Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bala Władysław, Pichór Władysław. Technologia zmechanizowanych robót wodno - melioracyjnych.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki, na tylnej stara, nieczytelna pieczątka z ceną.

Badowski Marek, Heidrich Zbigniew. Urządzenia wodne i ściekowe.

Okładki przybrudzone, przetarte (przy krawędziach i na grzbiecie) z pozaginanymi rogami, na nich widoczne liczne zagięcia. Bark strony tytułowej, na stronie 3 (spis treści) skleślenia wykonane niebieskim długopisem, na ostatniej stronie mazak wykonany czerwoną kredką.

Sawicki Władysław. Zaopatrzenie osiedli wiejskich w wodę.

Okładki przybrudzone (mocniej tylna), przetarte przy krawędziach i na rogach, na przedniej stara pieczątka "zlikwidowano". Na pierwszej stronie ta sama pieczątka, na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "3048" wykonany piórem oraz na stronie 3 pieczątka pobiblioteczna.

Orzeszkowa Eliza. Nad Niemnem.

Okładki mocno przybrudzone, przetarte oraz pozaginane w kilku miejscach. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte (po 2 cm). Boki książki przybrudzone. Rogi kilku kartek pozaginane.

Madeyski Andrzej. Podstawy inżynierii uzdrowiskowej.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach, na rogach i grzbiecie, na tylnej naklejka z numerem "35713". Pomiędzy stroną drugą i tytułową (u góry) pęknięcie wzdłóż grzbietu podklejone przeźroczystą taśmą klejącą. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "35713" wykonany niebieskim długopisem, na stronie 17 i 468 oraz pomiędzy stroną 208/209 (na rysunku) pieczątka pobiblioteczna.

Kraszewski Józef Ignacy. Rzym za Nerona.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Przednia okładka, przy górnej krawędzi naddarta (ok 1 cm). Rogi kilku kartek delikatnie pozaginane.

Czyżewski Janusz Antoni. Choroby i szkodniki roślin ozdobnych.

Brak obwoluty. Płócienne okładki miejscami przybrudzone, poprzecierane na rogach. Górny koniec grzbietu ponaddzierany ok. 1,5 cm. Rozłamanie (częściowe, od góry do połowy wysokości) między przednią okładką a pierwszą kartką. Kartka o stronach 13/14 luzem.

Szelburg - Zarembina Ewa. Rzeka kłamstwa 1-5: Wędrówka Joanny. Ludzie z wosku. Miasteczko aniołów. Iskry na wiatr. Gaudeamus.

Na zdjęciu skan tomu I i V.

Obwoluty delikatnie przetarte przy krawędziach, boki książek przybrudzone. Tomy 1,2,3 rozłamane w kilku miejscach.

Grych Paulina. Numer zerowy.

Okładki delikatnie przybrudzone, tylna pogięta.

Kąkolewski Krzysztof. Mięso papugi.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Na tylnej okładce fragment naklejki cenowej. Na stronie tytułowej kolorowa naklejka z dziewczynką.

Antoszewski Roman. Kariera na trzy karpie morskie.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Na tylnej okładce naklejka.

Klawitter Andrzej. Zazdrośnik.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Boki książki leciutko przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 154/155.

Plumińska - Mieloch Anita. Widok na taras.

Rogi okładek i kilku kartek delikatnie pozaginane. Boki książki leciutko przybrudzone.

Kujda Mieczysław. Ćwiczenia do podstaw ekonomii część 1 i 2.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki - głównie przy krawędziach i na grzbiecie. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań. Wewnątrz nieliczne wypełnienia wykonane ołówkiem.

Jabłońska Stefania, Chorzelski Tadeusz. Choroby skóry dla studentów medycyny i lekarzy.

Delikatnie przetarte okładki, głównie przy krawędziach z lekko pozaginanymi rogami, przednia zagięta wzdłuż grzbietu. Na stronie tytułowej, 3 i 342 podpis poprzedniego właściciela wykonany czarnym długopisem.

Martel Yann. Historia rodziny Roccamatio.

Literatura kanadyjska.

Stan dobry.

Haładyj - Różak Janina. Elementy fizyki dla menedżerów.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z licznymi, widocznymi zagięciami. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego własciciela skreślony niebieskim i czarnym długopisem.

Enquist Anna. Sekret.

Literatura holenderska.

Rogi okładek lekko wytarte - tylny, dolny dodatkowo pozaginany.