Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Radomski Czesław. Agro - meteorologia.

Okładki i grzbiet przybrudzone oraz wytarte przy krawędziach. Drobne zagięcia na rogach okładek. Brązowa plama na przedniej okładce oraz u dołu pierwszej kartki. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Turska Jadwiga, Wołoszyńska Kamilla. ABC dziewiarstwa ręcznego.

Okładki, kilka pierwszych kartek i górne rogi kartek pozaginane. Okładki przyklejone taśmą do pierwszej i ostatniej strony (wzdłóż grzbietu).

Sułkowska Wanda. Ubezpieczenia - zagadnienia podstawowe.

Skrypt Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Stan dobry.

Oliwkow B. Leczenie ran zakażonych u zwierząt.

Okładki przybrudzone, wytarte przy krawędziach i pozaginane w kilku miejscach - najmocniej na rogach. Na przedniej okładce kilka cyfr dopisanych okłówkiem, na tylnej drobny mazak długopisem. Grzbiet przybrudzony i poprzecierany, naderwany na obydwu końcach. Naderwana (1 cm) boczna krawędź przedniej okładki. Kilka plam u góry początkowych kartek. Przybrudzone boki książki.

Scheuring Witold. Choroby nutrii.

Okładki lekko poprzecierane przy krawędziach i pozaginane - głównie na rogach. Grzbiet książki wytarty i z minimalnym ubytkiem na górnym końcu.

Mazanowski Adam, Trippenbach Witold. Kaczki.

Okładki przybrudzone, miejscowo popisane długopisem, mocno wytarte i pozaginane w wielu miejscach. Na tylnej okładce ślad po oderwanej metce z ceną. Grzbiet książki poprzecierany i ponaddzierany na obydwu końcach (do 1,5 cm). U góry strony tytułowej nieaktualna pieczątka związkowa. U kilku początkowych kartek pozaginany górny róg. Na ostatniej kartce zapiski wykonane długopisem. Przybrudzone boki książki oraz miejscami krawędzie kartek.

Langier Jan. Półintensywny chów kur.

Okładki wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Poprzecierany grzbiet książki. Lekko przybrudzone boki książki.

Jaworski Stefan. Nowoczesny tucz trzody chlewnej.

Okładki przybrudzone, pogięte, miejscami popisane długopisem, wytarte na krawędziach. Grzbiet książki lekko wytarty i pomięty. Drobne mazaki długopisem na wewnętrznej części przedniej okładki oraz na pierwszej stronie. Przybrudzone boki książki.

Stefanikowa Anna. Higiena produktów zwierzęcych.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Przednia okładka miejscowo popisana długopisem (od wewnątrz także). Grzbiet poprzecierany - najmocniej na obydwu końcach. U dołu wewnętrznej części tylnej okładki okrągła pieczątka. U góry strony tytułowej podpis imienny wykonany długopisem. U kilku początkowych i końcowych kartek pozaginane rogi. Boki książki przybrudzone, lekko popisane niebieskim długopisem.

Patyk Stanisław. Choroby inwazyjne zwierząt domowych.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte (głównie przy krawędziach) i mocno pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet książki poprzecierany i ponaddzierany (do 2 cm) na obydwu końcach. Pierwsza kartka zagięta i naderwana (0,5 cm) przy bocznej krawędzi, podpisana długopisem, przedarta na łączeniu z grzbietem. Między pierwszą a drugą kartką rozłamanie wzdłuż grzbietu. Przybrudzone boki książki.

Kowalska - Jarosz Grażyna, Wierzejewska Danuta. Dzianina z humorem dla dzieci i młodzieży.

Okładki delikatnie przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami.

Produkcja zwierzęca

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i minimalnie pozaginane na rogach.

Ehrlich Stefan. Chów nutrii.

Obwoluta wytarta, przybrudzona, bardzo mocno ponaddzierana i z ubytkami w wielu miejscach. Stara pieczątka "cena zniżona" na wewnętrznej części tylnej okładki oraz na tylnej części obwoluty. Lekko przybrudzone boki książki.

Cąkała Stanisław. Choroby owiec.

Obwoluta lekko przybrudzona, poprzecierana na krawędziach i rogach. Przedarcie między druga a trzecią kartka (2 cm) przy górnym łączeniu z grzbietem.

Long Frank Belknap. Di fronte all`ignoto.

Okładki z minimalnie przetartymi rogami i krawędziami. Tylna okładka delikatnie przybrudzona z starą metką z ceną. Strona przedtytułowa i strona ostatnia miejscami delikatnie zżółkniete.

Pangle Thomas L. Uszlachetnienie demokracji - wyzwanie epoki postmodernistycznej.

Seria: Biblioteka Myśli Politycznej.
Na przedniej trzy wyraźne zarysowania, na tylnej spore zagięcie górnego rogu.