Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Cook Glen. Czarna kompania, Cień w ukryciu, Biała róża t. 1 - 3.

Okładki lekko zarysowane, przetarte przy krawędziach. Boki przybrudzone z żółtymi przebarwieniami. Na stronach przedtytułowych podpis poprzedniego właściciela wykonany długopisem. Tom I - okładki lekko przybrudzone, na tylnej ślad po mazaku i niewielkie przetarcie w górnym rogu.

Wolfe Gene. Księga Nowego Słońca tom 2: Pazur Łagodziciela.

Okładki lekko przetarte przy krawędziach. Na pierwszych trzech stronach malutki ślad po zalaniu - przy dolnej krawędzi.

Bielanin Andriej. Miecz bez imienia.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

Rice Anne. Dzieje czarownic z rodu Mayfair tom 3 - Godzina czarownic.

Okładki pozaginane, zarysowane, przetarte przy krawędziach. 

Lewandowski Konrad T. Saga o Kotołaku tom I: Ksin Drapieżca.

Okładki lekko przetarte przy krawędziach, rogi pozaginane.

King Stephen. Oczy smoka.

Okładki pozaginane, przetarte przy krawędziach oraz lekko przybrudzone (wraz z bokami).

Bąk Wojciech, Bochiński Tomasz. Królowa Alimor.

Okładki przetarte przy krawędziach, na przedniej i kilku pierwszych kartkach ślad po zalaniu. Grzbiet przetarty, naddarty przy górnej krawędzi (1 cm). Wewnątrz i na bokach lekkie przybrudzenia.

Hartwig Walenty. Endokrynologia kliniczna 1 - 2.

Obwoluty mocno przetarte, lekko zarysowane i ponaddzierane na rogach (do 1 cm). Boki obydwu tomów przybrudzone. Obwoluta tomu drugiego naddarta od góry na grzbiecie (8 cm).

Bożkowa Krystyna. Pediatria - genetycznie uwarunkowane zaburzenia metaboliczne u dzieci.

Okładki delikatnie przybrudzone, przetarte na rogach, przednia naddarta u góry przy grzbiecie (4.5 cm). Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Wewnątrz książki podkreślenia wykonane ołówkiem.

Bolechowski Feliks. Podstawy ogólnej diagnostyki klinicznej.

Okładki przybrudzone, mocno przetarte (mocniej na krawędziach i rogach). Grzbiet również przybrudzony i przetarty na krawędziach. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki i stronie VII podpis wykonany niebieskim długopisem. Wewnątrz książki nieliczne podkreślenia wykonane ołówkiem.

Ewdokimow, Łukomskij, Starobińskij. Chirurgia stomatologiczna.

Brak tylnej okładki i grzbietu. Przednia okładka przybrudzona i przetarta (głównie na krawędziach i rogach), wraz z dwoma pierwszymi kartkami trzyma się tylko na 2 zszywkach Boki książki lekko przybrudzone. Pieczątki ex libris na pierwszej stronie i 297. Zagięty prawy, górny róg na kilkudziesięciu pierwszych kartkach.

Schuster - Brink Carola. Poradnik młodych rodziców.

Okładki przybrudzone, pozaginane, przetarte na krawędziach. Górna krawędź grzbietu naddarta (do 1,5 cm). Boki książki przybrudzone. Na 319 stronie notatki wykonane niebieskim długopisem.

Kwoczyński Jan. Elektrokardiografia.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, pozaginana i ponaddzierana na krawędziach i rogach (do 3 cm). Na kilku pierwszych i ostatnich kartkach żółte przebarwienia.

Szpringer - Nodzak Maria. Stomatologia wieku rozwojowego.

Okładki przybrudzone i przetarte (głównie na krawędziach i rogach). Brak grzbietu. Górny bok książki lekko przybrudzony. Na kilkunastu stronach podkreślenia i notatki wykonane ołówkiem i długopisem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki bazgroły wykonane ołówkiem.

Kwoczyński Jan. Atlas elektrokardiografii.

Płócienne okładki poplamione, przetarte na górnych rogach i grzbiecie. Boki książki przybrudzone. Na kilku stronach podkreślenia wykonane ołówkiem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki notatki wykonane niebieskim długopisem

Wat Aleksander. Mój wiek 1 - 2.

Okładki i boki książek delikatnie przybrudzone, rogi okładek leciutko pozaginane.

Słomko Zbigniew. Medycyna perinatalna 1 - 2.

Obwoluty obydwu tomów przybrudzone, przetarte (głównie na krawędziach i rogach) i ponaddzierane w kilku miejscach (do 1 cm). Obwoluta tomu drugiego rozdarta na grzbiecie (9 cm). Boki książek przybrudzone.