Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Dumas Aleksander. Anioł Pitou 1 -2.

Delikatnie przybrudzone i przetarte okładki z lekko pozaginanymi rogami, boki książek przybrudzone. W tomie drugim tylna okładka odklejona od grzbietu.

Stendhal. Pamiętnik egotysty.

Delikatnie przybrudzone, przetarte i postrzępione okładki głównie przy krawędziach. Boki książki przybrudzone oraz nierówno przycięte introligatorsko. Brak kawałaka górnego i dolnego grzbietu.

Opolskie Grzegorz, Filipiak Krzystof J., Polański Lech i inni. Ostre zespoły wieńcowe.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte na rogach. Na kilku pierwszych kartkach podkreślenia długopisem.

Balzac Honoriusz. Ostatnie wcielenie Vautrina.

Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane. Naddarta dolna część przedniej okładki (podobnie pierwsza kartka) na łączeniu z grzbietem, około 6 cm. Grzbiet przybrudzony i z drobnym (1 cm) ubytkiem na dolnym końcu. Na dwóch początkowych stronach zaznaczenia w tekście wykonane kredką. Lekko przybrudzone boki książki.

Kocwowa Elżbieta. Ćwiczenia z mikrobiologii ogólnej dla wyższych szkół technicznych.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i delikatnie pozaginane na rogach. Drobne przetarcia na obydwu końcach grzbietu. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki pieczątka ex libris oraz niewielka, żółta plamka.

Smith Guy N. Obóz.

Rogi okładek lekko pozaginane, dolny koniec grzbietu naddarty (1 cm).

Smith Guy N. Pragnienie II - Plaga.

Okładki przetarte na krawędziach, pozaginane na rogach. Książka rozłamana pomiędzy stronami 98 - 103. Boki książki przybrudzone.

Gadomska Edyta, Sikorski Piotr, Smogorzewska Wanda i inni. Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu część 1.

Poprzecierane krawędzie i rogi okładek. Minimalnie przybrudzone rogi kartek. Na stronie tytułowej źle wymazany podpis poprzedniego właściciela książki.

Karkoszka Włodzimierz, Kostuch Ryszard. Gospodarowanie na łąkach i pastwiskach górskich.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko pozaginane na rogach i wytarte na krawędziach. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych.

Balzac Honoriusz. Dwaj poeci.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach, lekko wytarte na krawędziach. Grzbiet ponaddzierany (około 3 cm) na górnym i dolnym końcu. Okładki prawie w całości odklejone od książki. Na dwóch pierwszych kartkach podpis wykonany pisakiem. U większości kartek lekko wygięty ku górze górny, lewy róg. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Sokołowski Jan. Tajemnice ptaków.

Okładki minimalnie przybrudzone.

Marklund Liza. Czerwona Wilczyca.

Rogi okładek lekko pozaginane. Na kilku ostatnich kartkach niewielkie przebarwienia.

McBain Ed. Sztuczki.

Okładki przetarte z pozaginanymi rogami, na tylnej dwie stare naklejki z ceną.

Erben Vaclav. Śmierć utalentowanego szewca.

Delikatnie przetarte krawędzie grzbietu, lekko przybrudzone boki książki. Książka rozłamana pomiędzy stronami 72/73 i 196/197.

Edigey Jerzy. Sprawa Niteckiego.

Okładki przybrudzone, przetarte z pozaginanymi rogami, widoczne zagięcia, grzbiet u góry i u dołu naderwany po ok 3 cm. Wewnątrz tylnej okładki i na ostatniej stronie rysunki wykonane niebieskim długopisem. Na stronie przedtytułowej, tytułowej, 222 i ostatniej pieczątki ex libris poprzedniego właściciela.

Zeydler Zborowski Zygmunt. Nawet umarli kłamią.

Okładki przetarte z pozaginanymi rogami, podniszczony grzbiet książki. Przednia okładka naderwana u góry przy grzbiecie ok. 1,5 cm. Delikatnie przybrudzone boki książki.