Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Działowicz Światosław (wybór). Smak grozy.

Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Przednia okładka oddarta od górnej części grzbietu (1 cm), tylna od dolnej części (1,5 cm). Na wewnętrznych stronach okładek, wewnątrz i na bokach książki ślady po zalaniu. Boki książki trochę przybrudzone.

Drinkwater Carol. Molly.

Boki książki delikatnie przybrudzone.

Rusinek Michał. Mały Chopin.

Okładki delikatnie przetarte. Lekko pofalowane kartki.

Jong Meindert. Gniazdo na szkole.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i zarysowaniami. Wewnątrz książka w dwóch miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu), Na stronie przedtytułowej i tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrowała Leonia Janecka.
 

Gutaker Kazimierz. Rejs do zamku.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Boki książki delikatnie przybrudzone.
Ilustrował Zbigniew Łoskot.
 

Gilard Madeleine. Marinette i słoń.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone.
Ilustrowała Barbara Baranowska.
 

Grabski Władysław Jan. W cieniu kolegiaty.

Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 4 cm). Przednia i tylna obwoluta oddarte od górnej i dolnej części grzbietu (po 2 cm). Wewnętrzna strona tytułowa lekko popisana zielonym flamastrem. Wewnątrz na kilku pierwszych kartkach przy dolnej krawędzi ślady po zalaniu, książka w trzech miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu) oraz w kilku miejscach oddzielona od górnej i dolnej krawędzi grzbietu. Boki książki trochę przybrudzone.

Golicyn Sieriej. Niepodpisany portret.

Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi śladami zalania, zagięć i naddarć (do 1 cm). Brak dolnej części grzbietu obwoluty (2 cm). Pożółkłe kartki na obrzeżach. Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrował Antoni Uniechowski.
 

Gliński Kazimierz. Cecora.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i śladami po zalaniu (tylna okładka). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Centkowska Elżbieta, Centkowski Jerzy. Historia dla ZSZ - Dawne i nowe czasy część 3.

Okładki lekko przetarte, głównie przy krawędziach z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Haycox Ernest. Prawo zachodu.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Po wewnętrznych stronach okładek, żółte przebarwienia. Książka wydana z dwóch gatunków papieru. Boki książki delikatnie przybrudzone.
 

Haycox Ernest. Szlak niezłomnych.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na tylnej okładce cyfra wykonana czarnym długopisem. Po wewnętrznych stronach okładek, żółte przebarwienia. Książka wydana z dwóch gatunków papieru. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Bechlerowa Helena. Ilustracje: Halina Krajnik. Urbanek z fajeczką.

Wytarte krawędzie, rogi okładek oraz grzbiet. Pozaginane rogi okładek oraz górny koniec grzbietu. Tylna okładka delikatnie przybrudzona. Lekko wygięte rogi kartek. Naderwana (4 cm) boczna krawędź kartki o stronach 21/21.

Tomalska Halina. Historia dla szkół średnich zawodowych - Od pierwszych cywilizacji do czasów nowożytnych.

Okładki z licznymi zagięciami, delikatnie przybrudzone z przetartymi rogami. Na końcach grzbietu przetarcia i naddarcie na górze (2 cm). Przybrudzone boki książki. Kartki z pozaginanymi rogami. Kilka kartek delikatnie przybrudzonych.

Hildick E. W. Wzywam czterech tropicieli.

Seria: Klub Siedmiu Przygód.
Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach), z widocznymi zagięciami. Boki książki delikatnie przybrudzone.
Ilustrował Franciszek Bunsch.
 

Hughes Monica. Skąd nie widać ziemi.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Po wewnętrznych stronach okładek, żółte przebarwienia. Wewnątrz kilka starych pieczątek po bibliotecznych oraz nr „4063” wykonany niebieskim długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.
Ilustrował Ryszard Grach.
 

Hughes Monica. Bunt na Konszelfie 10.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Przednia okładka oddarta od górnej części grzbietu (1 cm), brak dolnej części grzbietu (2 cm). Wewnątrz książka rozłamana pomiędzy stronami 54/55 oraz w kilku miejscach delikatnie rozklejona. Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrował Ryszard Grach.
 

Hars Leszlo. Zwycięzca pilnie poszukiwany.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Wewnątrz książka w kilku miejscach delikatnie rozklejona.
Ilustrował Stanisław Rozwadowski.
 

Haggard Henry Rider. Dziecię z kości słoniowej.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki - głównie przy krawędziach i na rogach.