Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Gilbert Michael. Jak wygrać spór.

Delikatnie przetarte rogi okładek.

Młodzikowska Danuta, Lunden Bjorn. Jednoosobowa firma - jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą.

Wewnątrz przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem, wewnątrz tylnej naklejka z ceną. Na stronie przedtytułowej stara pieczątka "Projekt 18-24".

Wouk Herman. Der Krieg.

Okładki z lekko przetartymi krawędziami oraz z delikatnie pozaginanymi rogami. Tylna okładka lekko wytarta. Kilka początkowych i kilka końcowych kartek z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki lekko przybrudzone.

Thorgeirsson Thorgeir. Die Obrigkeit.

Okładki lekko przybrudzone z minimalnie wytartymi rogami. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi kilka cyfr napisanych długopisem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki przy górnej krawędzi dane poprzedniego właściciela napisane czarnym długopisem.

Pabst Ingrid. Das Dschungelbuch - Mogli und seine Freunde.

Minimalnie przybrudzona przednia okładka i grzbiet.
 

Feuchtwanger Lion. Simone.

Obwoluta na krawędziach delikatnie wytarta. Przy górnej krawędzi przednia obwoluta lekko ponaddzierana (do 2,0 cm) z lekkimi ubytkami. Cała dolna część obwoluty ze śladami zalania, ślad przechodzi na kilkanaście pierwszych stron (w dolnym rogu).

Miłosz Czesław. Zniewolony umysł.

Okładki lekko przybrudzone - na przedniej dodatkwo kilka plam. U gry tylnej okładki dopisane długopisem nieaktualne ceny. Pobrudzony grzbiet oraz lekko boki książki. Rozłamanie między stronami 84/85 i 78/79, w tym miejscu kartki prawie całkowicie odklejone od książki.

Bradley Marion Zimmer. Die Nebel von Avalon.

Okładki z lekko wytartymi krawędziami oraz lekko pozaginanymi rogami. Na przedniej okładce kilka słabo widocznych zagięć. Tylna z zarysowaniami. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki przyklejona i częściowo oddarta karta. Kilkanaście ostatnich stron (wraz z tylną okładką) przy dolnej krawędzi z śladem po zamoczeniu.

Frey Hans. Das Susswasser Aquarium.

Obwoluta mocno ponaddzierana (do 3 cm) z ubytkami oraz wytartymi rogami i krawędziami. Tył obwoluty lekko przybrudzony. Okładki z kilkoma zadrapaniami.
 

Coben Harlan. Ne le dis a personne...

Książka w języku francuskim.
Krawędzie okładek delikatnie przetarte i pozaginane na rogach, boki książki przybrudzone. Na tylniej okładce ucięty dolny róg. Wewnątrz ślad po zalaniu do strony 20 (w prawym, górnym rogu). 

Roberts Ann Victoria. Possessions. (Posiadłość)

Książka w języku francuskim.
Krawędzie okładek przytarte i pozaginane (najmocniej na rogach). Boki książki i wewnętrzne strony okładek mocno przybrudzone. Kartki do strony 23 słabo trzymają się całości, wewnątrz kilka śladów po zalaniu w postaci pofalowanych stron lub plam.

Renn Ludwig. Krieg ohne Schlacht.

Obwoluta mocno ponaddzierana (do 5,5 cm) z dużymi ubytkami z licznymi zagięciami, lekko przetarta. Na dolnym rogu tylnej okładki ślad po zamoczeniu.

Dailey Janet. La Texane.

Książka w języku francuskim.
Boki książki i okładki lekko przybrudzone z pozaginanymi i przytartymi krawędziami. Po wewnętrznej stronie tylnej okładki przebarwienia. 

Clement Rene, Audry Colette. La bataille du rail.

Książka w języku francuskim. 
Krawędzie okładek i grzbietu lekko przytarte z lekko przybrudzonymi bokami książki. Przy górnej krawędzi przez całą grubość książki ślad po przebiciu cyrklem. 

Frymark Irena. Rachunkowość przedsiębiorcy.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach i na rogach, w rogach również zagięcia. Wewnątrz tylnej drobne mazaki wykonane niebieskim długopisem. Na grzbiecie (u góry) sklejenie wykonane przeźroczystą taśmą klejącą. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Przetarty górny róg kartek do połowy książki (tekst nieuszkodzony). Przybrudzone boki książki.

Morucchio Umberto. Der schonste tag.

Obwoluta z licznymi naddarciami (do 2.5 cm) z mocno wytartymi krawędziami. Między wewnętrznymi stronami okładek a sąsiednimi stronami delikatne przebarwienia.