Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bernatt Stanisław. Hebanowy most przez Atlantyk.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki delikatnie wytarte na krawędziach i z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet wytarty, minimalnie naddarty na obydwu końcach.

Podbielkowski Zbigniew. Słownik roślin użytkowych z indeksem polskim, łacińskim, angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone płócienne okładki oraz górny bok książki. Na dolnym końcu grzbietu papierowa naklejka z numerem. Wewnątrz książki anulowane pieczątki.

Radecka Maria. Królewski okręt Wasa.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany, naderwany przy dolnej krawędzi (0,5 cm). Kilka żółtych plam na bokach książki. Ślad po wgnieceniu w dolnym rogu książeczki widoczny od okładki do strony 25.

Morrison Jo. Trudne pojednanie - Harlequin Temptation nr 28.

Okładki pozaginane, grzbiet i krawędzie okładek przetarte.

Bernatt Stanisław. Pojedynek wywiadów na Pacyfiku.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet lekko wytarty i z niewielkimi pomarańczowwymi plamami wokół zszywki  górnej.

Kurowski, Parszewski. Zbiór zadań z wytrzymałości materiałów.

Brak  obwoluty. Okładki i boki książki lekko przybrudzone i przebarwione. Grzbiet książki rozcięty (1,5 cm). Na stronie tytułowej oraz na ostatniej kartce, parafki poprzedniego właściciela napisane długopisem i mazakiem. Wewnątrz lekkie przebarwienia.

Bernatt Stanisław. Halo "Thresher"! Halo "Thresher"!...

Okładki lekko przybrudzone, mocno poprzecierany grzbiet. Na wewnętrznych stronach okładek żółte przebarwienia.

Perepeczko Andrzej. Ucieczka z Brestu.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone, wytarte na krawędziach z śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany, naddarty na obydwu końcach (do 0,5 cm).

Romer Tomasz. Śmiałym do Rio.

Miniatury Morskie.
Okładki przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Grzbiet wytarty i ponaddzierany.

Pioterek Edmund. Przypływ, który zawiódł.

Okładki przybrudzone (głównie tylna) z minimalnymi  śladami po zagięciach. Grzbiet lekko poprzecierany z pomarańczowymi plamami wokół górnej zszywki przechodzącymi na kilka pierwscych i ostatnich kartek.

Bratkowski, Grzenda, Hora i inni. Poradnik techniczny kierownika budowy 1 -2.

Okładki poplamione, przybrudzone, lekko przetarte przy krawędziach. W tomie 1 na pierwszej stronie oraz na tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem, na stronie 511 i 512 skreślenia wykonane żółtym mazakiem.  W tomie 2 na okładkach widoczne ślany po zalaniu, na pierwszej stronie oraz na bokach książki podpis poprzedniego właściciela wykonany długopisem.

Perepeczko Andrzej. Okinawa.

Miniatury Morskie seria: Epizody z II wojny światowej na morzu.
Brak okładek. W miejscu zszywek i między nimi ślady rdzy przebijające przez wszystkie kartki. Grzbiet naderwany na obydwu końcach (do 0,5 cm). Rogi kartek lekko pozaginane. Strony 66 - 67 nie zapełnione drukiem. Strona 39 na górnym rogu naddarta z ubytkiem (6 x 2,5 cm).

Mykita Ewa. Chatką Puchatków przez Atlantyk.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte i z niewielkimi zagięciami na rogach. Grzbiet wytarty, ponaddzierany do około 5 cm na obydwu końcach. Zardzewiałe zszywki. Przedarta (1,5 cm) górna krawędź pierwszej kartki. Delikatne odbarwienie po zamoczeniu przy dolnej krawędzi książeczki.

Perepeczko Andrzej. Wielka droga na wschód.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte przy krawędziach. Delikatnie pozaginane rogi okładek.

Pietkiewicz Jerzy. Pod lodami do Bieguna Północnego.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte. Grzbiet ponaddzierany na całej długości. U góry przedniej okładki dwa dopiski wykonane niebieskim długopiem.

Pertek Jerzy. Napaść morska na Danię i Norwegię.

Okładki lekko przybrudzone i poprzecierane na krawędziach. Grzbiet delikatnie poprzecierany, naderwany przy górnym końcu (0,5 cm). 

Flisowski Zbigniew. Przez środek Pacyfiku.

Okładki minimalnie przybrudzone z drobnymi zagięciami na rogach.Niewielkie naddarcie na dolnym końcu grzbietu.