Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Szymanderska Hanna. Kuchnia europejska.

Wewnątrz książki na kilkunastu stronach podkreślenia wykonane zakreślaczem.

Rousseau Jean - Jacques. Les confessions tom II.

Okładki i boki ksiązki przybrudzone. 

Jedz na zdrowie - co robić, by wyglądać i czuć się dobrze każdego dnia.

Okładki miejscami delikatnie przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach. Naddarta w dwóch miejscach krawędź grzbietu przy przedniej okładce (po około 5 cm).

Zawistowska Zofia. Warzywa w kuchni i spiżarni.

Okładki przybrudzone, bardzo mocno poprzecierane przy krawędziach z pozaginanymi rogami. Na grzbiecie kilka drobnych ubytków i przetarć. Książka lekko rozłamana w kilku miejscach.

Vydrova Anna. Kuchnie świata.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Kartki do strony 14 delikatnie naderwany przy dolnym łączeniu z grzbietem (około 3 cm).

Pospieszyńska Katarzyna. Fan i Tsai - kuchnia państwa środka.

Na tylnej okładce ślad po naklejce z ceną. Lekko przetarty grzbiet, naderwany na dolnym końcu 1 cm. Krawędzie okładek minimalnie poprzecierane. Boki książki delikatnie przybrudzone. Strony 97 - 112 wydrukowane dwukrotnie.

Anderson Sherwood. Miasteczko Winesburg.

Obwoluta przybrudzona, mocno ponddzierana na krawędziach i przetarta. Okładka oddzielona od grzbietu książki. Książka rozłamana w kilku miejscach.

Kesey Ken. Skrzynka demona.

Okładki i boki książki przybrudzone. Okładki pozaginane na rogach i krawędziach. Kilka pierwszych kartek przybrudzonych z widocznym śladem po zalaniu przy górnej krawędzi..

Wyspiański Stanisław. Dramaty o Powstaniu Listopadowym - BN Seria I nr 193.

Biblioteka Narodowa Seria I nr 193. Opracował Jan Nowakowski.

Okładki mocno przybrudzone, pozaginane i ponaddzierane w kilku miejscach (do 1 cm). Boki książki nierówno obcięte introligatorsko. Na stronie przedtytułowej pieczątki Komitetu Rodzicielskiego i dedykacja.

Zabłocki Franciszek. Król w kraju rozkoszy - komedia zapustna w trzech aktach.

Okładki miejscami przybrudzone na rogach delikatnie przetarte. Od strony 75 brązowe przebarwienie przy bocznej krawędzi kartek oraz na wewnętrznej części tylnej okładki.

Mickiewicz Adam. Dziady - całość.

Biblioteka Klaszki Polskiej i Obcej. Książka w dobrym stanie.

Brunner John. Starventure.

Okładki lekko przetarte przy krawędziach, pozaginane na rogach, na tylnej stara naklejka z ceną. Boki podziurkowane.

Harrison Harry. Rebelia w czasie.

Okładki przetarte przy krawędziach, pozaginane.

Wolfkind Peter Daniel. Noc księżycowa.

Okładki przetarte przy krawędziach, pozaginane na rogach, przybrudzone (wraz z bokami). Grzbiet przebarwiony. Wewnątrz, na kilku pierwszych i ostatnich kartkach lekkie przebarwienia.

Raabe Wilhelm. Kronika wróblego zaułka.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko. Na kilku pierwszych kartkach przy górnej i prawej krawędzi nieznaczne ślady po zamoczeniu (przebarwienie)

Remarque Erich Maria. Czas życia i śmierci.

Delikatnie przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie, na tylnej stara naklejka z ceną. Na stronie tytułowej, 19 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna. Na okładkach widoczne zagięcia.