Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Masterton Graham. Dżinn.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach. Na ostatniej stronie liczba "8400" wykonana czarnym długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Masterton Graham. Zemsta Manitou.

Okładki mocno przetarte i pozaginane. Końce grzbietu ponaddzierane (do 2 cm). Dwie pierwsze kartki odklejone od grzbietu książki od dolnej krawędzi (11 cm). Kartki 5 - 10 oraz 11 - 80 (trzymające się razem) odklejone od grzbietu. Książka nierówno poklejona z grzbietem między stronami 211 - 220. Boki książki przybrudzone. Ogólnie książka w złym stanie!

Fromentin Eugene. Dominik.

Obwoluta przybrudzona i przetarta, głównie przy krawędziach. Przybrudzone boki książki.

Masterton Graham. Wizerunek zła 1-2.

Tom pierwszy: Rogi okładek pozaginane. Wewnątrz książki pieczątki ex libris poprzedniego właściciela, na kilku kartkach przebarwienia. Kartki 193 - 222 nierówno docięte introligatorsko przy górnej krawędzi.

Tom drugi: Okładki przetarte na krawędziach, pozaginane na rogach i przy krawędziach. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Maupassant Guy. Dom pani Tellier.

Delikatnie przetarte okładki z lekko pozaginanymi rogami.

Meyer Stephanie. Zaćmienie.

Delikatnie przetarte okładki.

Sawaszkiewicz Jacek. Sukcesorzy.

Okładki przetarte przy krawędziach i pozaginane w rogach. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki niewyraźna pieczątka "Cena zaniżona" i cyfra "30" napisana długopisem.

Rice Anne. Godzina Czarownic 1-4.

We wszystkich ksiażkach niewielkie przetarcia na krawędziach oraz lekko pozaginane okładki. W tomie I tylna okładka naddarta przy bocznej krawędzi ok 1 cm.

Rice Anne. Lasher 1-2.

W tomie I przetarte okladki szczególnie na krawędziach, książka rozłamana pomiędzy stronami 306-307.

Dumas Aleksander. Anioł Pitou 1 -2.

Delikatnie przybrudzone i przetarte okładki z lekko pozaginanymi rogami, boki książek przybrudzone. W tomie drugim tylna okładka odklejona od grzbietu.

Stendhal. Pamiętnik egotysty.

Delikatnie przybrudzone, przetarte i postrzępione okładki głównie przy krawędziach. Boki książki przybrudzone oraz nierówno przycięte introligatorsko. Brak kawałaka górnego i dolnego grzbietu.

Opolskie Grzegorz, Filipiak Krzystof J., Polański Lech i inni. Ostre zespoły wieńcowe.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte na rogach. Na kilku pierwszych kartkach podkreślenia długopisem.

Balzac Honoriusz. Ostatnie wcielenie Vautrina.

Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane. Naddarta dolna część przedniej okładki (podobnie pierwsza kartka) na łączeniu z grzbietem, około 6 cm. Grzbiet przybrudzony i z drobnym (1 cm) ubytkiem na dolnym końcu. Na dwóch początkowych stronach zaznaczenia w tekście wykonane kredką. Lekko przybrudzone boki książki.

Kocwowa Elżbieta. Ćwiczenia z mikrobiologii ogólnej dla wyższych szkół technicznych.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i delikatnie pozaginane na rogach. Drobne przetarcia na obydwu końcach grzbietu. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki pieczątka ex libris oraz niewielka, żółta plamka.

Smith Guy N. Obóz.

Rogi okładek lekko pozaginane, dolny koniec grzbietu naddarty (1 cm).