Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Carrouges Michael. Karol de Foucauld.

Okładki przybrudzone (przednia, u góry dodatkowo przetarta), z pozaginanymi rogami. Wytarte rogi i krawędzie okładek. Obydwa końce grzbietu oraz górny róg przedniej okładki podklejone bezbarwną taśmą. Zaschnięty klej spod grzbietu, widoczny na pierwszej i ostatniej stronie. Lekko pozaginane rogi u kilku początkowych kartek. Delikatie przybrudzone boki książki.

Gałczyński Konstanty Ildefons. Wybór poezji. Biblioteka Narodowa Seria I nr 189.

Opracowała Marta Wyka.
Okładki lekko przybrudzone i wytarte z drobnymi zagięciami na rogach. W górnym rogu wewnętrznej części tylnej okładki podpis wykonany długopisem.

Filler Witold. Uśmiech na małym ekranie.

Przybrudzone i przytarte okładki (głównie krawędzie). Grzbiet naddarty przy górnej części (4,5 cm). Wewnątrz żółte przebarwienia.  Delikatnie przybrudzone boki książki.
 

Gołębiowski Eugeniusz. Zygmunt August - żywot ostatniego z Jagiellonów.

Obwoluta przetarta, ponaddzierana w kilku miejscach przy krawędziach (0,5 cm), przednia podklejona taśmą przy bocznej krawędzi i oddzielona od grzbietu. Na stronie przedtytułowej ślad po korektorze.

Iskierko Alicja. Znajomi z kina - szkice o polskim filmie krótkometrażowym.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi śladami po zagięciach w rogach.

Hausbrandt Andrzej. Zofia Kucówna - szkic do portretu aktorki.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta z słabo widocznymi zagięciami. Strona przedtytułowa delikatnie popisana niebieskim długopisem. Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Górny bok książki lekko przybrudzony.

Hanuszkiewicz Adam. Psy, hondy i drabina.

Delikatnie przybrudzona tylna okładka z śladem po naklejce. Wytarte krawędzie i rogi okładek.

Hendrykowski Marek. Historia filmowego Oscara.

Na grzbiecie oraz na krawędziach okładek widoczne liczne ślady przetarć. Na tylnej okładce naklejka z ceną.

Ruszczyc Marek. Bohater spod Racławic.

Tylna okładka lekko wytarta - przednia przybrudzona. Rogi okładek wytarte i pozaginane. Przetarty grzbiet, minimalnie podniszczony na obydwu końcach. Poziome zagięcie na przedniej okładce. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Gogolewski Ignacy. Wszyscy jesteśmy aktorami.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki z widocznymi zagięciami i zarysowaniami. Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną. Górny bok książki delikatnie przybrudzony.

Garczyński Stefan. Teatr Narodowy - Wacława dzieje.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi śladami po zagięciach w rogach.

Szenic Stanisław. Maria Kalergis.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach ponaddzierana i z ubytkami. Największe przedarcie na bocznej krawędzi tylnej obwoluty (10,5 cm). Przybrudzony górny bok książki.

Gigli Beniamino. Pamiętniki.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki z widocznym pionowym zagięciem (tylna okładka) i wgnieceniami (przednia). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Grzymała - Siedlecki Adam. Na orbicie Melpomeny.

Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Na tylnej obwolucie słabo widoczna pieczątka "Wygrana loteryjna".  Boki książki delikatnie przybrudzone.

Gazda Janusz. Innokientij Smoktunowski.

Książka oprawiona w przezroczystą folię przyklejoną taśmą klejącą do wewnętrznych stron okładek. Na pierwszej i ostatniej kartce przebarwienia od taśmy.

Gide Andre. Symfonia pastoralna.

Okładka mocno wytarta. Widoczne liczne ślady przetarć na grzbiecie i na krawędziach okładki. Tylnie okładka odrywa się od grzbietu książki (na odcinku ok 5 cm).

Got Jerzy. Dzieje teatru w Krakowie tom III część 2 - Teatr austriacki w Krakowie 1853 - 1865.

Mocno przybrudzona, przebarwiona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami. Na tylnej obwolucie dwie pieczątki: bonifikata 50%”. Kilka ostatnich kartek nie rozciętych introligatorsko przy dolnej krawędzi. Boki książki leciutko przebarwione.

Garbicz Adam, Klinowski Jacek. Kino, wehikuł magiczny - Przewodnik osiągnięć filmu fabularnego: Podróż pierwsza 1913 - 1949.

Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 3 cm). Na obwolucie, wewnątrz i na bokach książki ślady po zalaniu (tylna obwolula przebarwiona na czerwono). Boki książki przybrudzone - również z widocznymi śladami po zalaniu.

Giżycki Jerzy. Film o młodym Chopinie - problemy twórcze, realizacja, fakty i dokumenty.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 2 cm). Na tylnej obwolucie - przy dolnej krawędzi ubytek (4,5 x 4,5 cm). Na stronie tytułowej dedykacja i podpis poprzedniego właściciela wykonany zielonym flamastrem. Na ostatniej stronie mała, okrągła pieczątka. Boki książki delikatnie przybrudzone.