Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Meissner Janusz. Wraki.

Obwoluta książki lekko przybrudzona, poprzecierana i ponadzierana na krawędziach (do 1 cm). Książka rozłamana pomiędzy wewnętrzną stroną przedniej okładki a sąsiednią stroną.

Szuba Jerzy. Forum działalności podwodnej - referaty sesji popularno - naukowej.

Nakład 252 sztuk. Okładki i grzbiet przybrudzone, z lekko poprzecieranymi krawędzimi i śladami po zagięciach. Na przedniej okładce i kilku stronach wewnątrz fioletowa pieczątka "Zrzeszenie Studentów Polskich Akademicki Klub Podwodny "KALMAR" Gliwice, ul. M. Strzody 30", na stronie tytułowej sygnatura "46/III/73" wykonana niebieskim długopisem. Rogi książki lekko pozaginane, boki przybrudzone.

Hawranek Franciszek. Encyklopedia Powstań Śląskich.

Obwoluta przetarta, przybrudzona, ponaddzierana przy krawędziach i na rogach do 6 cm.

Rymarz Władysław. Międzynarodowe prawo drogi morskiej.

Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań, z minimalnymi zabrudzeniami. Na tylnej okładce przekreślona stara cena i liczba "200" napisana niebieskim długopisem. Grzbiet naderwany w dwóch miejscach przy dolnym końcu (większe naddarcie 2,5 cm).

Trevelyan Macaulay George. Historia Anglii.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki przybrudzone. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna. Na pierwszej kartce pieczątka z datą.

Meissner Janusz. Sześciu z Daru Pomorza.

Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach. Grzbiet poprzecierany z pionowymi zagięciami z ubytkami na obydwu końcach (do 3 cm) i naddarciami (do 8 cm). Wewnętrzne strony okładek i sąsiednie kartki z brązowymi plamami (w wyniku zamoczenia) i napisem "gwiazdka 1952 r." wykonany niebieskim długpisem. Kilka stron z niewielkimi zagięciami.

Szot Zygmunt. Meksyk.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki.

Hilska Vlasta. Dzieje i kultura narodu Japońskiego - krótki zarys.

Okładki przetarte, mocno ponaddzierane przy krawędziach (do 3 cm) z pozaginanymi rogami. Na grzbiecie naklejona przezroczysta taśma klejąca. Przybrudzone boki książki. Na kilkunastu pierwszych kartkach ukośne zagięcie.

Lohlein Hubert A. Piraci, Perły, Nurkowie.

Okładki książki poprzecierane, ze śladmi po zagięciach, ponaddzierane w kilku miejscach (do 1 cm). Tylna okładka przybrudzona z napisem "8,- 115 H " i szlaczkiem wykonanym niebieskim długopisem. Brak 3/4 grzbietu. Na stronie przedtytułowej niewielki mazak wykonany niebieskim długopisem. Rogi większości kartek pozaginane. Przybrudzone boki książki. Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.

Bagiński Henryk. Polska I Bałtyk - zagadnienie dostępu Polski do morza.

Obwoluta poprzecierana na krawędziach, ponaddzierana przy obydwu końcach (do 1 cm) z ubytkiem przy górnym końcu (na dł 3 cm).

Mączak Antoni. Encyklopedia historii gospodarczej Polski do 1945 roku.

Delikatnie przetarta obwoluta, głównie przy krawędziach. Boki książki lekko przybrudzone.

Kędzierski Jerzy Z. Dzieje Anglii tom 1485 - 1939 tom 1 - 2.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki (w tomie II) przybrudzone.

Łuchmanow Dymitr. Pod żaglami.

Okładki książki przybrudzone, poprzecierane z licznymi śladami po zagięciach. Grzbiet z pionowymi i poziomymi śladami po zagięciach, naderwany na obydwu końcach (do 12 cm). Książka rozłamana pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką. Na stronie tytułowej pokreślenia tytułu ksiażki wykonane niebieskim długopisem. Nierówno poprzycinane introligatorsko oraz przybrudzone boki książki.

Perepeczko Andrzej. Oni dwaj przez cały ten rejs.

Okładki i grzbiet lekko poprzecierane na krawędziach, pozaginane w rogach, ze śladami po pionowych zagięciach wzdłuż grzbietu.

Bardach Juliusz. O dawnej i niedawnej Litwie.

Okładki mocno poplamione, przybrudzone, przetarte przy krawędziach (tutaj naddarcia, największe 3.5 cm) i na grzbiecie, przednia oddzielona od grzbietu książki.
Uwaga: zniszczona w połowie kartka 357 – 358!
Książka w złym stanie.

Parkinson C. Northcote. Horatio Hornblower i jego życie i czasy.

Okładki książki minimalnie przybrudzone z niewielkimi śladami po zagięciach (na rogach). grzbiet z pionowymi zagięciami.

Forester C.S. Komodor.

Minimalnie przybrudzona tylna okładka. Grzbiet z delikatnymi pionowymi zagięciami, naddarty przy górnym końcu (0,5 cm). 

Hiaasen Carl. Sezon turystyczny.

Okładki z mocno pozaginanymi rogami i poprzecieranymi krawędziami.