Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Cockburn Andrew i Leslie. Niebezpieczny związek - tajna współpraca USA - Izrael.

Okładki z delikatnie wytartymi krawędziami i rogami, z licznymi zgięciami. Grzbiet z lekko wytartymi krawędziami, oraz z naddarciem ( 2 cm) przy dolnym końcu.

Cox Josephine. Rainbow days.

Minimalnie przetarte krawędzie okładek. 

Cooper James Fenimore. The Pathfinder or the Inland sea.

Lekko przetarte krawędzie okładek z zagięciami w rogach. Przybrudzone okładki i boki książki. 

Góra Władysław, Grunberg Karol. Geneza i pierwsze lata Polski Ludowej 1944 - 1949.

Okładki delikatnie przybrudzone, z lekko wytartymi i pozaginanymi rogami. Grzbiet także wytarty z pionowymi zagięciami. Kilka stron z podkreśleniami tekstu wykonanymi ołówkiem.

Jaruzelski Wojciech. Przemówienia 1981 - 1982.

Okładki z delikatnie przetartymi rogami i krawędziami. Grzbiet także wytarty i z delikatnymi pionowymi zagięciami. Kilka delikatnych zagięć na przedniej okładce. U góry strony tytułowej drobna plamka. 

Korybutowicz Zygmunt. Grudzień 1970.

Okładki delikatnie przybrudzone. Dolna krawędź przedniej okładki lekko zagięta. Na stronie tytułowej pieczątka exlibris.

Od października 1956 do grudnia 1970 część I - wokół października zeszyt 1.

Zeszyty Edukacji Narodowej - Materiały z Dziejów Polski 1945 - 1980.
Książeczka wydana w drugim obiegu tzw "bibuła". Kartki zżółknięte, nierówno zszyte i przycięte po bokach introligatorsko.

Domańczyk Zbigniew. 100 dni Mazowieckiego.

Okładki delikatnie przybrudzone z lekko wytartymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone. Na stronach 4, 17 i 351 przekreślone pieczątki bibloteczne.

Gruntorad Jiri. Niezależne inicjatywy w Czechosłowacji.

Seria Biblioteka Obozu. Książka wydana w drugim obiegu tzw. Bibuła.
Okładki wzdłuż krawędzi i grzbietu zżółknięte. Górny róg zarówno okładek jak i stron lekko zagięty. Na tylnej okładce pojedyncza niewielka plamka przebijająca na dwie kolejne kartki, na górnym rogu stara, różowa pieczątka "500".

Kidd Flora. Between pride and passion.

Delikatnie przetarte krawędzie okładek. Okładki delikatnie przybrudzone. Na pierwszej stronie napisany niebieskim dłuopisem podpis poprzedniego właścicela. 

Lamb Charlotte. Angel of Death.

Krawędzie okładek mocno poprzecierane z zagięciami na rogach.

Clarke Arthur C. The fountains of paradise.

Krawędzie okładek delikatnie przetarte z zagięciami na rogach. Na tylnej okładce stara metka z ceną i kodem kreskowym. Delikatnie przybrudzone boki książki i kilka pierwszych kartek.  

Lomax Eric. The railway man.

Krawędzie okładek mocno poprzecierane z zagięciami przy rogach. Na wewnętrznej stronie okładki podpis poprzedniej właścicielki napisany niebiebieskim długopisem. Wewnątrz książki podkreślenia i dopiski (do ok str 10 niebieskim długopisem, przez resztę książki ołówkiem).

Forsyth Frederick. The fourth protocol.

Delikatnie przetarte krawędzie okładek z zagięciem w górnym, prawym rogu na przedniej okładce. Przybrudzone boki książki.

Heller Michał, Nikricz Aleksander. Utopia u władzy.

Książka wydana w drugim obiegu tzw bibuła.
Okładki delikatnie przybrudzone z przetartymi rogami i krawędziami. Strony od 73 do 84 spięte introligatorsko do góry nogami. Kilkanaście kartek od strony dłuższej krawędzi delikatnie zagięte. Dolny bok książki z maleńką plamką.

Clavell James. Noble House.

Krawędzie okładek lekko przetarte z zagięciami w rogach. Lekko przybrudzone okładki. Książka rozłamana pomiędzy stronami 412/413 i 422/423. 

Janowski Karol Boromeusz. Polska Partia Socjalistyczna na Dolnym Śląsku w latach 1945 - 1948.

Okładki delikatnie przybrudzone, z przetartymi rogami i krawędziami. Strona 125 zagięta na dolnym rogu. Na kilkunastu kartkach tekst podkreślany czerwoną kredką i ołówkiem.

Duraczyński Eugeniusz. Generał Iwanow zaprasza - przywódcy podziemnego państwa polskiego przed sądem moskiewskim.

Okładki z lekko wytartymi rogami i krawędziami oraz zagiętymi rogami i licznymi zagięciami wzdłuż okładek. Grzbiet z mocno wytartymi krawędziami. Wewnętrzna strona tylnej okładki i  kartka sąsiadująca, przy dolnej krawędzi delikatnie przybrudzone. Strony od 13 do 27 z niewielką plamką przebijającą przez strony.