Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Astafiew Wiktor. Królowa ryb.

Obwoluta delikatnie poprzecierana w kilku miejscach, boki książki lekko przybrudzone.

Nagibin Jurij. Wyspa miłości 1 - 2.

Okładki i boki książek delikatnie przybrudzone. Krawędzie okładek lekko przetarte. Na stronie tytułowej obydwu tomów podpis poprzedniego właściciela. Okładki tomu pierwszego pozaginane.

Siemionow Gieorgij. Pejzaż miejski.

Okładki i boki książki przybrudzone, rogi okładek lekko zagięte. Grzbiet naddarty ok. 1 cm przy górnej krawędzi.  Brak strony przedtytułowej i tytułowej.

Honczar Ołeś. Tronka.

Literatura ukraińska.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone.

Tołstoj Lew. Anna Karenina 1 - 2.

Przybrudzone okładki z pozaginanymi rogami, przetarte na krawędziach i rogach, ponaddzierane przy dolnych krawędziach (do 2 cm). W II tomie kilka kartek z mocno zagiętym dolnym rogiem.

Paustowski Konstanty. Lśniące obłoki.

Obwoluta przetarta (głównie na krawędziach i rogach), podklejona przy górnej krawędzi grzbietu i rogach, boki książki przybrudzone. Górne rogi kilkunastu kartek pozaginane.

Tołstoj Aleksy. Piękna nieznajoma i inne opowiadania 1 - 2.

Okładki przybrudzone, przebarwione przy krawędziach i grzbietach, przybrudzone boki książek. Na stronach tytułowych obydwu tomów numer "361." napisany czerwonym długopisem.

Gallego Ruben. Białe na czarnym.

Rogi okładek lekko pozaginane, boki książki delikatnie przybrudzone.

Babel Izaak. Opowiadania odeskie i inne.

Seria z kolibrem. Okładki lekko wytarte i przybrudzone. Brak strony tytułowej. Na stronach 17 i 110 stare pieczątki i oznaczenia pobiblioteczne.

Babel Izaak. Historia jednego konia.

Seria Nike. Obwoluta lekko przybrudzona, wytarta przy krawędziach i ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm), na grzbiecie widoczne ślady zalania.

Trifonow Jurij. Czas i miejsce.

Obwoluta lekko przybrudzona i ponaddzierana w kilku miejscach  (do 1 cm). Żółtawe przebarwienia na kilku ostatnich kartkach.

Bondariew Jurij. Gorący śnieg.

Obwoluta i boki książki lekko przybrudzone.

Bar Joachim Roman O. Ku doskonałości zakonnej.

Nakład 3000 sztuk.

Okładki delikatnie przybrudzone, z lekko wytartymi krawędziami i rogami. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

Grabski Maciej. Ksiądz Rafał.

Stan dobry. Lekko przybrudzony górny bok książki.

Kołodziejska Hanna. Onkologia kliniczna - podręcznik dla studentów i lekarzy.

Okładki lekko przetarte, przednia pozaginana na rogach, tylna naddarta od gory przy grzbiecie (6 cm). Górny bok książki przybrudzony.

 

Masterton Graham. Wojownicy nocy 1 - 2.

Tom pierwszy: Okładki mocno przetarte i pozaginane (również na rogach i krawędziach). Książka rozłamana pomiędzy stronami 146/147, kartki 51 - 62 luzem. Boki książki przybrudzone.

Tom drugi: Okładki mocno przetarte i pozaginane (również na rogach i krawędziach). Książka rozłamana pomiędzy stronami 162/163 oraz 190/191. Kartki 195 - 206 poluzowane na zszyciu. Boki książki przybrudzone.

Smith Guy N. Dzwon śmierci.

Okładki delikatnie wytarte z zagiętymi rogami. Na tylnej okładce stara cena książki napisana długopisem. Książka rozłamana na stronach 208/209.

Barker Clive. Księga krwi III.

Krawędzie i rogi okładek oraz grzbiet przetarte, na okładkach widoczne załamania, rogi okładek i kartek lekko zagięte. Boki książki przybrudzone, na kilku pierwszych kartkach przy dolnej części grzbietu oraz na kilku ostatnich kartkach przy dłuższej krawędzi żółte plamy. Grzbiet naddarty w dolnej części (0.5 cm).

Kłoczko Eugeniusz. Metody eksperymentalne w chemii.

Grzbiet książki poprzecierany i ponadrywany na obydwi końcach (do 2 cm). Na krawędziach książki liczne przetarcia i zagięcia. Rogi okładek i kartek pozaginane. Lekko przybrudzone boki książki.

Kobiak, Stachurski. Konstrukcje żelbetowe.

Brak obwoluty, przybrudzone boki książki. Na stronie przedtytułowej wycięty kawałek kartki z podpisem poprzedniego właściciela.