Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Parde Maurice. Rzeki.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Grzbiet mocno wytarty i ponaddzierany na całej długości, z ubytkiem u góry około 3 cm. Przednia okładka oderwana od góry od grzbietu około 6 cm, od wewnętrznej strony odklejona częściowo od książki. Tekst w kilku miejscach podkreślony ołówkiem. Przybrudzone boki książki - głównie górny.

Grisham John. L`uomo della pioggia.

Okładki z lekko wytartymi krawędziami i rogami. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki w rogu podpis poprzedniego właściciela. Na tylnej okładce kilka słabo widocznych zarysowań.

Giomi Luciano. L`istinto e la ragione di Filippo Buonaccorsi Italiano di Polonia.

Okładki z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami. Tylna okładka lekko zżółknięta. Dolny koniec grzbietu z niewielkim śladem po zmoczeniu. Boki książki delikatnie przybrudzone. Dolny róg kilku stron delikatnie zagięty.

Koontz Dean R. Intensywność.

Rogi okładek pozaginane, na ostatniej stronie podpis poprzedniego właściciela wykonany czarnym długopisem.

Koontz Dean R. Braciszek Odd.

Rogi okładek pozaginane. Książka rozłamana pomiędzy stronami 364 a 365.

Koontz Dean R. Apokalipsa.

Rogi okładek leciutko pozaginane.

Koontz Dean R. Mąż.

Rogi okładek lekko pozaginane.

Koontz Dean R. Oszukać strach.

Okładki przetarte, pozaginane na rogach. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Koontz Dean R. Trzynastu apostołów.

Okładki lekko przybrudzone, pozaginane na rogach. Na tylnej okładce ślad po starej naklejce cenowej. Książka rozłamana pomiędzy stronami 558/559. Boki książki lekko przybrudzone.

Tuszyńska Wera. Dywany i kilimy.

Okładki leciutko przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Dolna krawędź grzbietu naddarta (ok. 1 cm).

Asimov Isaac. I premi Hugo 1955 - 1962.

Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnie pozaginanymi i wytartymi rogami. Na tylnej okładce metka z starą ceną. Grzbiet z delikatnie wytartymi krawędziami. Lekko przybrudzone boki książki.

Koontz Dean R. Dobry zabójca.

Rogi okładek lekko pozaginane.

Jaworek, Krzetuski, Ługowski i inni. Wybrane zagadnienia inżynierii chemicznej.

Okładki przebarwione z delikatnie pozaginanymi rogami, tylna okładka zagięta przy górnej krawędzi (na wewnętrznej stronie pęknięcie w miejscu zagięcia). Strona tytułowa naddarta przy dolnej krawędzi (1,5 cm) z podpisem poprzedniego właściciela wykonanym niebieskim długopisem. Zagięty górny róg kilku kartek wewnątrz. Górny bok przybrudzony.  

Turska Jadwiga. Makramy.

Okładki przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (do 1 cm). Na wewnętrznej stronie przedniej okładki parafka poprzedniego właściciela napisana niebieskim długopisem. Pomiędzy przednią okładką a pierwszą kartką podklejenie wykonane przezroczystą taśmą klejącą. Na kilkunastu kartkach przy górnej krawędzi nieznaczny ślad po zamoczeniu.

Wielopolski Aleksander. Technologia chemiczna organiczna.

Okładki luzem, poplamione z pozaginanymi rogami. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Książka rozłamuje się w kilku miejscach, większość kartek poluzowanych na zszyciu. Kilka pierwszych i ostatnich kartek poplamionych przy dolnej krawędzi, ostatnie kartki poplamione również na środku. Boki przybrudzone. Ogólnie książka w nienajlepszym stanie!

Tablice biologiczne.

Lekko wytarte rogi i krawędzie okładek. U dołu tylnej okładki stara naklejka z księgarni. Lekko przybrudzone boki książki.

Górski Andrzej. Współczesne systemy klasyfikacji związków chemicznych.

Krawędzie obwoluty wytarte i ponaddzierane w wielu miejscach (najmocniej prawa krawędź przedniej okładki), na grzbiecie naklejka z cyframi "2705". Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych, górny bok książki przybrudzony.