Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wyka Kazimierz. Wędrując po tematach tom 2 - Puścizna.

Obwoluta delikatnie wytarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm).

Pająk, Podraza - Ucińska, Zalewski. Człowiek w filozofii współczesnej.

Nakład 1022 egzemplarze!

Okładki delikatnie przybrudzone.

Majda Jan. Okresy literackie.

Obwoluta przybrudzona, lekko przetara przy krawędziach i na rogach, końce grzbietu ponaddzierane ok. 1 cm. Kartka 6/7 luzem i rozłamana pomiędzy stronami 5/6 i 352 a 353.

Straszewska Maria. Romantyzm.

Obwoluta przetarta na krawędziach i rogach, przybrudzona i ponaddzierana w kilku miejscach (do 2.5 cm). Górny bok książki przybrudzony. Na pierwszej i ostatniej kartce widoczne ślady po taśmie klejącej.

Starnawski Jerzy. Średniowiecze.

Obwoluta przetarta na krawędziach i rogach, lekko przybrudzona wraz z bokami, na tylnej stara cena wykonana niebieskim długopisem. Na przedniej obwolucie słabo widoczne ślady wgnieceń. Grzbiet naddarty przy krawędziach (do 1 cm). Brak strony tytułowej. 

Mańczak Witold. Polska fonetyka i morfologia historyczna.

Podręcznik w formie skryptu.
Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i pozaginane na rogach. Wytarty grzbiet. Na stronie 2 anulowana pieczątka pobiblioteczna, kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem. Kilka pierwszych kartek naddartych przy dolnej krawędzi (do 1 cm). Nieaktualna pieczątka pobiblioteczna na stronie 17. Przybrudzony górny bok książki.

Przyłubscy Ewa i Feliks. Język polski na co dzień.

Okładki, grzbiet i boki książki przybrudzone. Lekko wytarte i pozaginane rogi okładek.

Domański Dariusz. Piotr Fronczewski - próba portretu.

Okładki delikatnie przybrudzone. Na kilkunastu ostatnich kartkach, przy dolnej krawędzi ślad po zalaniu i przebarwienie.

Kornatowska Maria. Filmy o miłości.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Rogi okładek i ich krawędzie lekko pozaginane.

Rybałtowska Barbara. Barbara Brylska w najtrudniejszej roli.

Poprzecierane krawędzie i rogi okładek. Grzbiet także wytarty, ponaddzierany na obydwu końcach (do 2 cm). Niewielkie wgięcie książki przy dolnym końcu grzbietu. Lekko przybrudzone boki książki.

Skwarczyńska Stefania. W orbicie literatury teatru kultury naukowej.

Okładki przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet naddarty 4,5 cm przy górnej krawędzi. Boki książki lekko przybrudzone. Na kilkunastu pierwszych kartkach żółtawe przebarwienie po zamoczeniu w prawym, górnym rogu. Takie samo przebarwienie na kilkunastu ostatnich kartach (przy bocznej krawędzi).

Filler Witold. Gogolewski Ignacy.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) ze śladem po zalaniu na grzbiecie. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Grzymała - Siedlecki Adam. Świat aktorski moich czasów.

Obwoluta lekko przybrudzona, przebarwiona oraz ponaddzierana w kilku miejscach (do 0,5 cm).

Panek Wacław. Wiesław Ochman.

Lekko przybrudzona i przetarta przy krawędziach obwoluta z widocznymi naddarciami (do 0,5 cm). Po wewnętrznych stronach okładek żółte przebarwienia. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Gordon - Smith Maria. W labiryncie teatru Arnolda Szyfmana.

Na pierwszej i ostatniej stronie przy krawędzi grzbietu widoczne ślady po kleju. Lekko przybrudzone boki książki, na tylnej okładce stara metka cenowa.

Izdebski Hubert. Fundamenty współczesnych państw.

Na tylnej okładce stara metka z ceną.

Sofsky Wolfgang. Traktat o przemocy.

Okładki lekko przetarte, przednia delikatnie naddarta przy górnej krawędzi (ok. 1 cm naddarcie widoczne jedynie wewnątrz), na tylnej naklejona stara cena książki. Boki książki lekko przybrudzone.

Socha, Kozówna, Horbaczewski, Niedźwiedzki, Lenkiewicz. Nauki Humanistyczno Społeczne: Zeszyt 68 - Filozofia.

Okładki przybrudzone, z wytartymi krawędziami i rogami. Rogi okładek pozaginane. Pieczątki uniwersyteckie na wewnętrznej części przedniej okładki, 17, 65 oraz na ostatniej stronie.

Aebli Hans. Dydaktyka psychologiczna.

Obwoluta przybrudzona. Postrzępiona i ponaddzierana przy krawędziach. Rogi poprzecierane. Grzbiet w dolnej i górnej części leciutko postrzępiony, ponaddzierany. Książka całkowiecie oddzielona od grzbietu. Boki książki przybrudzone, pożółknięte. Na stronie tytułowej parafka poprzedniego właściciela.

Sterlau Jan. Temparament, osobowość, działanie.

Okładki mocno zabrudzone, poplamione i przetarte. Krawędzie lekko postrzępione, poprzecierane. Rogi pozaginane. Grzbiet lekko pofalowany. Boki książki przybrudzone. Na tylnej stronie okładki i ostatniej kartce znajdują sie pieczątki.