Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Roberts Ann Victoria. Possessions. (Posiadłość)

Książka w języku francuskim.
Krawędzie okładek przytarte i pozaginane (najmocniej na rogach). Boki książki i wewnętrzne strony okładek mocno przybrudzone. Kartki do strony 23 słabo trzymają się całości, wewnątrz kilka śladów po zalaniu w postaci pofalowanych stron lub plam.

Renn Ludwig. Krieg ohne Schlacht.

Obwoluta mocno ponaddzierana (do 5,5 cm) z dużymi ubytkami z licznymi zagięciami, lekko przetarta. Na dolnym rogu tylnej okładki ślad po zamoczeniu.

Dailey Janet. La Texane.

Książka w języku francuskim.
Boki książki i okładki lekko przybrudzone z pozaginanymi i przytartymi krawędziami. Po wewnętrznej stronie tylnej okładki przebarwienia. 

Clement Rene, Audry Colette. La bataille du rail.

Książka w języku francuskim. 
Krawędzie okładek i grzbietu lekko przytarte z lekko przybrudzonymi bokami książki. Przy górnej krawędzi przez całą grubość książki ślad po przebiciu cyrklem. 

Frymark Irena. Rachunkowość przedsiębiorcy.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach i na rogach, w rogach również zagięcia. Wewnątrz tylnej drobne mazaki wykonane niebieskim długopisem. Na grzbiecie (u góry) sklejenie wykonane przeźroczystą taśmą klejącą. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Przetarty górny róg kartek do połowy książki (tekst nieuszkodzony). Przybrudzone boki książki.

Morucchio Umberto. Der schonste tag.

Obwoluta z licznymi naddarciami (do 2.5 cm) z mocno wytartymi krawędziami. Między wewnętrznymi stronami okładek a sąsiednimi stronami delikatne przebarwienia.

Handy Charles. Wiek paradoksu - w poszukiwaniu sensu przyszłości.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Przetarta prawa krawędź przedniej okładki.

Kerouac Jack. Engel, Kif und neue Lander.

Okładki lekko przybrudzone z delikatnymi wytarciami rogów i krawędzi. Grzbiet na obydwu końcach delikatnie ponaddzierany (do 2 cm). Rogi okładek minimalnie pozaginane. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki rysunek zrobiony niebieskim długopisem, przy dolnej krawędzi ślad po zamoczeniu.

Maurois Andre. Pages choisies.

Książka w języku francuskim.
Krawędzie okładek delikatnie przetarte z lekko przybrudzonymi bokami książki.

Grimm. Märchen.

Książka przydatna w nauce języka niemieckiego, zawiera słowniczek niemiecko - polski słów użytych w książce.
Okładki z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami. Tylna okładka z zagiętym dolnym rogiem. Grzbiet mocno wytarty z naddarciami na końcach (do 1,2 cm).

Nachbar Herbert. Der Mond hat einen Hof.

Obwoluta lekko poprzeciera na krawędziach mocno ponaddzierana (do 5 cm), w tylnej jej części znaczne ubytki. Kilka kartek z plamami w dolnym rogu. Boki książki lekko przybrudzone.

Jary Micaela. Die Geheime Konigin.

Okładki z delikatnie powycieranymi rogami i krawędziami. Grzbiet książki z pionowymi zagięciami. Boki książki minimalnie przybrudzone. Na dolnym boku niemiecka, niewyraźna pieczątka.

Koontz Dean R. Przepowiednia

Delikatnie przybrudzone boki książki.

Koontz Dean R. Północ.

Zagięty dolny róg przedniej okładki.

Palmer Diana. Serie Harmonie: Un bel Australien.

Książka w języku francuskim.
Delikatnie przetarte krawędzie okładek z lekko przybrudzonymi bokami książki. Pozaginane rogi okładek. Niewielki ślad po zalaniu do strony 40. Na stronie przedtytułowej parafka poprzedniego właściciela napisana długopisem.

Lermontow Michaił. Ausgewahlte Werke.

Okładki minimalnie przybrudzone z lekkimi zadrapaniami oraz mocno wytartymi rogami. Na ostatniej stronie przy wewnętrznym rogu mała pieczątka.