausgabe.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie, na przedniej oraz na stronie 3 pieczątka pobiblioteczna. Na przedniej również stara pieczątka księgarni oraz cyfra "2.25" napisana kredką. Rogi okładek i kartek pozaginane.

Grieg Edvard. Album band III - Original Ausgabe.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z leciutko pozaginanymi rogami. Na przedniej okładce oraz na stronie tytułowej i 3 pieczątka pobiblioteczna. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte do ok. 7,5 cm. Kartki przy bocznej krawędzi lekko przybrudzone.

Paderewski, Bronarski, Turczyński. Chopin complete works: Two easy waltzes - A minor op. 34 no. 2, B minor op. 69 no. 2 for piano.

Okładki przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Przy prawej krawędzi 1 cm naddarcie. Górna krawędź grzbietu naddarta (ok. 2 cm). Rogi kartek leciutko pozaginane. Wewnątrz niewielkie żółte przebarwienia.