Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Christie Agatha. The mystery of the blue train.

Krawędzie okładki delikatnie przetarte z niewielkimi zagięciami na rogach. Boki okładki pożółkłe. Po wewnętrznej stronie przedniej okładki kod kreskowy. 

Nadolny Sten. Die Entdeckung der Langsamkeit.

Okładki z lekko pozaginanymi i wytartymi rogami. Tylna okładka minimalnie przybrudzona z starą metką cenową. Przy górnej krawędzi wewnętrznej strony przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela wykonany długopisem. Między tekstem dopiski poprzedniego właściciela również wykonane długopisem.

Christie Agatha. Evil under the sun.

Krawędzie okładek lekko przetarte z śladami po zagięciach na rogach. Boki książki przebarwione (pożółkłe). Pieczątka na stronach 1 i 5. Naddarcie ok 1,5 cm na stronie 7 przy dolnej krawędzi.

Christie Agatha. Death on the Nile.

Minimalnie przetarte krawędzie okładek. Boki książki przebarwione (pożółkłe). Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach.

Christie Agatha. Poirot Investigates.

Krawędzie okładek lekko przetarte i pozaginane przy rogach. Okładki delikatnie przybrudzone, boki książki przebarwione (pożółkłe). 

Łunko, Babajewa, Niejman. Furkat - Czias rasswieta.

Przybrudzone okładki, leciutko przetarte na rogach.

Harrison Kim. Where Demons Dare.

Krawędzie okładek delikatnie przetarte z zagięciami na rogach. Boki książki lekko przybrudzone. Do około połowy książki minimalny ślad po zalaniu przy górnej krawędzi, podobny ślad na górnym boku książki.

Woods Stuart. Under the lake.

Krawędzie okładek lekko przetarte z niewielkimi zagięciami.

Eco Umberto. The name of the rose.

Krawędzie książki mocno poprzecierane z pozaginanymi rogami. Naddarcie okładki przy grzbiecie ok 2 cm. Boki książki delikatnie przybrudzone. 

Sheldon Sidney. Morning, noon and night.

Krawędzie okładek lekko przetarte z pozaginanymi rogami, na tylnej stara metka z ceną i kodem kreskowym. Bardzo mocno widoczne ślady po zalaniu (przebarwienia i pofalowane strony) na całej książce (wszystkie kartki i boki książki, przednia okładka).