Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Święch Zbigniew. Trzy tajne dokumenty. Dedykacja autora.

Lekko wytarte okładki. Na pierwszej stronie dedykacja autora dla poprzedniego właściciela wykonana czarnym długopisem. Kilka pierwszych kartek z zagiętym górnym rogiem. Boki książki lekko przybrudzone.

Meissner Janusz. Czarna Bandera, Czerwone krzyże, Zielona brama.

Czarna bandera
Okładki książki przybrudzone, poprzecierane, ze śladami po zagięciach. Grzbiet z pionowymi zagięciami i ubytkami przy obudwu końcach. Przednia okładka przyklejona do grzbietu przezroczystą taśmą klejącą. Przybrudzone boki książki (w górnym rogu plamka z niebieskiego atramentu). W kilku miejscach książki zdania podkreślone ołówkiem.
Czerwone krzyże
Okładki i boki książki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach ze śladami po zagięciach. Grzbiet ponadzierany i poprzecierany sklejony przezroczystą taśmą z przednią okładką. Książka rozłamana pomiędzy stroną 32 a 33.
Zielona brama
Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach ze śladami po zagięciach. Na przedniej okładce przy dolnym końcu plama po niebieskim atramencie. Grzbiet z pionowymi zagięciami, przetarciami na krawędzich oraz ponadzierany przy obydwu końcach (do 3 cm). Górne rogi kartek od strony 271 do końca książki pozaginane.

Rusiński Władysław. Kalisz - zarys dziejów.

Mocno wytarta obwoluta ze śladami po zagięciach.

Górski Karol. Dzieje Malborka.

Obwoluta wytarta i ponaddzierana na krawędziach (do 2 cm), przebarwiony grzbiet obwoluty oraz krawędzie kartek wewnątrz. Na pierwszej stronie pieczątka "Egzemplarz recenzyjny". Boki książki przybrudzone.

Mapa turystyczna Compass - Pieniny skala 1:25000.

Nowa.
Szczawnica 1: 10000
Krościenko nad Dunajcem 1: 15000
Jezioro Czorsztyńskie 1:25000

Matela Leszek. Sekrety pierścienia Atlantów.

Okładki minimalnie wytarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Lekko pomazana niebieską kredką wewnętrzna strona przedniej okładki oraz strona tytułowa.

Freed Alexander. Star Wars: Battlefront - Kompania Zmierzch.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Brak ostatniej strony (czysta kartka). Kartka 525 - 526 luzem (to ostatnia strona z tekstem i zakończenie książki).

Kotuszewski, Ptaszkowski i inni. Warszawskie tramwaje elektryczne 1908 - 1998.

Tylna okładka z niewielkimi, słabo widocznymi rysami. Nieznacznie przybrudzone boki książki.

Miller Marek. Arystokracja.

Lekko przybrudzone i wytarte okładki, z tyłu niewielki ślad po naklejce.