Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Austen Jane. Rozważna i romantyczna.

Okładki przetarte przy krawędziach, pozaginane, przybrudzone. Na kilku pierwszych stronach i bokach żółte przebarwienia.

Nothomb Amelie. Kwas siarkowy.

Literatura belgijska.

Stan dobry.

 

Boyd William. Pancernik.

Okładki lekko zarysowane, przetarte przy krawędziach, przybrudzone wraz z bokami.

Trzeciak Krzysztof. W moim samochodzie - Świece zapłonowe.

Okładki delikatnie przybrudzone z leciutko pozaginanymi rogami. Delikatnie nadrewana prawa krawędź przedniej okładki (do 0,5 cm).

Pizzey Erin. Pocałunki.

Okładki pogięte i poprzecierae na krawędziach, na tylnej naklejka z ceną. Przybrudzone boki książki.

Yourcenar Marguerite. Moneta snów.

Literatura belgijska.

Obwoluta przybrudzona, poprzecierana na krawędziach, rogach i przy grzbiecie. Na tylnej części obwoluty nieaktualna pieczątka "Loteria książkowa", na przedniej części naddarte obydwa górne rogi (po 1 cm). Lekko przybrudzone boki książki.

Rosseels Maria. Obietnica Sabiny.

Obwoluta przybrudzona i przetarta na tylnej zakreślona niebieskim długopisem stara, nadrukowana cena.

Boyd William. Błękitne popołudnie.

Okładki lekko zarysowane, przetarte na rogach. Boki przybrudzone, na górnym ślad po zalaniu.

Mniszek Helena. Trędowaci.

Okładki lekko przetarte na krawędziach i rogach, przednia zgięta wzdłuż. Boki książki przybrudzone. Na kilku stronach brązowe plamy.

Stucki Katia. Lwia część.

Literatura szwajcarska.

Okładki lekko przybrudzone, delikatnie wytarte na rogach i przy krawędziach, pozaginane w kilku miejscach. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Kalinowski Bogumił. Toyota Corolla - eksploatacja i naprawa.

Okładki leciutko przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Dolna krawędź przedniej okładki naddarta (ok 1 cm). Górne rogi kilku pierwszych kartek pozaginane.

Wajand Jan Aleksander. Samochodowe silniki z zapłonem samoczynnym (Silniki Diesla).

Okładki lekko przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi naklejona mała karteczka z sygnaturą. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne. Książka rozłamana pomiędzy przednią okładką a pierwszą kartką.

Cartland Barbara. Klątwa klanu.

Okładki przetarte z pozaginanymi rogami, na tylnej pozostałość po metce cenowej. Tylna okładka naddarta przy grzbiecie od dołu (7.5 cm), w tym samym miejscu strony 135 - 176 oddzielone od grzbietu (do 9 cm). Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Na kartkach przy bocznej krawędzi widoczne ślady zalania.

Cartland Barbara. Duch cyrku.

Okładki lekko przetarte.

Cartland Barbara. Natasza.

Okładki lekko przetarte, na przedniej widoczne załamania, na tylnej naklejka z kodem kreskowym. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wraz z datą wykonany niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki.

Cartland Barbara. Znudzony pan młody.

Okładki lekko przetarte, na tylnej naklejka z kodek kreskowym. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wraz z datą wykonany niebieskim długopisem. Książka rozłamana pomiędzy stronami 106/107.

Tagore Rabindranath. Noc ziszczenia.

Literatura indyjska.

Okładki wytarte na krawędziach oraz wzdłuż grzbietu, pozaginane lekko na rogach. U dołu strony przedtytułowej podpis imienny. W kilku miejscach podkreślenia tekstu wykonane długopisem.

Kleczkowska Krystyna. Bugatti w kolorze żółtym. Dedykacja autorki.

Okładki lekko przetarte na rogach, boki książki przybrudzone. Na stronie tytułowej dedykacja autorki wykonana zielonym długopisem.

Więckowski Zbigniew. Podręcznik motocyklisty.

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i rogach. Lekko wytarty grzbiet książki. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ilustrowany leksykon techniczny.

Delikatnie przetarte okładki na rogach i końcach grzbietu.