Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Szczepański Jan Józef. Przed Nieznanym Trybunałem.

Lekcja literatury z Krzysztofem Zanussim. Stan dobry.

Koontz Dean R. Inwazja.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach. Na ostatniej stronie podpis poprzedniego właściciela wykonany czarnym długopisem. Boki książki przybrudzone.

Koontz Dean R. Odd Thomas.

Okładki delikatnie przybrudzone.

Lutczyn Edward. O dziadkach i dziatkach. O dziatkach i dziadkach.

Ilustrował Edward Lutczyn.
Książka skłądająca się z dwóch części, wydrukowana z obydwu stron. Na zdjęciu skan przedniej i "tylnej" okładki. Mocno wytarte okładki z licznymi śladami po zagięciach. Okładki odklejają się od grzbietu przy dolnej i górnej krawędzi. (do 3 cm). Wewnątrz lekko popalmione kartki z pozaginanymi rogami. Boki książki przybrudzone.

 

Urbanowska Zofia. Róża bez kolców tom II - opowiadanie z niedawnej przeszłości osnute na tle przyrody tatrzańskiej..

Okładki przetarte przy krawędziach i na rogach, na tylnej stara pieczątka z ceną. Przybrudzone boki książki.

Sienkiewicz Henryk. Na polu chwały.

Delikatnie przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, przednia naderwana przy grzbiecie u dołu ok. 2 cm. Od 1 strony do 90 kartki (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu książki.

Pietras Zdzisław Stanisław. Mieszko II 990 - 1034.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki minimalnie przybrudzone z lekko wytartymi rogami i krawędziami.

Oryszyn Zyta. Najada.

Obwoluta przybrudzona - na niej ślady po zalaniu, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach (do 2 cm) oraz w całości przedarta pionowo na grzbiecie. Przybrudzone boki książki.

Themerson Stefan. Pan Tom buduje dom.

Iustrowała Franciszka Themerson.
Okładki przybrudzone i wytarte z lekko pozaginanymi rogami, przednia okładka odklejona od grzbietu. Tylna okładka odkleja się od grzbietu przy dolnej i górnej krawędzi 5 cm, grzbiet naddarty od dołu 1 cm.  Książka rozłamana między stronami 112/113. Kilka kartek wewnątrz z zagiętym dolnym rogiem i poplamoine, boki przybrudzone.

Lipiec Jerzy. Eliot de`baty.

Ilustrował Jerzy Lipiec (Eliot).
Mocno wytarte okładki głównie na rogach i krawędziach. Przetarty grzbiet książki. Drobne naddarcie (3 mm) na bocznej krawędzi tylnej okładki. Kartki o stronach 113/114 oraz 119/120 z pionowym zagięciem.

Sadzewicz Marek. Pod Chocimiem 1673.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki delikatnie przybrudzone z nieznacznie poprzecieranymi krawędziami (mocniej na rogach). Boki książki przebarwione.

Dobraczyński Jan. Klucz mądrości.

Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki.

Orzeszkowa Eliza. Maria.

Brak obwoluty. Delikatnie pozaginane rogi okładek. Okładki przybrudzone. Na stronie przedtytyłowej stare pieczątki oraz dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem.

Podhorodecki Leszek. Hetman Stanisław Koniecpolski ok. 1591 - 1646.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki delikatnie przybrudzone i zżółknięte z mocno wytartymi rogami i krawędziami. Brak grzbietu książki. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki, stronie 17 i stronie 187 pieczątka biblioteczna. Na dwóch ostatnich stronach zakreślenia wykonane niebieskim długopisem.