Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Lanyon Wesley E. Współczesna Biblioteka Naukowa Omega tom 114 - 115: Biologia ptaków.

Okładki miejscami przybrudzone, poprzecierane na krawędziach, pozaginane w wielu miejscach. Wytarty grzbiet książki. Zagięty górny róg dwóch pierwszych kartek oraz dolny róg kartek 71 - 86. Lekko przybrudzone boki ksiązki.

Hobler Tadeusz. Inżynieria chemiczna: Ruch ciepła i wymienniki.

Seria Inżynieria chemiczna. Okładki przybrudzone, lekko przetarte na rogach, przednia okładka oraz większość kartek wewnątrz z licznymi śladami po zalaniu. Kilka pierwszych kartek poluzowanych na górnym zszyciu, wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Boki przybrudzone i poplamione.

Tomilin A. G. Biblioteka Problemów tom 177: Tajemnice życia delfinów i wielorybów.

Książka oprawiona w przeźroczystą folię - obwolutę, przyklejoną do wewnętrznych stron okładek za pomocą przezroczystej taśmy. Przybrudzony górny bok książki.

Internet - agresja i ochrona

Delikatnie pozaginane rogi okładek.

Świerzawski Wacław ks. Mysterium Christi tom 3: Msza Święta

Okładki lekko przybrudzone na nich słabo widoczne ślady po zagięciach w rogach. Wewnątrz książki oraz na tylnej okładce kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Wewnątrz książki nieliczne podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem oraz pojedyncze wykonane niebieskim długopisem.

Podlewski, Chwalibogowska - Podlewska. Leki współczesnej terapii.

Na dość mocno wytartych okładkach widoczne ślady zarysowań.

Strzelecki, Drzewiecki, Jużkiewicz... Miasta, które mogły zginąć - na X wieków Sandomierza.

Seria Omega tom 302. Okładki przetarte przy krawędziach z widocznymi zagięciami w rogach.

Mykita Ewa. Chatką Puchatków przez Atlantyk.

Miniatury Morskie seria: Żeglarze siedmiu mórz.
Okładki minimalnie przybrudzone z lekko wytartymi  i pozaginanymi rogami. Grzbiet delikatnie przetarty z ubytkami przy zszywkach.

Emanuel N. M., Knorre D. G. Kinetyka chemiczna w układach jednorodnych.

Lekko wytarte okładki (głównie na rogach i krawędziach), rogi okładek pozaginane, na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Wewnątrz kilka kartek z zagiętym dolnym rogiem.

Bernatt Stanisław. Lakonia płonie.

Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone z niewielkimi śladmi po zagięciach. Grzbiet minimalnie poprzecierany.

Perepeczko Andrzej. Na łasce prądów morskich.

Miniatury Morskie seria: Dziwy morza.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte, z lekko pozaginanymi rogami. Grzbiet przetarty z naddartym dolnym rogiem (do 1 cm). Zardzewiałe zszywki, jedna z nich krzywo umieszczona, poza centralną częścią grzbietu. Wewnętrzne strony okładek oraz strona tytułowa delikatkie przybrudzone. Rdzawe plamki przy zszywkach, przebijające na kilka stron. Kartki na rogach lekko pozaginane.

Pertek Jerzy. Bandera polska na równiku.

Miniatury Morskie seria: Polskie tradycje morskie.
Okładki przybrudzone (tylna z delikatnym śladem po zamoczeniu) z lekko wytartymi krawędziami i grzbietem oraz z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko. Lekkie naddarcia przy zszywkach na grzbiecie

Odlanicki - Poczobut Michał. Skrypty dla szkół wyższych AGH Kraków: Ćwiczenia z geodezji i topografii część 1.

Skrypty dla Szkół Wyższych AGH. Nakład 500 egz.
Okładki poplamione, przybrudzone, przetarte mocno na krawędziach i pozaginane w kilku miejscach (głównie na rogach). Grzbiet poplamiony, ponaddzierany (do 4 cm) i sklejony z przednią okładką bezbarwną taśmą klejącą. Ponaddzierana (do 3 cm) dolna krawędź tylnej okładki oraz w mniejszym stopniu ostatniej kartki. Od strony 611 do 618 kartki luzem. Przybrudzone boki książki.

Jaczewski, Tarwid, Strawiński, Bazyluk, Węgorek. Polski Związek Entomologiczny tom XXIV - suplement 2 - 1955. Polskie pismo entomologiczne.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Na tylnej okładce stara pieczątka, napis oraz numer "43433" wykonany niebieskim długopisem. Obydwa końce grzbietu ponaddzierane do 2 cm. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "43433" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 187 pieczątka pobiblioteczna.

Radecka Maria. Królewski okręt Wasa.

Miniatury Morskie Epizody z dziejów żaglugi.
Brak okladki. Grzbiet na obu końcach lekko wytarty. Kartki od stron 51 do 64 z lekko zagiętym górnym rogiem. Strona tytułowa i ostatnia kartka z lekkimi przebarwieniami.

Chorzępa Jarosław. Fortyfikacje.

Okładki delikatnie przybrudzone, rogi lekko przetarte.

Gucwiński Antoni, Strojny Władysław. Znajomi z zoo.

Brak grzbietu - miejsca łączenia z okładkami postrzępione. Okładki miejscami delikatnie przybrudzone i poprzecierane na krawędziach oraz mocniej na rogach.