Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Lomax Eric. The railway man.

Krawędzie okładek mocno poprzecierane z zagięciami przy rogach. Na wewnętrznej stronie okładki podpis poprzedniej właścicielki napisany niebiebieskim długopisem. Wewnątrz książki podkreślenia i dopiski (do ok str 10 niebieskim długopisem, przez resztę książki ołówkiem).

Forsyth Frederick. The fourth protocol.

Delikatnie przetarte krawędzie okładek z zagięciem w górnym, prawym rogu na przedniej okładce. Przybrudzone boki książki.

Heller Michał, Nikricz Aleksander. Utopia u władzy.

Książka wydana w drugim obiegu tzw bibuła.
Okładki delikatnie przybrudzone z przetartymi rogami i krawędziami. Strony od 73 do 84 spięte introligatorsko do góry nogami. Kilkanaście kartek od strony dłuższej krawędzi delikatnie zagięte. Dolny bok książki z maleńką plamką.

Clavell James. Noble House.

Krawędzie okładek lekko przetarte z zagięciami w rogach. Lekko przybrudzone okładki. Książka rozłamana pomiędzy stronami 412/413 i 422/423. 

Janowski Karol Boromeusz. Polska Partia Socjalistyczna na Dolnym Śląsku w latach 1945 - 1948.

Okładki delikatnie przybrudzone, z przetartymi rogami i krawędziami. Strona 125 zagięta na dolnym rogu. Na kilkunastu kartkach tekst podkreślany czerwoną kredką i ołówkiem.

Duraczyński Eugeniusz. Generał Iwanow zaprasza - przywódcy podziemnego państwa polskiego przed sądem moskiewskim.

Okładki z lekko wytartymi rogami i krawędziami oraz zagiętymi rogami i licznymi zagięciami wzdłuż okładek. Grzbiet z mocno wytartymi krawędziami. Wewnętrzna strona tylnej okładki i  kartka sąsiadująca, przy dolnej krawędzi delikatnie przybrudzone. Strony od 13 do 27 z niewielką plamką przebijającą przez strony.

Solarz Marcin Wojciech. Republika Południowej Afryki.

Okładki z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami oraz delikatnie pozaginanymi rogami. Tylna okladka minimalnie przybrudzona. Kartki książki z delikatnym zagięciem przy dłuższej krawędzi.

Steel Danielle. The ranch.

Delikatnie przetarte krawędzie okładek z zagięciami w rogach. Na stronie przedtytułowej mała gwiazdka narysowana czarnym mazakiem. 

Steel Danielle. Season of passion.

Okładki mocno poprzecierane na krawędziach z licznymi zagięciami. Okładki i boki książki przybrudzone. Mocno widoczne ślady po zalaniu zarówno na bokach jak i wewnątrz. Książka rozłamana pomiędzy stronami 188/189. 

Sorman Gay. Wyjść z socjalizmu.

Okładki delikatnie przybrudzone, z lekko wytartymi i zagiętymi rogami. Grzbiet z mocno wytartym dolnym końcem i lekko naddartym (1 cm).

Giancana Sam i Chuck. Zdradzeni.

Przednia okładka z delikatnie zagiętymi rogami, oraz zagięciem pionowym. Między wewnętrznymi stronami okładek a stronami sąsiednimi widoczny klej.

Cookson Catherine. The bondage of love.

Okładki mocno poprzecierane na krawędziach z licznymi zagięciami. Na tylnej okładce wycięcie 2 cm x 5,5 cm zaklejone kartonikiem (pod kolor okładki więc jest słabo widoczne) i taśmą klejącą od zewnętrznej strony. Przybrudzone boki książki oraz kilka pierwszych i ostatnich stron.

Higgins Jack. Cold Harbour.

Okładki lekko poprzecierane na krawędziach z delikatnymi zagięciami na rogach. Pożółkłe boki książki przybrudzone. Tylna okładka od wewnętrznej strony i ostatnia strona sklejone bezbarwną taśmą klejącą. 

Graczyk Roman. Cena przetrwania? SB wobec Tygodnika Powszechnego.

Minimalnie, miejscami przybrudzone boki książki.

Baldacci David. Saving faith.

Okładki z delikatnie przetartymi krawędziami i śladami po zagięciach. Na przedniej okładce stara żółta naklejka promocyjna. Przybrudzone boki książki. Ślad po zalaniu do ok. połowy książki w postaci pofalowanych kartek oraz przebarwień (na kilku pierwszych stronach mocno widoczne). 

Herbert James. The Jonah.

Minimalnie przetarte krawędzie okładek z zagięciami na rogach. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Pająk Henryk. Żydowskie oblężenie Oświęcimia.

Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnie wytartymi rogami. Na tylnej okladce w dolnym rogu stara metka z ceną.

Nikiforow W. N., Głunin W. I. i inni. Najnowsza historia Chin.

Obwoluta na krawędziach ponaddzierana (do 1 cm). Między wewnętrzną stroną przedniej okładki a pierwszą kartką pionowe rozłamanie. Na stronie tytułowej ex libris poprzedniego właściciela.

Grey Anthony. Peking - A novel of China`s Revolution 1921- 1978.

Krawędzie okładek delikatnie przetarte z zagięciami na rogach. Okładki lekko przybrudzone. Na pierwszej stronie przy dolnej krawędzi zapiane niebieskim długopisem inicjały i 9 cyfr.