Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Thomas Robert. Pułapka na samotnego mężczyznę.

Okładki wytarte przy krawędziach i na rogach, pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet mocno poprzecierany. Na stronie tytułowej i na stronie 3 parafka wykonana długopisem. Na wewnętrznej stronie obydwu okładek ciemniejsza plama w górnym rogu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Moll Krystyna. Wszystkie pary tańczą - nowoczesne tańce towarzyskie.

Obwoluta przetarta przy krawędziach i na grzbiecie naddarta w kilku miejscach przy krawędziach, na tylnej napisy wykonane czarnym długopisem.

Heller Joseph. Catch 22.

Przetarte krawędzie okładek, pozaginane rogi okładek.

Kurta Henryk. Mors ultima ratio.

Okładki pozaginane, poprzecierane i przybrudzone. Krawędzie i rogi przetarte. Grzbiet pofalowany, w dolnej i górnej części leciutko postrzępiony. Boki książki pożółknięte.

 

 

Korkozowicz Kazimierz. Maruta.

Okładki pozaginane w kilku miejscach, krawędzie przetarte, boki książki przybrudzone.

Góra Jan OP. Mój dom.

Okładka przybrudzona. Rogi zagięte.

di Flumeri Gerardo. W hołdzie Ojcu Pio.

Okładka delikatnie przetarta.

Simenon Georges. Maigret i trup młodej kobiety.

Poprzecierane krawędzie i rogi okładek oraz grzbiet. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Kilkumilimetrowe, dwa naddarcia dolnej krawędzi przedniej okładki.

Możajef Dymitr. Wróciłeś by zginąć.

Okładki mocno poprzecierane. Widoczne na nich zagięcia i załamania. Krawędzie i rogi poprzecierane i pozaginane. Grzbiet przebarwiony, mocno przetarty. W dolnej części grzbietu, niewielki ubytek 1,5 cm. Boki ksiażki pożółknięte i przybrudzone. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela.

Wojt Albert. Dzwonek z Napoleonem.

Okładki delikatnie przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Przebarwienia wewnątrz tylnej okładki i na kilku ostatnich stronach.

Simenon Georges. Pomyłka Maigreta.

Okładki pozaginane, przetarte przy krawędziach wraz z grzbietem. Boki przybrudzone. Brak strony przedtytułowej. Kilkanaście początkowych kartek oddzielone od grzbietu przy dolnej krawędzi (ok 5 cm).

Klara S. Meralda. Zabójstwo w Neuilly.

Okładki lekko przybrudzone, poplamione. Poprzecierane przy krawędziach, rogach i grzbiecie. Pozaginane rogi. Boki ksiażki delikatnie przybrudzone, pożółknięte.

Huzik Władysław. Ukradzione twarze.

Krawędzie okładek i grzbietu delikatnie przetarte, oderwany mały fragment okładki przy górnej krawędzi grzbietu. Okładki leciutko pozaginane w kilku miejscach. 

Pająk Henryk. Dwa wieki polskiej golgoty czyli samotni wśród łotrów.

Na okładkach słabo widoczne zarysowania i wgniecenia z minimalnie przetartymi rogami. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Boki książki przybrudzone.

Niziurski Edmund. Lizus.

Przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z widocznymi zarysowaniami. Grzbiet mocno wytarty. Okładki wewnątrz z przybrudzeniami i przetarciami. Książka rozłamana w wielu miejscach, na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne. Na stronie 103-104 kilka skreśleń wyrazów wykonanych czarnym długopisem.

Ilustrował Aleksander Kobzdej.

Bahdaj Adam. Order z księżyca.

Okładki mocno przetarte (również przy krawędziach) z widocznymi zagięciami. Wewnętrzna strona przedniej okładki lekko naddarta przy górnej krawędzi (3 cm). Boki książki lekko przybrudzone.

Montgomery Lucy Maud. Emilka ze Srebrnego Nowiu.

Okładki lekko przetarte z delikatnie pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone.