Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Sieradzki Jacek. Przewlekłe powikłania cukrzycy.

Okładki przybrudzone i przetarte, przednia naddarta u dołu przy grzbiecie (1.5 cm), na tylnej naklejona stara cena. Boki książki przybrudzone.

Tatoń Jan. Powikłania cukrzycy.

Okładki lekko przetarte na krawędziach z słabo widocznymi zarysowaniami i pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie poplamione. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Tatoń, Czech, Bernas. Kardiodiabetologia.

Okładki lekko przetarte na krawędziach i rogach, na przedniej widoczne liczne zarysowania - przy górnej i dolnej krawędzi.

Danysz Andrzej. Farmakologia - repetytorium dla studentów medycyny i farmacji.

Okładki i górny bok książki przybrudzone. Wewnętrzne strony okładek poplamione. Książka rozłamana pomiędzy stronami II/III.

Januszewicz W., Sznajderman M., Januszewicz A. Nadciśnienie hormonalne.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone, na tylnej okładce naklejona stara cena. Wewnątrz książki notatki i podkreślenia wykonane kolorowymi mazakami i długopisami.

Różewicz Tadeusz. Kartoteka. Kartoteka rozrzucona.

Delikatnie wytarte rogi i krawędzie okładek. Na tylnej okładce naklejka z nieaktualną ceną. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Szaniawski Jerzy. Adwokat i róże.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte i nieznacznie pozaginane. Drobne zagięcia na rogach okładek. Przetarty grzbiet.

Dorman Jan. Malowane dzbanki - bajka.

Kompozycja bjeczki to zbiór inscenizowanych wierszy i piosenek związanych ze sobą wspólnym tematem - przykład teatru dziecięcego z okresu międzywojennego.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach, wytarte i ponaddzierane (do 0,5 mm) na krawędziach. Grzbiet ponaddzierany prawie na całej długości, oderwany w całości od przedniej okładki i częściowo (przy końcach) od tylnej. Przednia okładka rozerwana skośnie, na środku 5 cm, od strony grzbietu. Wewnątrz kilka nieaktualnych pieczątek pobibliotecznych. Na stronie tytułowej i drugiej dopiski numerologiczne przy pieczątkach. Lekko przybrudzone boki książki. Wewnątrz całostronnicowe kolorowe ilustracje oraz zapis nutowy bajeczek.

Arystofanes. Komedie - Sejm kobiet, Plutos.

Obwoluta poprzecierana, ponaddzierana na rogach i krawędziach. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Słowacki Juliusz. Balladyna.

Okładki delikatnie przebarwione przy krawędziach.

May Karol. W lochach Babilonu.

Okładki lekko przybrudzone. Na tylnej okładce stara cena napisana czarnym długopisem.

May Karol. Piękna Margot.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone z delikatnie pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stara cena napisana niebieskim długopisem.

Sznajderman Marek, Rewerski Wojciech. Antagoniści wapnia.

Okładki przybrudzone, na tylnej naklejona stara cena. Na stronie przedtytułowej małe mazaki wykonane niebieskim długopisem.