Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bank Melissa. Poradnik wędkarsko - łowiecki dla dziewcząt.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach z kilkoma śladami po zagięciach. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Książka lekko rozłamana pomiędzy stronami 8/9. Kartka 159/160 luzem

Carroll Jonathan. Dziecko na niebie.

Pozaginane rogi okładek, przednia przebarwiona (małe, czarne kropki przy dolnej krawędzi). Na dwóch ostatnich stronach i wewnętrznej stronie tylnej okładki małe, żółte kropki.

Berger Thomas. Robert Crews.

Przednia okładka pozaginana w rogach. Zagięte również kilkanaście pierwszych kartek w gónym rogu, przybrudzone boki książki.

Berger Thomas. Czyli nigdzie.

Delikatnie zagięty prawy, górny róg przedniej okładki, na tylnej przybrudzenie (ślad po kleju).

Rolicki Janusz. Edward Gierek - replika, prawda do końca.

Okładki przetarte (na krawędziach i rogach) z pozaginanymi rogami.

Rymuszko Marek. Przypadki metafizyczne.

Okładki lekko wytarte na rogach i krawędziach, w wielu miejscach delikatnie pozaginane. Na tylnej okładce nieaktualna naklejka z ceną. Lekko przybrudzone boki książki.

Chagall Bella. Płonące świece.

Okładki mocno pobrudzone, poplamione i poprzecierane na rogach i krawędziach. Tylna okładka z drobnymi wgnieceniami, pionowym załamaniem i naklejoną nieaktualną ceną. Grzbiet przybrudzony i poprzecierany na obydwu końcach. Rogi okładek i kartek pozaginane. Przybrudzone boki książki oraz początkowe i końcowe kartki.

Mann Wojciech. Rock Mann - czyli jak nie zostałem saksofonistą.

Okładki minimalnie przybrudzone, lekko poprzecierane na rogach z widocznymi zarysowaniami.

Solski Ludwik (Sosnowski Ludwik Napoleon). Wspomnienia 1893 - 1954 tom II.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone boki książki. Na stronie tytułowej dedykacja wykonana piórem. Niewielkie przedarcie wzdłuż grzbietu, przy wewnętrznej części przedniej okładki.

Żeleński Boy Tadeusz. Znasz li ten kraj? - BN Seria I nr 246.

Wstęp i wybór tekstów Tomasz Weiss.

Okładki minimalnie przybrudzone i delikatnie wytarte.

Odyniec Antoni Edward. Listy z podróży 1 - 2.

Brak obwolut. Delikatnie przybrudzone płócienne okładki oraz boki książek. W obydwu książkach lekko zagięty dolny róg okładek oraz większości kartek.

Prats Carlos. Dziennik chilijskiego żołnierza.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet przetarty na obydwu końcach. Górny bok książki lekko przybrudzony.

Pytlik Radko. Nasz przyjaciel Haszek.

Okładki lekko pobrudzone, przetarte na krawędziach z niewielkimi zagięciami na rogach. Wytarty grzbiet. Książka rozłamana między stronami 110/111 oraz 204/205. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Kozłowski Eligiusz. Zapomniane wspomnienia.

Obwoluta lekko przybrudzona i wytarta, miejscami na krawędziach ponaddzierana. Oderwany fragment górnej części tylnej obwoluty.