Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Imieliński Kazimierz. Seksuologia biologiczna.

Lekko przybrudzone okładki z lekko przetartymi krawedziami i slabo widocznymi zagięciami. Lekko przybrudzone boki książki.

 

Michałkiewicz Witold. Podręcznik ginekologii dla studentów.

Lekko przybrudzone okładki z mocno widocznymi zagięciami, przetarciami (miejscami bardzo mocno) i naddarciami (do 3 cm). Naddarta górna  (1 cm) i dolna (1,5 cm) część grzbietu. Na stronie tytułowej parafka poprzedniego właściciela napisana długopisem. Lekko popisana wewnętrzna strona przedniej okładki. Wewnątrz i na bokach książki przybrudzenia i przebarwienia. Wewnątrz podkreślenia i notatki ołówkiem.

Thorwald Jurgen. Triumf chirurgów.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane, na przedniej, przy górnej krawędzi 0.5 cm naddarcie.

 

Carson Paul. Zimna stal.

Rogi okładek leciutko pozaginane, boki książki delikatnie przybrudzone.

Smith Anthony. Ciało.

Lekko przybrudzone okładki z przetartymi krawędziami. Słabo widoczne zagięcia rogów okładek. Przybrudzone boki książki.

 

Buraczewski Janusz. Radiodiagnostyka zmian nowotworowych.

Obwoluta lekko przybrudzona, przetarta, zarysowana z widocznymi zagięciami i naddarciami przy krawędziach (do 0,5 cm). Na przedniej obwolucie, w lewym górnym rogu nr „4708” napisany dlugopisem. Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Lekko przybrudzone boki książki.

 

 

Januszewicz, Szczepańska - Sadowska, Sznajderman. Nadciśnienie tętnicze.

 

Na stronie tytułowej dedykacja poprzedniego właściciela napisana długopisem. Leciutko przybrudzone boki książki.

 

Sieroń, Cierpka, Rybak, Stanek. Podręcznik angiologii.

Stan dobry.

 

Kostić Zivko K. Między zabawą a chemią.

Grzbiet książki naddarty na dole (1 cm.) Okładki ksiązki lekko prztetarte przy krawędziach. Przednia i tylna okładka sklejona taśmą z grzbietem książki. Na pierwszej kartce przebarwienie przechodzące na kilkadziesiąt kartek.

Disch Thomas Michael. Lekarz tom 1.

Okładki pozaginane na rogach, przetarte (głównie na krawędziach). Na przedniej okładce zagięcia z góry na dół przy krawędzi z grzbietem, na tylnej stara naklejka. Boki książki przybrudzone. 

Eckschlager Karel. Błędy w analizie chemicznej.

Okładki leciutko przybrudzone. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne. Dolny bok książki przybrudzony czarnym tuszem.

Slopek Stefan. Ilustrowany słownik immunologiczny.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Grzbiet przebarwiony.

Wewnątrz lekkie przybrudzenia. Po wewnetrznej stronie tylnej okładki trzy numery napisane długopisem.

Wolański Napoleon. Czynniki rozwoju człowieka - wstęp do ekologii człowieka.

Lekko przetarte krawędzie okładek z słabo widocznymi zagięciami. Na stronie przedtytułowej ślad po odklejonej kartce. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Na spisie treści podkreślenie w dwóch miejscach. Lekko przybrudzone boki książki. Na erracie parafka poprzedniego właściciela.

 

 

Wolański Napoleon. Rozwój biologiczny człowieka - 2 części.

Część I: Lekko przybrudzone i przytarte okładki z widocznymi śladami po zagięciach. Na przedniej okładce ślad po naddarciu (7,5 cm), a po wewnetrznej stronie okładki widoczne podklejone naddarcie taśmą. Kilka pierwszych kartek oddartych od dolnej części grzbietu. Wewnątrz książka rozłamana na stronach 154/155. Lekko przybrudzone boki książki. Część II: Lekko przybrudzone i przytarte okładki z widocznymi śladami po zagięciach. Brak strony przedtytułowej. Lekko przybrudzone boki książki.

 

Chęciński Paweł. Choroby naczyń - wybrane problemy.

Stan: dobry.

 

Milc - Ziembińska Urszula. Tajemnica "Elizabeth Arden"

Okładki przeterte z licznymi, widocznymi zagięciami i załamaniami. Krawędzie poprzecierane, lekko postrzępione. Rorgi przeterte i pozaginane. Grzbiet pożółkniety, przebarwiony, ponaddzierany w dolnej i górnej części. Boki książki pożółknięte, lekko poplamione i przybrudzone. Lekko pozaginane rogi kartek.

Panayi. Podstawy reumatologii.

Lekko przybrudzone okładki z leciutko przetartymi krawędziami. Na przedniej okładce nr "4900" napisany długopisem. Przednia okładka oddarta od górnej części grzbietu (2 cm). Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Brak str. 5/6 z spisem treści. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Lekko przybrudzone boki książki.

 

Klimek Rudolf. Ginekologia.

Obwoluta lekko przybrudzona, przetarta, zarysowana z widocznymi zagięciami i naddarciami przy krawędziach (do 3 cm). Grzbiet obwoluty przebarwiony. Przybrudzone boki książki.

 

 

Coyne John. Hobgoblin 1 - 2.

Tom pierwszy: Rogi okładek pozaginane. Wewnątrz książki nieliczne, żółte przebarwienia. Na 2 i 4 stronie podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Boki książki przybrudzone.

Tom drugi: Rogi okładek pozaginane. Wewnątrz książki żółte przebarwienia. Strona 2 popisana niebieskim długopisem (plusiki).